Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil bağlama büyüsü, bir kişiye, bir aileye kötü sözlerle zarar veren insanları susturmak için yapılır. Dedikodu, iftira, laf taşıma, gıybet gibi insanları zor durumda bırakıp, yuvalarını, işlerini bozmaya çalışanlar için daha çok dil bağlama büyüsü yaptırılabilir. Çok etkili bir büyü olduğu için, kimin için yapılmışsa o kişinin kötü sözleri tamamen kesilir. Genellikle evlilik içinde yaşanan kavgalara sebep olan konuşmalar, sözler ve dedikodular üzerine ayrılma noktasına gelinebilir. Eşler birbirine düşüp, sürekli huzursuz olabilir. Bunları gidermek ve haksız konuşmaları kesebilmek için dil bağlama büyüsü kullanılır.

Aileye veya kişiye karşı düşmanca sözler kullanan ve kişinin sevmediği insanlara yapılabilir. Bir iş yerinde haksız rekabet sağlayıcı konuşmalar yapan, sürekli işveren şikayet edip işinden kovulmasını sağlayabilecek insana da yapılabilir. Büyü ile etki altına giren kişi konuşamaz ve yorum yapamaz hale gelir. Büyü geleneklerini ve tılsımlarını bilen bir uzman tarafından uygulanması durumunda hızlı bir etki sağlar. Genellikle evli olan çiftlerin mutluluğunu çekemeyen ve sürekli kavga etmelerini sağlamak için konuşanlara uygulanması istenmektedir. Başarılı bir iş hayatında olduğu halde bunu çekemeyen kişilerin dedikodularını durdurmak için de dil bağlama büyüsü yapılır. Büyü niyete göre ak büyü ve kara büyü sınıfında yer alır. Dil bağlama büyüsünün gücü sayesinde, sevmediğiniz bir kişinin aileniz veya sizinle ilgili hiçbir şekilde hiçbir mekânda olumsuz konuşmamasını sağlamak mümkündür.

7 Başlıkta Soğutma Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

dil bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Dil bağlama büyüsü oldukça zorlu bir yapım işlemine sahiptir. Etkisi kesin olan bir büyüdür. Dil bağlama büyüsünü ak büyü şeklinde ki kuralına göre yapılacaksa, etki altına alınmasını istediğiniz kişiye karşı haklı sebepleriniz olması gerekmektedir. Bu durum dışında büyünün tutmayacağı gibi yaptıran kişiye de ters etki olarak dönebilmektedir. Dil bağlama büyüsünün aşamalarını sıralayacak olursak,

 • Dil bağlama büyüsü için dedikodu yapan kişiye ait olan anne ismi, kendi ismi, kendisinin doğum tarihi ve kişinin kendine ait fotoğrafı gerekmektedir.
 • Dil bağlama büyüsünün yapımında, dedikodu özelliğini göstermek için, bir adet büyük dana dini, incir yaprağı, defneyaprağı, soğan ve sarımsak kabukları, mürekkep hazırlanır
 • Dil bağlama büyüsü için dedikodu yapan kişinin resminin boş bir alanına kişinin şahsi bilgileri mürekkep ile işlenir; sonra resim, defneyaprağı, incir yaprağı, soğan ve sarımsak kabukları birlikte özel bir metal sunak kabı içerisinde yakılır ve kül olduktan sonra içerisine domuz kanı karıştırılmış su eklenerek, danadili de bunun içine bırakılıp ortalama 12 saat bekletilir.
 • 12 saat bekletilen danadili çıkarılır, dilin üzerine közlenmiş bir bıçak yardımıyla dedikodu yapan kişinin bilgileri yazılır, bilgiler işlenmiş dil üzerine dualar ve tılsımlar okunur ve domuz derisine sarılarak bir mezarlığa gömülür. Böylelikle dil bağlama büyüsü gerçekleşmiş olacaktır.
 • Bu ritüel için Perşembe gecesi tercih edilmelidir.

Bu ritüeller sırasında uygulayıcı kişinin bilgili ve ilme sahip olması gerekir. Büyü kurallar ve sıralar doğru bir şekilde yapıldığında daha hızlı etki gösterir. Dil bağlama büyüsünde eğer bir kişiyi hedef alan ve onun hayatına zarar verecek konuşmalar yapılıyorsa; bunun etkisini yok etmek amaçlanır. Bazı güçlü dualar da büyü kadar etkili olmaktadır. Bu dualar her gün yedi kez okunacak şekilde tekrarlanır. Büyünün tılsımı da dualardan gelmektedir. Özellikle dinlere ait kitaplarda bulunan özel dualar bilinir ve okunur.

Sizin için öneriliyor -> Bağlama Büyüsü Nedir? %100 Sonuç

Dil Bağlama Büyüsü Etkisi Nelerdir?

dil bağlama büyüsü

Dil bağlama büyüsü, karşıdaki kişinin kötü sözlerinden korunmak maksadıyla yapılır. Kötü sözler bir süre sonra hayatın işleyişinde bozuklar çıkarır. Bunlardan korunmak için kendini savunan bir insan belki de son çare olarak dil bağlama büyüsüne başvurabilir. Dil bağlama büyüsünün etkisine giren kişide gözlemlenen özellikler şunlardır,

 • Etki altına giren kişinin bünyesinde değişimler görülür. Büyü altında bulunan kişinin ağzı ve dili her açıdan kapanır.
 • Konuşma ve derdini anlatmakta zorlanmaya başlar. Özellikle büyüyü yaptıran kişi hakkında konuşmaya çalışması durumunda fiziksel belirtiler görebilir. Nefes darlığı, şiddetli öksürük, boğaz kuruluğu gibi.
 • Dedikodusunu yaptığı kişinin bir anda arkadaş veya dostu olup, her istediğini yerine getirmeye çalışır.
 • Büyüye maruz kalan kişi, özellikle sorunlar yaşar. Bu problemler, sosyal hayatın içinde veya iş hayatında olabilir.
 • Büyüye maruz kalan kişinin hata yapma şansı fazlalaşır. Normalde yaptığından çok farklı davranışlar gösterebilir.
 • Büyüye yapılan kişiler, uyku sorunu, kaygı, anksiyete, sürekli kafa karışıklıkları bu dönemde sıklıkla görülebilir.
 • Dedikodu konusu olan her şey tersine övgülü sözler konuşulmaya başlanır.
 • Sorunlara yol açan bir büyü şeklidir. Karşıdakine zarar verici özelliği vardır.
 • Bir yan etki olarak büyüyü yapmak isteyen kişinin de büyüden etkilenmesi söz konusu olabilir.

Dil Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

tılsım nedir nasıl yapılır

Dil bağlama büyüsünde gerekli ritüeller tamamlandıktan sonra 19 ile 91 gün arasında etkisini gösterir ve 91. Gün büyüden istenen sonuç gözlemlenebilir. Ancak bazı durumlarda bu süre daha yavaş kendini gösterebilir. Büyüyü gerçekleştiren kişinin, konuyu son derece titiz bir şekilde bilmesi, gerekli ilme sahip olması gerekmektedir. Genel olarak yapılan dualar ve ayin sürecinde yardım istenen diğer boyutlarda yaşayan varlıklar vardır. Bu varlıklarla sağlanan işbirliği ile yapılan büyüler etkili sonuç vermektedir. Eski usuller ile yapılan büyü ritüeli bilinen en etkili yöntemlerdir. Kişinin niyet ve arzusuna göre şekillenir ve büyü oluştuktan sonra bozulması zorlaşır.

Yapılan büyü uygulamasında kullanılan yöntemler, kişilerin büyüye karşı dirençli oluşları, büyünün etkisini gösterme zamanını da belirler. Büyü geleneklerini bilen ve doğuştan gelen yeteneklere sahip olan medyum ile çalışmak yapılacak büyünün de etkili bir şekilde oluşmasını sağlar. Burada yapılan işlemlere karşı inanç ve sabır göstermek önemlidir. Bu anlamda çalışılacak olan medyumun tüm kurallara hâkim olduğuna güvenmek gerekmektedir.

Sizin için Öneriliyor ->

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dil bağlama büyüsünü bozmak nasıl bir ritüel izlendiğini belirleyebilmek gerekir. Dil bağlama büyüsü hangi usullere göre uygulandı ve büyünün yapılışı sırasında hangi malzemeler kullanıldı bilinmesi gerekir. Bu nedenle büyüyü bozmak ve etkisini asgari düzeye indirmek için öncelikle yapılan büyü hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Dil bağlama büyüsünün yapıldığı yer bulunabilir ve gömülen materyale ulaşılırsa büyünün bozulması daha kolay gerçekleşir. Büyünün yapıldığı ve gömüldüğü eşya bulunamazsa, beyaz bir dana kurban edilir ve uyluk kemiğinden bir parça, büyünün gömüldüğü tahmin edilen yere yakın gömülür. Büyünün bozulabilmesi için bunu yerine getirecek kişinin de havas ilmi, vefk, hüddam bilgilerini çok iyi biliyor ve yönetiyor olması gerekir. Büyü ne şekilde olursa olsun bozulmaya çalışılırken büyük bir enerji açığa çıkar. Manevi olarak güçlü olmak gerekir. Büyüye maruz kalan kişinin tekrar bir büyü etkisine girmemesi için yardımcı olacak medyum, kişinin temizlenmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlaması gerekir. Bu yazıları büyüye maruz kalan kişi muska haline getirilen yazılar taşınmalıdır.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın