Kısmet Açma Büyüsü Hakkında

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü genellikle evlilik çağına gelmiş olan ve kendine uygun bir eş adayı bulamamış olan kişiler tarafından yaptırılan bir büyüdür. Ancak bu büyünün kapsamı bu kadar dar değildir. Bu büyü, halk arasında “kısmet kapanması” olarak yorumlanabilecek her durumda kullanılabilen bir büyüdür. Kısmet kapanmasını örneklendirecek olursak bunun için iş yerinde işlerinin kötü gitmesi, ekonomik açıdan sıkıntıya girmek, okul hayatında sıkıntılar yaşamak, hayatta şanssızlıkların üst üste gelmesi gibi durumlar sayılabilir. Yani kısacası kısmet kapanması hayatta gittiğimiz yolun tıkanması olarak tanımlanabilir. İşte kişinin kısmetinin kapandığı bu gibi durumlarda ise kişi bir kısmet açma büyüsü yaptırarak tekrar kısmetini açtırabilir, yolunu temizleyebilir ve hayatına istediği yoldan hayırlı bir şekilde devam edebilir.

Kişinin kısmet açma büyüsü yaptırmak için öncelikle kısmetinin kapandığının farkına varması gerekmektedir. Çünkü sorunun kökünü fark etmeden bir kişinin çözüm üretebilmesi oldukça zordur. Örneğin son zamanlarda fazlasıyla gelir kaybına uğrayan ya da çok fazla harcama yapmak zorunda kalan ve bu sebeple de ekonomik olarak düze çıkamayan kişiler olabilir. Bu kişiler ne yaparlarsa yapsınlar mutlaka bir şeyler ters gider ve gelirleri asla giderlerinden yüksek olmaz. Bu kişilerin iş ve para açısından kısmetlerinin kapandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Ya da örneğin bir öğrencinin birkaç kez denemesine rağmen istediği üniversiteyi kazanamadığı durumlarda bu öğrencinin kısmetinin kapandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu kişilerin hayatlarını normal düzenlerine çekmek ve istedikleri hedefe ulaşmalarını, refaha kavuşmalarını sağlamak için bu kişilerin kısmet açma büyüsü yaptırması gerekebilir. Bu kişiler bu durumları yaşarken kısmet açma büyüsü yaptırır ve bir süre sabırla beklerse bu sürenin sonucunda kapanan yollarının açıldığına şahit olurlar. Yani kısacası bu kişilerin ters giden işleri yoluna girmiş olur, bu kişiler hayatlarına içleri ferah bir şekilde devam edebilirler.

İsim olarak bakıldığında aslında çok kolay yapılabilirmiş gibi bir izlenim veren kısmet açma büyüsü birtakım dualar ile yapılmaktadır. Ancak bu duaların seçimi, duruma göre uygulanması gibi adımlar asla normal bir kişi tarafından yapılmamalıdır. Bu adımlar ancak son derece tecrübeli bir medyum tarafından uygulanırsa kişinin kısmeti gerçekten açılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir