Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

Aşk büyüsü kabaca tabir etmek gerekirse, bir kişinin platonik olarak birini sevmesi ve dönüş almaması durumunda tercih edilen büyülerin başında gelir. Tabi ki sadece tek taraflı aşık olan insanların değil, daha önce birlikte olup hala unutamamış insanlarda bu çalışmayı tercih etmektedir. Genelde bu gibi durumlarda geri getirme büyüsü ile birlikte tercih edilen aşk büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür.

Her şeyden önce unutulmaması gereken bir şey vardır, Aşk büyüsünün yapılan binlerce çeşidi olsa da en kuvvetli büyülerin başında gelir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir -> Güvenilir Medyum Bulmanın Püf Noktaları

aşk büyüsü nedir

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü hakkında kabaca tabiri ilk paragrafta belirttiğim gibidir. Ancak detaya girecek olursak, çıkmazda olduğunuz ve çaresiz bir halde hissettiğiniz noktada bu büyü sizin imdadınıza yetişir. Bu büyü ak büyü sınıfına girmektedir. Yani asıl amacı yuva kurmak ve mutlu bir birlikteliğe vesile olmak olduğu için dinen bir sakıncası yoktur. Bununla ilgili bir çok referans bulunmaktadır.

Ak büyü sınıfına girse de bazı medyumlar, bu çalışmayı kara büyü sınıfında da gerçekleştirebilmektedirler. Yani çalışmanın devamında, sizden sevdiğiniz insana çeşitli yedirme veya içirmeler yapmanız istenirse bundan şüphe duymanızda fayda var. Yuva kurmak ve birbirini seven iki insanın bir araya gelmesi güzel bir şeydir. Ancak bunu doğru yöntemlerle yapmakta kesinlikle fayda vardır. Kara büyü sınıfıyla yapılan çalışmalar kısa vadede daha hızlı sonuç verse de uzun vadede çeşitli musallatlar ve ruhsal bozukluklarla karşılaşılması mutluluğunuzun yarıda kesilmesine ve daha büyük hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir.

İşte bu sebeple bana danışan insanlara bu ayrımı iyi yapmalarını ve benden neyi istediklerini iyice bilmeleri gerektiklerini öğütlemekteyim.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir -> Para Almayan Medyumlar

Aşk büyüsü doğru yollar ile nasıl yapılır

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tüm büyülerin, çeşitli dinlere ve mezheplere bağlı olarak aynı zamanda çalışma yaptırdığınız medyumun eğitim derecesine bağlı olarak yapılışı değişiklik göstermektedir.

Kendi yaptığım çalışmalarda yine aşk büyüsü adına konuşmak gerekirse, ak büyü sınıfına giren ermeni aşk büyüsü çalışmasını gerçekleştirmekteyim. Bu çalışmaya detay katacak olursak, sizden belli başlı bilgiler talep etmekteyim. Bunlar, sizin ve çalışma yaptırmak istediğiniz kişinin anne ismi, doğum tarihiniz, isimleriniz ve birer fotoğrafınız olacaktır.

Bu bilgileri benimle paylaşırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Fotoğraflarda iki tarafında yüzü net bir şekilde görülmeli ve fotoğraflarda herhangi bir filtre bulunmamalıdır.
 • Anne isimlerin doğruluğu çok önemlidir, çünkü aşk büyüsünü yaparken sizlere örneğin, fatma kızı ayşe şeklinde seslenmekteyiz. Bu bilgileri yanlış vermeniz durumunda seslenişimiz, sizlere ulaşmaz ve muhattap bulunamayan çalışmalarda netice alınması beklenemez.
 • Annenizin veya sizin kimlikte yazan isminiz ile sizlere seslenilen isim farklı ise çalışma için geçerli olan kullandığınız isimdir. Kimlikte yazan ismin hiçbir yükümlülüğü yoktur.
 • Yine doğum tarihleri kimlikte yazandan farklı ise (özellikle annelerinizin, kimliğe geç kaydıyla olabilir), doğduğu doğum yılı bizim için geçerlidir.

Bizler sizlerin verdiği tüm bilgileri doğru kabul etmekteyiz, yanlış vermeniz durumunda bunu bilemeyiz ve aksi durumlar çıkmasında sorumlu tutmanız doğru olmaz.

Bu bilgileri paylaşmanız durumunda aşk büyüsü yaparken gerçekleştireceğimiz ritüeli ilk gece yapmaktayım.  Ardından iki gece de bir okumalarınızı yapmaya devam etmekteyim. Çalışmanız erken netice vermesi durumunda bile ben yine de okumalarınızı iki günde bir tamamlanana kadar devam etmekteyim.

Çalışmanın devamında kullanılacak malzemelerin içeriği ise şu şekildedir:

 • Safran mürekkebi
 • Nar kabuğu,
 • Çiğdem
 • Eğir kökü
 • Kekik
 • Kitre bitkileri
 • Gül yağı

Yukarıda belirtilen malzemeler ile sırası bende saklı olmakla birlikte bir karışım hazırlanır. Fotoğraflarınız birbirine sıkıca kırmızı iplikte dikilir ve ardından vermiş olduğunuz bilgiler fotoğrafların arkalarına safran mürekkebi ile yazılır.  Her dikişi atarken tılsımlı sözler okunur ve isminiz ile sizlere seslenilir. Toplamda 14 sıkı dikiş atılmasının ardından, fotoğraflar karışıma katılır ve sıkı hava almayan bir kabın içinde saklanır. Kabın ağzı kitre bitkilerinin pestili ise mühürlenir. Karışım 7 gün güneş görmeyen bir yerde saklanır. Sadece 2 günde bir okumaları yapılması için çıkarılır ve tekrar saklanır. Bu süreç tamamlanana kadar devam edilir. Süreç tamamlanmasının ardından, 9 yaşından küçük olmayan bir incir ağacı altına 1,5 metre derinliğe gömülür.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir -> En Etkili Bağlama Büyüsü Hangisidir?

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Aşk büyüsünün çalışma süresi 7 gündür bu sebeple bize danışan kişilere biz en geç 7 günde netice vereceğine dair bilgi veririz. Ancak bazı çalışmalarda olduğu gibi bu çalışmada da erken sonuç verebilmektedir ve bu kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Her ne kadar erken sonuç verse de çalışma 7 gün boyunca devam ettirilir.

aşk büyüsü sonuç verince etkileri neler olur

Aşk Büyüsü Sonuç Verince Etkileri Neler Olur?

Tüm bu süreçler tamamlandıysa artık son adıma geçmişiz demektedir. Bu kısımda etkileri heyecanla beklersiniz ve aynı zamanda etkilerin neler olacağı hakkında merakınız çoğalır.

Öncelik bu büyünün bir bilimsel karşılığı da olduğunu unutmamalısınız, insan biyolojisi üzerinde gözle görülür sonuçları olacaktır. Bunlar işlem yapılan kişinin bilinç altında sizi tanıyor olması ve hiç olmazsa da sizin hakkınızda bir fikir sahibi olması ile ilgilidir. Bilinç altında sizin hakkınızdaki fikri ne olursa olsun bu fikirleri bizler yaptığımız çalışma ile yerini dayanılmaz bir kara sevdaya bırakmasını sağlarız. Bir ağaç yetiştirmek gibi kişinin bilinç altına sizi sevmesi ve hatta aşık olması için, bilinç altına ufak bir tohum ekeriz. Bu tohum bu 7 günlük süreç içerisinde bir fidana, fidan ise bir ağaca dönüşür ve sonunda meyvesini vermek için hazırdır. Bu evrede sizi görmeden ve sizinle iletişim kuramadan bir an bile geçiremez. Uyurken rüyalarında, uyanıkken düşüncelerinde hep siz varsınız ve size olan aşkı..

Bu evrede çalışma yaptırdığınız kişi, aptal aşık modeline bürünür. Sizi düşünmekten işini yapamaz, size kavuşamamak düşüncesi kendisini harap eder. Nefes alırken bile sizi düşünür ağır ağır iç çeker.

Tamda bu noktada kişi size ulaşır ve hislerinden çekinse de büyük bir ilgi gösterir. Çok uzun süre size olan aşkını saklayamaz ve sizinle birlikte olamaz ise öleceğini ifade eder.

ve 7 günlük çalışmanın sonlandığı an bu andır, gerisi huzur ve mutluluk.

Aşk Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

İlk paragrafta da bahsettiğim gibi aşk büyüsünün çeşitleri, çalışmayı yaptırdığınız medyuma bağlıdır. Bu medyumun dini, mezhebi ve aldığı eğitimi bu noktada etken olacaktır. Tüm çalışma çeşitleri eğer doğru yapılırsa sizi bir şekilde sonuca götürecektir. Zaten tecrübeli bir medyum ile çalışıyorsanız, bu çalışmayı sizden önce bir çok kişiye yapmış ve netice almıştır. Bu şekilde size öneride bulunmaktadır. Yine de bir başlık altında toplamak gerekirse aşk büyüsü çeşitleri şunlardır:

 • İple yapılan aşk büyüsü
 • Kabala aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü
 • Canbar aşk büyüsü
 • Mumla yapılan aşk büyüsü
 • 41 Nohutla yapılan aşk büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

Bu soru tarafıma da sıkça gelmektedir, o sebeple burada bir açıklık getirmek istiyorum. Tüm medyumların yaptığı aşk büyüsü, onun uzman olduğu en etkili aşk büyüsüdür. Bunu açmak gerekirse. Dini ve mezhebini bir kenara bırakacak olursak, medyumlar çalışmalarını başlıklar ve formüllerle ayırırlar ve bunlara göre yöntemler oluştururlar. Danışanlarına bu çalışmaları yaparken aynı zamanda tecrübe edinirler ve bir hata görmeleri noktada bu formüllerinde düzenleme yaparak çalışmayı geliştirirler. Bu şekilde en etkili aşk büyüsüne ulaşırlar.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken ve sormanız gereken bazı sorular vardır. Bunlar yapılan çalışmanın bir ak büyü mü kara büyü sınıfına mı girdiğini sormanız. Çalışmanın yedirme veya içerme içerip içermediği. Çalışmanın kalıcı bir çalışma olup olmadığı ve tabi ki her şeyden önce kesin sonuç garantisi verip veremeyeceğidir.

Şahsım adına konuşmak gerekirse yaptığım çalışmalar ak büyüsü sınıfında olup ve dolayısıyla herhangi bir yedirme içirme ve size vereceğim herhangi bir okuma veya bir varlık vasıtasıyla yapılmamaktadır. Çalışmalar en geç 7 güne kadar kesin sonuç vermektedir ve kalıcılık garantisi vermekteyim. Bu çalışmaya ek eğer başkalarının öğrenmemesini ve bakımda gözükmemesini istiyorsanız ek bir ücret talep etmeden, çalışmaya gizlilik formülü de eklemekteyim. Bu şekilde hiç bir medyum tarafından yapılan çalışma bakım esnasında görülememektedir.

Sorularınız olursa bana telefon numaramdan veya whatsapp üzerinden direk iletişim kurarak sorabilirsiniz. Yine herkesin görmesini istiyorsanız ve diğer merak eden insanlarında fayda görmesini istiyorsanız bu yazıya yorum yazabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan ve sizlere hizmet etmekten büyük keyif almaktayım.

Detaylı bir rehber olduğuna inanıyorum, yine farklı sorular gelmesi durumunda bu yazıya ek bir şeyler yazarak aşk büyüsü rehberini genişletmeyi düşünmekteyim. O sebeple bana soru sormaktan çekinmeyin.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak yapılan aşk büyüleri, tutarlılığı en yüksek kalıcı çözüm sunan büyülerden biridir. Doğru yapılan ritüeller sonucunda, danışan büyüden memnun kalmaktadır. Aşk büyüsü yapacak olan kişinin işinde uzman olması da büyünün etkilerini kalıcı kılmaktadır. Resme bakarak aşk büyüsü yapacak olan medyum, resim üzerine dikkatli bir şekilde yoğunlaşır. Daha sonra resmin üzerinden büyü yapılacak kişi çeşitli tılsımlı sözler okur. Bu tılsımlı sözler ile büyü daha kuvvetli bir şekilde tesir eder. Aşk büyüsü yapacak olan kişiler bu büyüyü dua ile desteklemektedir. Dua ile desteklenen büyülerde kişinin büyüden olumsuz etkilenmemesi sağlanır. İçtenlikle edilen dualar ve tılsımlı sözler ile aşk büyüsü yapmak en güvenilir yöntemlerden biridir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Yapılabilir mi?

Günümüzde aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin akıllarına takılan sorulardan biri büyü çeşitleri ve bu büyüler arasında resim ile yapılan büyünün etkisidir. Resme bakarak büyü yaptırmak en sık tercih edilen ritüellerden biridir. Kalıcılığı yüksek olan bu büyü çeşidi, direk olarak karşıdaki kişiye etki eder. Kişi yapılan büyü etkisine hızla girerek büyünün sonuç vermesi beklenir.

İlginizi Çekebilir -> Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

Resim İle Büyü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak, etkilerinin en iyi görüldüğü ve kalıcılığı yüksek büyü çeşitlerinden biridir. Resme bakarak yapılan büyünün kendi içerisinde ve diğer büyüler ile karşılaştırıldığında avantajları oldukça yüksektir.

Resme bakılarak yapılan büyüde, büyü direk olarak kişiye etki etmektedir. Kişinin hızlı bir şekilde büyü etkilerini göstermesi ve büyü yaptıran kişinin istediği davranışları sergilemesi ile diğer büyülerden daha avantajlı olduğunu göstermektedir.

İlginizi Çekebilir -> En Etkili Aşk Büyüsü (Sadece Bilinmeyenler)

Resim Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin doğru bir şekilde söylenilen adımları izlemesi gerekmektedir. Böylelikle büyü etkisini hızlı ve kalıcı bir şekilde gösterecektir. Aynı zamanda büyüde herhangi bir yan etki durumu yaşanmaması için de bu uygulama adımlarının yavaş yavaş incelenmesi önerilmektedir. Resim ile aşk büyüsü yapacak olan kişi büyü yapmak için ilk olarak karanlık bir oda tercih etmelidir. Hiç ışık olmayan bu odanın çevresine kırmızı mumlar yakılmalıdır. Bu mumların daha önce kullanılmış olması ritüeli daha sağlam bir hale getirecektir. Büyü yapılacağı esnada resim ve büyüyü yapacak olan kişi, odanın doğu tarafına yönelmelidir. Güneşin doğduğu yöne doğru bakılarak büyü yapılmaya başlanır. Resim ile büyü yaparken bir süre resme bakılır. Ardından gözler kapatılarak resimdeki kişi hayal edilir. Bu sırada dua ve tılsımlı sözler okunur. Büyü yaklaşık yarım saat sürmektedir. Sürekli olarak okunan tılsımlı sözlerin sonunda niyet edilir ve mumlar söndürülür.

Resimli Aşk Büyüsü Yapmanın Sonuçları

Her aşk büyünde olduğu gibi resimli aşk büyüsü yapmanın da etkili sonuçları vardır. Bu gibi çalışmalar kadim ilimlerde bulunan kadim kitapların en kıymetli ilimlerinden sayılmaktadır. Bu sebeple kuvvetle ihtimal olumlu netice alınabilmektedir.

Çalışmayı yaptırdığınız medyumun tecrübesinin fazla olması ile doğrudan alakalı olan resimle aşk büyüsü, doğru ve istenilen sonucu alabilmek için kadim kitaplarda yazılan tüm detayları harfi harfine yapılmasına bağlı olarak ektisi katlanarak artmaktadır. Tecrübeli bir medyum ile çalışmanın neticesinde ve çalışma da doğru şekilde yapılması durumunda yaklaşık 14 gün gibi bir sürede kesin sonuç alınabilmektedir.

Bu nedenle sonuç alacağınız çalışmayı yaptırmadan önce güvenilir medyum tercih etmeye dikkat edin.

Yabancı kaynaklar:

https://www.alittlesparkofjoy.com/love-spells/

[sp_easyaccordion id=”288″]

“Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)” üzerine 4 yorum

 1. Bende Aşık etme büyüsü yaptırmayı düşünüyorum aklıma takılan bir konu var, aşık etme büyüsü ile aşk büyüsü aynı sanırım ama sonuçları da kesin mi?

  Yanıtla
 2. Hocam aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ancak papaz büyüsü mü yaptırayım yoksa aşk büyüsü arada kalmış durumdayım. Ne yapacağım bilmiyorum

  Yanıtla
  • Ben geçen hafta papaz büyüsü yaptırdım hocamda, 6. günde sonuç aldım. Maaliyeti biraz daha fazla ama garanti olsun diyorsan kesinlikle papaz büyüsü yaptır

   Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın