Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma büyüsü, evlilikleri yolunda gitmediği halde boşanmak istemeyen tarafın razı gelmesi için veya mutlu bir çiftin ayrılmasını sağlayacak geçimsizliğin yaratılması için yapılan bir büyüdür. Yaptırma isteyen kişinin niyeti doğrultusunda sonuç boşanmaya ulaşır. Kara büyü sayılan, insanların zarara uğratılması yönünden kullanılabilen boşanma büyüsü, sonradan kişilerin aynı ortamda bulunmamasına bile yol açabilir güçtedir.

Boşanmak zorlu ve yıpratıcı bir süreçtir. İnsanların evlilik ve aşk konusundaki hassasiyetini hepimiz biliriz. Bu yolda aşk için yapılan büyüler vardır. Ancak aşk ve mutluluk tükendiğinde boşanmak istemek de doğal bir sonuç olmalıdır. Büyü bu süreçte zorluk çıkaran ve boşanmak istemeyen kişi üzerine uygulanır. Büyü yapılıp, etkisi hissedilmeye başladığında boşanmayı gerçekleştirmeyen eş bu duruma razı gelir. Boşanma büyüsü yapıldıktan sonra kişi eşinden soğur ve artık birlikte olmamak için süreci tamamlar. Sabırlı ve inançlı olmak gerekir. Bunun kara büyü sınıfında olduğunu unutmadan, kendi başına deneme yapılmamalıdır.

Büyü, içinde mistik sırların gizli olduğu bir ilimdir. Bunu yapabilecek kişiler doğuştan gelen özel yeteneklere sahiptir. Bu özel güçler ile donatılmış medyumlar, niyet ve arzuları anlayarak buna göre boşanma büyüsünü hazırlar. Eşleri birbirinden soğutmaya ve ayırmaya çalışan kişiler veya henüz evli olmadığı halde ayrılması arzu edilen çiftlere uygulanır.

Sizin İçin Öneriliyor -> 7 Başlıkta Soğutma Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

esleri ayırma büyüsü

Boşanma büyüsü kişilerin üzerine yapılan büyüdür. Yapılabilmesi için kişiye ait parçalara ihtiyaç vardır. Evli olan kişilerin bilgileri, boşanma büyüsünü hazırlayacak olan kişiye verilmelidir. Boşanma büyüsüne hazırlık aşamasında izlenecek adımlar,

 • Evli çiftlerin doğum tarihleri, annelerinin isimleri ve kendi isimleri büyüyü uygulayacak kişiyle paylaşılmalıdır.
 • Evli çifte ait olan birer adet kişisel fotoğraf ve ortak bir karede bulundukları bir adet fotoğraf gerekmektedir.
 • Yine çiftlerin kullandıkları birer adet kişisel eşyaları ile birlikte çiftlerden alınmış saç, tırnak gibi vücuduna ait parça.
 • Büyünün yapılacağı mekân seçilirken sessiz bir mekân seçilmelidir.
 • Büyünün Perşembe gecesi saatlerin de yapılması uygun olur. Her büyünün kendi ritüelini tamamlayabilmesi için uygulanması gerek bir sıra vardır. Bu büyü kara büyü kapsamında olduğu için bilinmesi gereken kurallar ve tılsımlar bulunur. Bilmeyen birisi tarafından uygulanmaya kalkılmaması gerekir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra büyü ritüeli başlatılır, burada yapılanlar;

 • İlk olarak çiftlerden alınmış olan şahsi ve ortak karede yer aldıkları resmin boş bir alanına çiftlerden alınan kişisel bilgiler yazılır.
 • Yalnızca ortak karede yer aldıkları fotoğrafın boş alanına evlilik tarihleri eklenir.
 • Daha sonra bu özel büyünün ritüeline ait olan soldan sağa doğru çizilecek boşanma çemberine alınır.
 • Çiftlerin birlikte oldukları resim mum alevinde yakılır, külleri domuz kanı içerisine karıştırılır ve daha sonra çiftlerin tek tek olan fotoğrafları bu kanın içerisinde 1 gün bekletilir.
 • En son olarak 1 gün bekletilen fotoğraflar kan içinden çıkarılıp kurutulduktan sonra çiftlerden alınan diğer materyaller ile birlikte domuz derisine sıkıca sarılarak ritüelin yapıldığı yerin bahçesine gömülmelidir.
 • Bir hafta içinde tılsım etkisi ortaya çıkar, evlilik birliği sarsılmaya başlar, eşler ayrılma noktasına gelir.
 • Bir hafta içinde ayrılma tamamlanır, büyüyü yaptıran kişi niyetine sahip olmuş olur.

Boşanma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

boşanma büyüsü

Boşanma büyüsü çok hızlı bir şekilde etki eder. Uygulanan ayin ve okunan tılsımlar ile tamamlanan ritüel sonrasında görülen ve etkiler sonuç boşanma oluncaya kadar artarak devam eder. Görülen etkileri şu şekilde sıralayabiliriz,

 • Boşanma büyüsü uygulanan evli çiftler bir süre sonra olmadık sebeplerden kavga etmeye başlar,
 • Bu büyünün etkisi boşandıktan sonra da devam edecek ve birbirlerini yeniden görmek istemeyecekler, bir araya gelmek düşünülmez olacak.

Bu etkiler göz önüne alındığında kişilerin ruhsal durumları bozulmaya başlayacak ve bir an önce evlilik sonlandırılacaktır. Boşanma büyüsü kişilerin hayatlarını olumsuz etkilemek üzerine yapıldığı için, yatırmaya karar verirken iyice düşünülmelidir. Büyünün etkisi yaptırana da dönebilir ve eğer yaptıran kişi de evliyse, evlilik birliği ciddi zarar görebilir.

Boşanma büyüsünün etkisi çift ayrıldıktan sonra da devam edebilir, kişiler düşman haline gelebilir. Bu büyü bozulmadığı sürece de devam eder. Büyü bozma işlemi, ritüelin ne şekilde yapıldığını bilen birisi tarafından bozulabilir. Kara büyüler, bozma çalışmalarında daha da güçlenebilir. Bu yüzden yapılmaması tavsiye edilir. Yapılan büyü de yine üstün yetenekler ile ilmi bilgilere ulaşmış kişilerce bozulabilir. Ruhani varlıklardan yardım alınarak büyüleri bozmak çok kolay değildir. Asla tek başına bozmaya çalışılmamalıdır.

Sizin İçin Öneriliyor -> Kara Büyü Nedir?

Boşanma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

ayırma büyüsü

Boşanma büyüsü yapıldıktan sonra 17 gün içinde etkisini göstermeye başlar. 71 gün içinde de istenilen sonuca ulaşılır. Bu sürede, boşanması istenilen çift sürekli kavga eder hale gelecek, düşmanlık beslemeye başlayacak ve sonuç boşanmaya ulaşacaktır. Yedi gün içinde aynı evde yaşamaktan kaçınırlar. On gün içinde birbirlerinden ayrılmak isteyecek, birbirlerinden kopacaklardır. Üçüncü hafta boşanma başvurusu yapılır.

En mutlu evliliği yürüten bir çift bile olsa, boşanma büyüsüne maruz kalan kişiler hızlı bir şekilde değişime uğrar. Daha önce örnek gösterilirken bir anda düşman kesilip, yoğun kavgalara girebilir. Mutsuzluklarının görmek isteyen kişilerce de uygulatabilecek olan boşanma büyüsü mutlaka amaca uygun sonuçlanır. Boşanan kişilerin arasındaki bütün bağlar kopar ve tamir edilemez. Daha sonra devam eden yaşantılarında da bir araya gelmemeye özen gösterirler. Bu gibi büyüleri yaptırırken dikkatli olunması gerektiği de unutulmamalıdır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsü yapılması kadar bulunması da zor bir büyüdür. Yapılırken uzak ve kimsenin bilmediği bir yer seçildiği için bozulması daha da zorlaşır. Büyünün uygulandığı materyal bulunamadığından, bozdurma işlemi için mümkünse boşanma büyüsünü yapan kişi bulunmalıdır.

Böyle bir imkân yoksa yardımcı olması istenen uygulayıcı bu konu hakkında geniş bilgi sahibi bulunmalıdır. Kadim bilgiler ve ilimler ışığında büyüyü bozmak için dualar ve bir dizi ritüel düzenlenir. Üç saat gibi bir sürede boşanma büyüsü etkisini kaybetmeye başlar. Büyü etkisi kalktıkça, büyüye maruz kalan şahıslar üzerinde yer alan kötü etki kaybolur. Rahatlama ve tekrar huzurlu düşünmeye başlanır. Kendi iradesine kavuşan eşler, düşmanca hislerden kurtulur. İradesine tekrar kavuşan kişiler, boşanmaktan vazgeçebilir. Boşanma gerçekleşmiş ise bir araya gelerek tekrar evlenebilirler. Boşanma büyüsü tamamen kalktıktan sonra kişiler arasında tekrar sulh sağlanmış olur. Büyünün etkisi olduğuna dair bir belirti kalmadığı için kişiler bu süreci pek hatırlayamaz. İradesine tekrar sahip olduğunda yaşananlar karşısında şaşkına döner.

Büyü etkisini kaybettikten sonra, bu büyü tekrar yapılamaz. Bu çiftler üzerinde tekrar denenmesi halinde büyü tutmaz. Boşanma büyüsü ayırma büyülerinden birisidir, gerçekleşmesi için medyum tarafından farklı boyutta yaşayan varlıklardan yardım alınır. Aynı şekilde büyü bozulurken bu varlıkların yardımları istenir. Dualar, doğru bir sıralama şeklinde okunmalıdır. Kara büyü bozulması zor olan, bozulma denendikçe direnç gösteren bir büyü şeklidir. Uzmanı olmayan kişiler tarafından bozma işlemi yapılmaya kalkarsa, büyünün etkisi kendisine de sirayet edebilir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın