Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua – 41 Günde

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua arayışı içerisinde isen, bu yazımızda size gereken detaylı bilgileri paylaşacağız. Hangi dine mensup olursanız olun, tek bir yaratıcı vardır. Onunda 99 ismi olduğu gibi farklı isimlerle seslenilse de bilinir ki tüm duaları duyan odur ve yine cevabını vercekte odur.

Sevdiğiniz insan ile aranızın bozuk olmuş olabilir. Hatta ayrılmış ve yollarınız bir daha kavuşmamak üzere ayrılmışta olabilir. Bu sebeple sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua arayışında olurken bu web sitesine de ulaşmış olabilirsiniz. Bu süreçte sizi doğru bilgilendirmekte bizlerin görevidir.

Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır?

Aslında sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua adında bir dua yoktur. Ancak bir kaç duayı karıştırarak okuyup, bu niyete girerseniz şüphesiz ki duanız ve dilekleriniz ulaşacaktır. Bu duayı müslüman insanlar için anlatacağım, farklı bir dine mensup iseniz veya sorularınız var ise whatsapp butonuna tıklayıp bana ulaşabilirsiniz.

Öncelikle bu dua tek bir seferde okunup bitecek bir dua değildir. Yaklaşık 41 günlük bir süreçtir ve her sürece girişmeden önce abdestiniz tam ve küfüre tövme edip terk etmiş olmalısınız. Bu küfür sadece ağzı alınan kötü sözler dahil olsada sadece bundan ibaret değildir. Öncelikle evlilik dışı ilişkilerinize varsa tövbe etmelisiniz. Alkol veya size emanet olan vücuda zarar veren ve uzun süre bilincinizi etkileyen tüm kötü huylardan vazgeçmelisiniz.

Şayet yakın zamanda alkol aldıysanız bu sürece başlamadan yaklaşık 40 gün beklemelisiniz. Unutmayın ki dua etmek aslında Tanrı’nın huzuruna kabul görmektir. Bu gün nasıl sizin için kıymetli insanların karşısına pis ve pasaklı bir görünüm, kötü laflar ve hareketler ile çıkmak istemezseniz aynı şekilde Tanrı’nın huzuruna da aynı titizlik ile hazırlanmanız gerekmektedir.

Dua okuyacağınız için boy abdestiniz tam olmalı ve okumadan önce abdest almanız elzemdir.

Bu hazırlıkları yaptıysanız, niyetiniz ve inancınız kararlı ise sürece başlayabilirsiniz.

sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua
sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua

Kendine Bağlamak İçin Duayı Yapmak İçin Gerekenler

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua arayışı içerisinde olan ve web sitemize uğrayıp yazımızı buraya kadar okuyan sayın ziyaretçilerimize öncelikle teşekkür ederiz. İnancın temeli kararlılıktır. İsteğinizde ve dileğinizde kararlı olmanız sizi her daim sonuca götürecek konudur. Bu sebeple hazırlıklarınızı tamamladıysanız, sizlere hazır etmeniz gereken malzemeleri anlatmak isterim.

Öncelikle gerçekten samandan yapılmış olan bir ipe ihtiyacınız var. Malzemesinin saman olması önemli, sentetik malzemelerden elde edilen ipler duanızın geçirgenliğini azaltacaktır ancak şunu unutmayın dua Tanrı ve sizin aranızdadır. O kime bereketi, kime felaketi vereceğini en iyi bilendir. Yani siz bunları yapmadınız diye duanız kabul olmaz diye bir durum söz konusu bile değildir ancak bir işi yapmak ve doğru yapmak arasında fark vardır.

Bizler size doğru bir şekilde sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua için rehberlik yapmaktayız. 

Bir gümüş veya altın olan yüzük tedarik edin, şayet hali hazırda nişan veya nikah yüzüğünüz var ise buda çalışmayı gerçekleştirirken size yardımcı olacaktır, yeni bir yüzük almanız gerekmemektedir.

Elinizde bulunan saman ipini yaklaşık 12 santim olacak şekilde 41 parçaya bölün.

Abdestinizi alın.

Niyetinizi edin,

Niyet ettim Allah rızası için, şahsım Halime kızı Fatma ile Ayşe oğlu Ahmet’in hayırlısı ise kavuşmasına.

Ardından Yasin Suresinin birinci Mübin’e kadar 53 defa okuyunuz.

Okumanızı tamamladıktan sonra böldüğünüz ipliklerden bir adet yüzüğe sıkıca bağlayınız.

Bu süreci 41 gün boyunca tekrar ediniz.

Şayet bu duayı okumak isteyen kişi bir kadın kişi ise, özel günlerinde ara verip. Bittiğinden emin olduğunda devam edebilmektedir. Erkek kişiler ise aralıksız bu süreci devam ettirmelidirler. Kadın kişiler için ara vermek için tek şart budur.

Sürecin aralıksız devam etmesi çok önemlidir, bu sebeple okumanızı yaparken tüm aşamaları eksiksiz bir şekilde yapmalısınız. Bu süreci ardı ardına iki defa yapmanız mümkün değildir ve etkiyi arttırmamaktadır. Ancak manevi olarak daha güçlü hissediyorsanız, sizin insiyatifinize bağlı olarak sürece devam edebilirsiniz.

Süreci kendiniz yönetmek istemezseniz, bağlama büyüsü ile de sevdiğiniz insanı kendinize bağlamanız mümkündür. Bu konuyla alakalı detayları öğrenmek için whatsapp butonuna tıklayıp şahsıma mesaj gönderebilir veya ilgili yazıyı okuyabilirsiniz. Whatsapp üzerinden tarafıma ulaşan insanlara olabildiğince şeffaf bilgiler aktarmaya çalışıyorum, yine de şüpheleriniz var ise lütfen hakkımda araştırma yapıp öyle bana ulaşınız.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Yasin_Suresi

“Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua – 41 Günde” üzerine bir yorum

  1. Hocam sizden allah razı olsun bağlama büyüsü gerçekten işe yaradı 24 saatte değişimi hissetmeye başladım. Allah bin kere razı olsun sizden. Almanyadan rıza ben saygılarımla

    Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın