Bağlama Büyüsü Nedir? 2023 Kesin Sonuç

Bağlama büyüsü hakkında merak ettiklerinizi 2023 yılındaki gelişmeler ile birlikte bu yazımızda size aktaracağım. Öncelikle belirtmeliyim ki bu bağlama büyüsü bir büyüdür ve hem ak büyü hem de kara büyü sınıflarına girmektedir. Eğer dini anlamda çekinceleriniz var ise çalışmayı gerçekleştirecek medyum ile çalışmanın ak büyü teknikler ile mi yoksa kara büyü teknikler ile mi yapılacağını özellikle sorunuz. Kara büyü tekniği ile yapılmış bir bağlama büyüsü, sizden dinden çıkaracağı gibi aynı zamanda çeşitli musallat problemleri ile karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilmektedir.

Öncelikle sormanız gereken soru bağlama büyüsü nedir ve bağlama büyüsü ne değildir olmalıdır. Bu soruların 2023 yılındaki gelişmeleri ile birlikte sizlere cevap vereceğim.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, en etkili aşk büyülerinden biridir. Halk arasında da en çok bilinen çalışmalardandır. Halk arasında en çok bilinmesinin asıl sebebi kısa sürede kesin netice vermesinden kaynaklıdır. Kullanılan malzemelerin cinsi ve sürecin kısalığı sebebiyle kabala büyüsü, canbar büyüsü ve aşk büyüsüne nazaran daha uygun fiyatlıdır. Bağlama büyüsü yapılırsa ak büyü olarak yapılabilir. Ak büyü ile yapılmasının işlemin gücünden herhangi bir şey götürmeyeceği gibi, sürecin doğal bir şekilde oluşmasına ve işlem sonunda yaşanan ilişkinin suni bir ilişki hissiyatı vermemesine sebep olmaktadır. Bu konuyu daha rahat anlamanız için örneklerle birlikte açarsak;

Kara büyü sınıfı ile yapılan bir bağlama büyüsü çalışmasının neticesinde, işlem anlık olarak gelişir ve sanki yapılan kişi birinin kontrolünde hareket ediyormuşçasına hareket etmektedir. Bu süreç size güçlü bir çalışma hissiyatı verse de zamanla sevdiğiniz insandan geriye bir şey kalmadığına şahit olursunuz.

Kara büyü ile yapılan bağlama büyüsü ömürlük bir çalışma değildir. 3 aylık ve 6 aylık süreli periyotlar ile tekrarlanırsa işlem etkisini göstermeye devam edecektir. Tekrarlanmaması durumunda işlem sona erecek, tesir süresine bağlı olarak işlem etkisi altında olan kişi de ciddi psikolojik hasarlar bırakacaktır. Bu çalışmayı sevdiğiniz insanlar üzerinde yapılmaması önemle uyarılmaktadır.

Ak büyü sınıfı ile yapılan bir bağlama büyüsü neticesinde kişi yavaş yavaş ve doğal olarak size sevgi ve zamanla aşk duymaktadır. Bu süreçte etki her geçen gün iki katına çıkmaktadır. Bu sebeple işlem pik noktasına ulaştığında kişi aşkından kör olur ve sizsiz nefes alamayacak duruma gelir.

Kara büyü sınıfı ile yapılan çalışmaya nazaran kişi size karşı gerçek duygular besler ve size karşı yapacağı her davranış, kişinin gerçek hür iradesi ile yapmaktadır. Bu sebeple işlem tekrarlanmaya ihtiyaç duymadan bir ömür boyu size bağlanır ve hatta kopamamaktadır. Buna benzer çalışmaları aslında günlük hayatınızda şahit olmuşsunuzdur ancak bunun bir büyü vasıtasıyla gerçekleşmesinin ismini koyamamış olabilirsiniz. Örneğin günlük hayatta hiç ilgi alaka duymayan birinin, birden o kişiye delicesine aşık olduğu ve onsuz yapamadığını defalarca görmüş olabilirsiniz.

bağlama büyüsü medyum
bağlama büyüsü medyum

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Daha önce de ifade ettiğim gibi bağlama büyüsünün bir çok yapım şekli bulunmaktadır. Çalışmayı gerçekleştirecek medyum kişinin, dinine, mezhebine, diline ve hatta büyüyü yapım şekline göre değişmektedir. Sizlere ermeni Katolik bir medyumun ak büyü sınıfında ruhani bir şekilde gerçekleştireceği bağlama büyüsünün nasıl yapacağını aktaracağım.

Ruhani çalışmalar, ruhsal varlıklar vasıtasıyla sizden alınan bilgiler doğrultusunda uzaktan gerçekleştirilen çalışmalardır. Rütüelin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle şu bilgileri medyum kişi ile paylaşmanız gerekmektedir;

  • Anne İsimleriniz
  • İsim ve Soy isimleriniz
  • Doğum Tarihleriniz
  • Birer Fotoğrafınız

Bilgilerden bazıları eksik olsa bile vereceğiniz bazı ipuçları bu bilgilerin ruhsal varlık tarafından bulunup çalışmaya eklenmesini sağlayabilir. Örneğin; kişinin tam doğum tarihini bilmemeniz durumunda, yaşı ile ilgili vereceğiniz bilgiler ruhsal varlığın tam olarak doğum tarihinin tespitini yapmasını sağlamaktadır ve işleme bu şekilde devam edilebilmektedir. Fotoğrafınızı paylaşırken, fotoğrafınız üzerinde herhangi bir filtre olmadığından emin olun. Olabildiğince yakın tarihli ve yüzün net bir şekilde belirgin olması çalışmanın garanti sonuç vermesine katkı sağlayacaktır.

Meşe odunundan ortalama 30*40 cm ölçülerinde bir tahtanın üzerine, dana kanı ile davud yıldızı çizilir. 6 adet doğal malzemelerden üretilmiş beyaz mumu benmari yöntemi ile eritilip, sıvı halde bir kapta muhafaza edilir. Bu kaba sıcak halde iken 45 ml dana kanı ile karıştırılır. Sıvı haldeki mumlar, fitillerin içine yerleştirilmiş olan kalıplara dökülerek tekrardan 6 adet kırmızı mum elde edilir. Bu mumları daha önceden çizilen davud yıldızının her birinin ucuna yerleştirilir. Çiriş otu, labada, gilaburu bitkisinin kırmızı yuvarlak meyvelerinden 3 adet, ışgın otunun en az 8 ay fermante edilmiş beyaz tohumlarından yaklaşık 20-30 gram ve 8 gram sayfan bir sarımsak dövecinde, tılsımlı sözler ile birlikte yaklaşık 20 dakika boyunca dövülür.

Sizden alınan fotoğrafların arkasına anne isimleriniz, doğum tarihleriniz, isimleriniz ve soy isimleriniz yazılır. Ardından fotoğraflar birbirine bakacak şekilde üst üste konu ve sıkıca rulo haline getirilir. Rulo haline gelen fotoğraflar, bir ucundan diğer ucuna sıkıca saman ipi ile dolanır ve ardından daha önce hazırladığımız karışım ile iyice mühürlenir.

Daha önce hazırladığımız karışım davud yıldızının tam ortasını tamamen dolduracak şekilde konulur. Ardından fotoğraflarınız davud yıldınızın tam ortasına gelecek şekilde karışımın üzerine dik bir vaziyette konur. davud yıldızının uçlarında bulunan mumlar yakılır ve mumlar bitene kadar, ritüel vasıtasıyla ruhsal varlık çağırılır. Varlık gelene kadar tılsımlı sözler tekrar edilmeye devam edilir. Varlık gelmesi durumunda, niyet anadilinizde sesli bir şekilde 6 defa söylenir;

“Ayşe kızı Fatma’nın, Hatice oğlu Ahmet’e bağlanmasına hizmet et.”

Tılsımlı Sözler;

Katolik bir çalışma olmasından ötürü tılsımlı sözler latincedir. İşlem esnasında bu sesi açın ve varlık gelene kadar tekrar tekrar sesli bir şekilde açmaya devam edin.

Niyetiniz ifade edilmesinin ardından davud yıldızının ortasında duran fotoğraflar en üst kısmından yakılır ve sönene kadar beklenir. Ardından küle dönüşen fotoğraflar, dana derisinden yapılmış bir parçanın içerisine bir tutam ökse otu ile birlikte konulur ve 6 defa muska şeklinde katlanır. Katlama işlemi bitmesinin ardından, ortaya çıkan muskayı bir meşe ağacının köküne 1 metre uzaklığa, 40 cm derinliğinde kazılır ve oraya gömülür.

Gömme işleminin tamamlanmasının ardından çalışma tamamlanır ve her iki günde bir bakım çalışması yapılarak süreç takip edilir.

Şayet çalışmayı yaptırmak isterseniz whatsapp butonuna tıklayarak medyum vassaf hocaya ulaşabilirsiniz.

bağlama büyüsü nasıl yapılır
bağlama büyüsü nasıl yapılır

 

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCy%C3%BC#Rit%C3%BCel_ve_do%C4%9Fal_b%C3%BCy%C3%BCler

 

“Bağlama Büyüsü Nedir? 2023 Kesin Sonuç” üzerine bir yorum

  1. hocam bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum, ne kadar sürede sonuç alırım? Bana bilgi verir misiniz?

    Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın