Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bağlama ritüeli yapmadan önce niye yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Bendeniz Medyum bağlama ritüeli hakkındaki soru işaretlerini kaldırmak adına bu makaleyi sizlerle paylaşıyorum.

Yaklaşık 1 hafta önce bir danışanım bana bağlama ritüeli yapmak istediğini ve rehberlik yapmamı istediğini ifade etti. Whatsapp üzerinden bana ulaştığında ve bu konu hakkında bilgi edinmek istediğinde pek tabi yardım edeceğimi dile getirdim. Öncelikle bana bu konuda ulaştığı için mutluyum. Kendin internet üzerinde yaptığım araştırmalarda, bağlama ritüeli adı altında saçma sapan ve yarım yamalak bir çok bilgi olduğunu gördüm. Öncelikle belirtmeliyim ki saçma sapan bilgilerden korkmadım ancak yarım yamalak paylaşılan bilgiler beni oldukça korkuttu. Her büyü, işlem ve ritüelde olduğu gibi bu yarım yapılan işlemlerde de o işlemin tersine dönmesi çok kuvvetli bir ihtimaldir.

Bana ulaşan hanım kızımıza rehberlik ettim. Ancak anladı ki bu iş ritüelde olsa bir işlemde olsa bir uzman tarafından yapılması elzem bir konu. Hanım kızımızın ritüelini malzeme ücretleri karşılığında ben gerçekleştirdim.

Yine de ben yapayım şansımı deneyeyim diyenler için, internette doğru bilgi olması adına bu rehberi sizlerle paylaşıyorum. Harfi harfine gerçekleştirmeniz durumunda büyük ihtimal kısa sürede neticeye ulaşacaksınız.

Bağlama Ritüeli bir aşık etme ritüeli midir?

bağlama ritüeli nedir

Denenmiş olan aşk ritüelleri arasında en kolay sonuç alabileceğiniz ritüel, bağlama ritüelidir. Aşık etme ritüeli kolay değildir bunu asla unutmayın. Yazımın devamında bunu zaten anlayacaksınız. Olabildiğince detayı sizlerle paylaştım. Bağlama ritüeli yapmak isteyenler köpek gibi aşık etme ritüeli arayışı içerisinde olduğunuzu biliyorum. Siz hiç merak etmeyin her şeyi doğru yaparsınız dilekleriniz gerçek olacaktır. Ama şunu da unutmayın aşık etme ritüeli kağıt ile olacakta bir şey değildir. Tüm detayları eksiksiz yapın.

Bağlama Ritüeli Malzemeleri

Öncelikle işlemi ne amaçla yapacağınızı netleştirin. Bir medyum olmadığınız için bakım yapıp, bağlama ritüeli gerçekleştireceğiniz insanın ne kadar bu sürece müsait olduğunu tespit etme şansını yok. Yine de bu kısmı es geçerek rehberimizi size açıklayacağım.

Farz edelim ki terk eden bir eşe veya sevgiliye bir bağlama ritüeli yapmak istiyorsunuz. Bu ritüele aynı zamanda geri döndürme ritüeli adı da verilmektedir.

Daha kısa sürede sonuç almak isterseniz bağlama büyüsü de deneyebilirsiniz.

İhtiyaç duyacağınız malzemeler;

 • 2 yaşını geçmemiş bakir erkek bir kara keçinin postu. Ortalama bir kaseyi dolduracak kadar olsa bizim işimize yetecektir.
 • 30’a 40 cm lik bir safran kağıdı.
 • Türkiye’de sıkça karşılaşabileceğiniz “engerek yılanı” derisi ve zehrine ihtiyaç vardır. Uzunluğu 40cm’den fazla olması gerekmektedir. Daha kısa bir yılan bulursanız bu yılan erişkinliğe daha ulaşmamıştır ve zehri bizim işimize yaramayacaktır. Engerek yılanını tanıyabilmeniz adına da tarif edeyim. Koyu kahverengi veya kırmızıya kaçan kiremit bir rengi olur. Üzerinde bir çitayı andıran siyah benekler bulunur. Siyah engereklerde vardır ancak onların derisi bizim işimize yaramayacaktır. Arasak da ne siz ne de ben bir tane bulabiliriz oldukça nadirler.
 • 1 Şişe ispirto. Markette bile satıldığı oluyor, ararsanız bulursunuz. Mor renkli yanıcı bir sıvı.
 • Maydanoz tohumu. Aktarlarda bulabilirsiniz.
 • Ritüelini yapacağınız zatın ve kendinizin net (ayrı ayrıda veya birlikte de olur) bir fotoğrafı. Herhangi bir yazıcıdan bastırın. Yüzü net bir şekilde gözükse yeterlidir.
 • Kurşun bir kap
 • Jut İpi
 • Gümüş para
 • Ceviz ağacı parçası (bir tepsi kadar olsa yeterli koca bir kütüğe ihtiyaç yok.)

 

Bağlama Ritüeli Nasıl Bozulur?

Bağlama ritüeli her çalışmada olduğu gibi bozulması mümkündür. Aslında tüm çalışmalar bir şekilde bozulabilmektedir. Asıl önemli olan konu çalışmanın ne kadar doğru yapıldığı ve gizlemek ve korumak için gerekli ek çalışmaların doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığıdır. Bu noktada bağlama ritüelinin bozulması için iki yöntem vardır. Ya çalışmanın zıttı olan bir çalışma yaparak, örneğin; ayırma ritüeli gerçekleştirerek veya büyü bozma çalışması yapılarak olacaktır.

Bu noktada sizin için elzem olan konu, bu çalışmanın bozulmasından endişeniz var ise medyumunuz ile bu şekilde konuşup endişelerinizi dile getirmeniz olacaktır. Buna önlem olarak bir takım ek çalışmalar veya çalışmayı yaparken gizlemek için ekstra çaba gösterebilmektedir. Medyumunuz gerçekten profesyonel biri ise daha önceden benzer durumlar ile karşılaştığı ve tecrübe ettiği için bunun önüne geçmenin zor olmadığının farkında olacaktır.

Her şey doğru iletişimle alakalıdır. Doğru iletişim kurduğunuz noktada sizin endişelerinizin giderilmesi adına önlem alınması çok zor değildir.

Bağlama Ritüeli Yapılışı

bağlama ritüeli nasıl yapılır

Öncelikle bağlama ritüeli yapmadan şu bilgilere sahip olmanız gerekli. Ritüeli gerçekleştireceğiniz kişinin anne ismi (Kimlikte farklı ise insanlar ne diye sesleniyorsa odur.), doğum tarihi, tam ismi ve net bir fotoğrafı (İki gözü ağzı burnu kaşı net bir şekilde seçilecek).

Bu bilgilere sahipseniz ve yukarıda belirttiğim malzemeleri tedarik ettiyseniz sürece başlayabiliriz.

Öncelikle, aldığınız ispirtonun içerisine iki tutam maydanoz tohumunu atın ve içerisine yılan zehrini koyun. Şişenin ağzını kapatıp 3 ila 5 dakika çalkalayın. Maydanoz tohumu çamur gibi dibe çöktüğünü gördüğünüzde çalkalamayı bırakabilirsiniz.

Aldığınız safran kağıdınız serin. İçerisine bir avuç keçi kılı, bağlama ritüeli yapacağınız kişinin fotoğrafını, kendi fotoğrafınızı, gümüş parayı koyun ve bir diploma gibi rulo yapın. Tam ortasından jut ipli ile sıkıca bağlayın (çok sıkıca bağlayın bu kısım çok önemli, kağıdı yırtmayın veya ipi koparmayın).

Kurşun kabın içerisinde hazırladığımız ruloyu koyun. Üzerine yavaşça rulonun emeceği şekilde, hazırladığımı yılan zehri, maydanoz tohumlu ispirto karışımını dökün. Kurşun kabın yarısına kadar ispirtoyu dökün.

Ardından almış olduğumuz yılan derisini, bir tırnaktan daha kısa olmayacak şekilde 63 parçaya bölüp, kurşun kabın içerisine atın.

ve aşağıdaki belirttiğim duayı kurşun kaba doğru tane tane 63 defa okuyun. (Okuyabilmeniz adına Türkçe telaffuzu ile yazdım. Ne yazıyorsa aynı şekilde okuyun.)

Deus qui novit amorem. Animum adduc ad me. Tuere eam, et fac nos unum. Quis impedit, qui alias. Ego vobiscum sum felix esse constat. Quis impedit, qui alias. Obstrue quod separat nos. Simus iterum. Quis impedit, qui alias. Deus unus est. Fides mea firma est. Vtinam adhuc unum sit. Qui aliter dicit angustos

Okumanız bittiğinde, kurşun kabın ortasında bıraktığımız ruloyu çıkarın, fazla ispirtonun kaba akmasına izin verin. Ne kadar çoksa işleminizin tutma emaresi o kadar yüksek demektir. Damla damla kalana kadar bekleyin.

Önce kendi anne adınızı ve isminizi doğum tarihinizi sonra ritüeli gerçekleştirdiğiniz kişinin anne adını ve ismini doğum tarihini seslice söyleyin. (Örneğin; ayşe kızı fatma bir ocak bin dokuzyüz seksen, makbule oğlu burak iki ocak bindokuzyüz sekseniki gibi)

ve damla damla kalan ruloyu aldığımız ceviz ağacı tahtası üzerine koyun ve yakın.

Tamamen kül olup ateş sönene kadar tane tane aşağıda yazan kelimeleri söylemeye devam edin.

Sollemne fungor. Adfer mihi, et vocavi te nomine tuo. Vocem meam audi

Kalan külleri bir torba içerisine koyun. Bir incir ağacının köküne en yakın kısmına 30-40 cm derinliğinde bir çukur açıp içerisine dökün. Külleri sakın ola poşetiyle birlikte gömmeyin. Ardından çukurun üstüne toprak atın ve çukuru kapatın. Çukurun toprağını sıkıştırarak kapatın seyrek olmasın.

ve ifade ettiğim gibi bağlama ritüelini tamamladık. Sorularınız olursa bana iletişim numaralarımdan ulaşabilirsiniz veya soru&cevap bölümüzden bana soru sorabilirsiniz.

Ayrıca bağlama büyüsü hakkında tüm bilgilere aşağıdaki linkten tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

https://guvenilirmedyumplatformu.com/baglama-buyusu/

[sp_easyaccordion id=”695″]

Wiki

“Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?” üzerine 6 yorum

 1. hocam size çok teşekkür ederim, kendimde denedim ancak sizin yaptığınız gibi kesin sonuç vermedi. Çalışmayı yaptınız ve 5. Günde sevdiğime kavuştum çok sagolun Allah bin kere razı olsun

  Yanıtla
 2. hocam emeğinize sağlık, malzemeleri bulmak biraz zor oldu ama harfi harfine yapınca 8 günde netice aldım. Çok teşekkür ederim

  Yanıtla
  • Ben okumaları yanlış yapmışım şivem var ondan dilim dönmedi. hocam yardımcı oldu Allah razı olsun ondan

   Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın