Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni büyüsü, Ermenilerin yapmış olduğu büyülerdir. Büyülerin sınıfında ise ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmaktadır. Ak büyü sınıfı iyi niyetler için yapılan büyülerden oluşmaktadır, kara büyü ise kötü niyetler için yapılmakta olan büyüler arasında yer alır. Ermeni büyüsü yapılırken, Ermeni dili kullanılmalıdır. Başka bir dilde okunan tılsım Ermeni büyüsü içinde yer almaz. büyü bu dile hâkim olan kişiler yapabilir. Kişilerin sevdikleriyle sımsıkı bağlanması için yapılması daha sık görülür. Bu ak büyü denilen olumlu düşünceler ile

Ermeni büyüsü Hıristiyan geleneklerine uygun ritüeller ile yapılmaktadır. Değişik etnik gruba mensup kişiler bu büyüyü yapabiliyor, Ermeni köklere sahip bir büyü uygulayıcı tarafından yapıldığında istenilen sonuçlara ulaşılır. Elbette burada önemli olan niyete yönelik tılsımların hazırlanabilmesidir. Ermeni kültürüne ait özel bir dil kullanılarak büyü ritüelleri tamamlanırsa, büyü etkili olur. Kullanılan tılsımlı sözcükler farklıdır.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

ermeni klisesi

Ermeni büyüsü ile ayrılmış olan çiftler, evliler tekrar bir araya gelir. Ermeni büyüsü yapılırken farklı malzemeler ve ritüeller kullanılmaktadır. En çok kullanımı tercih edilen malzeme;

 • defneyaprağı, kaya tuzu, ceviz kabuğu
 • isimler, doğum tarihi, anne isimleri,
 • kişisel eşya ve vücuduna ait saç, tüy gibi bir parça
 • kişilerin fotoğrafları kullanılır.
 • ilk olarak 2 tane defneyaprağının üstüne birleşmesi niyetiyle ayrı olan kişilerin isimlerini yazılır.
 • İsim yazılı bu yaprakların üstünü kaya tuzu ile kapatılır.
 • Fotoğrafların üzerine gerekli duaları yazıp tuzların üstüne yerleştirilir ve yakılır.
 • Defneyaprağının kötü enerjileri uzaklaştırma özelliği sayesinde çiftin üzerinde bulunan ve birleşmelerine izin vermeyen kötü enerjiyi kaldırılır. Ayrılan ve küsen kişileri barıştırmak için kullanılan bu büyü ile tekrar birleşme yaşanır.

Sizin İçin Öneriliyor -> Geri Getirme Büyüsü Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Ermeni büyüsü yapılırken mistik bir dil kullanılır. Hüddam anlaşması olan medyumlar tarafından yapıldığında istenilen sonuçlar alınır. Sadece eşler için değil, kardeşler arasındaki sorunların giderilmesi, aile arasında sorunlu başka kişiler için de uygulanması istenebilir.

Ermeni büyüsünün gideni geri getirme özelliğini kullanabilmek için büyü yapılacak ise gerekli olan materyaller

 • Büyü yapılacak kişinin yüzünün göründüğü bir resim, kişinin annesinin ismi, kişinin kendi ismi, kişinin doğum tarihi, kişinin kullanmış olduğu şahsi bir adet eşya, kişinin kendi vücuduna ait saç veya tüy,
 • Ermeni büyüsü yapmak için, asma yaprağı, ceviz kabuğu, kuru defneyaprağı gibi bazı envanterleri de büyü öncesi hazırlaması gerekmektedir.
 • büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafında bulunan bir boşluğa kişinin bilgileri özel bir mürekkepli kalem ile yazılır
 • Bu yapılırken de enerji aleminde ki ruhani varlıklara, yani cinlere sunmak üzere metal bir sunak kabında asma yaprağı, ceviz kabuğu, kuru defneyaprağı yakılır.
 • Sonrasında yakılan tüm malzemeler içine incir ağacı özünün sütü konup karıştırılır. Karışım macun haline geldikten sonra bir miktar su ile geri dönmesi için büyü yapılan kişinin fotoğrafı bu karışımın içerisine yatırılıp, 12 saat beklemeye alınır.
 • 12 saat geçtikten sonra ise fotoğraf kurumaya bırakılır.
 • Kuruyan fotoğraf beyaz bir keçinin derisine sarılarak gömülmelidir.

Ermeni Büyüsü Etkileri Nelerdir?

ermeni rahip medyumlar

Büyü yapıldığı amaç doğrultusunda kişi üzerinde etki gösterir. Büyüler kullanılmak isteniyorsa ya bir ayrılık söz konusudur veya aşk duygusu öne çıkmaktadır. Büyünün çağlar öncesine dayanan tarihinde insanlar pek çok amaç için büyü kullanmıştır. Bu sadece tılsım ve dua değildir. Yıldızlardan, diğer varlıklardan, geleceği görebilme yeteneklerinden faydalanılır. Kişilerin manevi dünyalarını doğrudan etkileyen bir uygulama olan büyü, doğru ayinler ile gerçekleştiğinde olumlu etki gösteriyor.

Bazen kara büyü olarak kişileri olumsuz etkilemek için yapılan uygulamalarda var. Fakat genel de bu ritüelleri gerçekleştirecek kişiler bu amaçları doğru bir şekilde saptar. Eski usullere dayanarak yapılan büyü hızlı etki eden büyülerdendir. Kişiler üzerinde bulunan genel etkileri olumlu veya olumsuz yönde olabilir. Büyü etkisine giren kişiler bunu anlayamaz veya hissedemez, genelde davranışlarında değişimler yaşanır. İyi veya kötü yönde etkilenmesi istenen kişilerde farklı tepkiler görülür. Büyünün varlığı ancak yaptıran kişi tarafından bilinir. İzlemelere göre etkileri şu şekildedir,

 • Ermeni büyüsünün etkisine giren kişiler genellikle düşüncelerini kontrol edemez, bunu büyü ile bağdaştıramaz,
 • Ermeni büyüsü, gideni geri getirmek için yapılmışsa giden eş büyü etkisi ile geri dönecek, hatalı da olsa yuvanın tamirini kendisi yapacaktır,
 • Ermeni büyüsü, kişileri birbirine aşık edebilmek amacıyla yapılmışsa, büyü etkisine girecek olan kişi aşık olur,
 • Ermeni büyüsünün etkisi altındaki kişi veya kişilerin içinde mutsuzluk ve keder hali değişir ve yuvasına dönmek için çalışır,
 • Kötü niyet ile yapılan Ermeni büyüsü etkisinde olan kişi, karşı tarafta bulunan kişiye karşı büyük bir ilgisizlik hissetmeye başlayacaktır, evini terk etmeye çalışacaktır,
 • Ermeni büyüsü kişiyi ayrılık düşüncelerine yönelmesi için yapılmışsa, eşler arası bağ tamamen kopacaktır

Ermeni büyüsü yapılırken tüm bu işlem için yardımcı güçler olduğunu, hatalı yapılacak bir ritüelin, büyüyü yaptırmak isteyene de zarar vereceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Sizin İçin Öneriliyor -> 7 Başlıkta Soğutma Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ermeni Büyüsü Kaç Günde Tutar?

ermeni klisesi büyüsü

Ermeni büyüsü gideni geri getirmek ve aşk gibi sebeplerden yapıldığında ak büyü sınıfında yer alır. Kişilerin hayatlarını olumlu değişikliğe yönelik amaçlar doğrultusunda çalışıldığında 14 ile 41 gün arasında sonuçları hissedilmeye başlar. Ermeni büyüsü, kadim geleneklerin ve mistik öğretilerin ışığında gerçekleşen ritüeller içerir. Olumlu düşünceler ile yapılan büyüler ömür boyu sürecek şekilde bağlanır.

Yapılan büyü uygulamasında kullanılan yöntemler, kişilerin büyüye karşı dayanıklı veya dirençli oluşları, büyünün etkisini gösterme zamanını da belirler. Burada sabır ve inanç önemlidir. Bu anlamda çalışılacak olan medyumun tüm kurallara hâkim olduğuna güvenmek gerekmektedir. Eski usuller ile yapılan büyü ritüeli bilinen en etkili yöntemlerdir. Kişinin niyet ve arzusuna göre şekillenir ve büyü oluştuktan sonra bozulması zorlaşır. Büyü geleneklerini bilen ve doğuştan gelen yeteneklerle bezenmiş medyum ile çalışmak yapılacak büyünün de etkili bir şekilde oluşmasını sağlar.

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulmaktadır?

ermeni büyüsü

Ermeni büyüsü gibi çok özel büyülerde sadece çok ciddi etkileri olan dualar okunmaktadır. Bu dualar düzenli olarak okunduğu zaman yapılan büyünün etkileri yavaş yavaş dağılmaya başladığı bilinir.  Birçok kişinin yaptığı bu uygulamalar özellikle kısa sürede etkisini hissettirmeyebilir. Dualar, uzun bir süre ve belli sayılarda okunmalıdır. Özellikle ermeni büyüsü gibi kuvvetli etkileri olan uygulamalarda daha uzundur.

Okunan bu duaların doğru sıra ve şekilde okunması gerekmektedir. Özellikle duaların okunma adetleri ve okunma zamanları son derece önemlidir. Bir büyünün etkilerini tam olarak yok etmek isteyen kişiler, büyü yapılırken olduğu gibi enerji yoğunluğu yüksek varlıklardan yardım alır. Bu varlıklar ile yapılan anlaşmalar ile büyü etkisi kaldırılmaya çalışılır. Eğer büyü yapılırken kullanılan ritüel şekli ve nereye gömüldüğü bilinirse, bozulma işlemi de o kadar kolay olabilir. Kişiler büyüden kurtulduklarını, negatif etki altından çıkmaya başladıklarında anlayabilirler. Yapılacak dualar ile büyünün çözülmesi veya hiç yapılamaması sağlanabilir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın