Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm büyüsü, yapılan kişinin akıl ve ruh sağlığını kaybetmesi ve hatta ölüme kadar gidebilmesi için yapılan bir kara büyüdür. Ölüm büyüsü uygulanan kişi için hayat kâbusa dönüşür. Tüm psikoloji dengesi ve dünyası alt üst olur. Tamamen bir insanın felaketini isteyerek yapılır. En eski ve karanlık büyülerden birisidir. İki aşamalı olarak yapılır. Bunun birincisi akıl ve sonra fiziksel sağlığının yitirilmesi amacıyla yapılır.

Ölüm büyüsü, daha çok ayırmaya yönelik düşüncelerle yapılır. Genelde kötü amaç içerir. Bir kişiye veya ailenin tamamını kapsayacak şekilde yapabilir. Öncelikle psikolojik sorunların baş göstermesi sonrasında fiziksel boyuta dönüşmesi öngörülür. Uzun süreye yayılarak hayata sirayet etmesi beklenir. Kişiler akıl karışıklığı, yoğun korku, kaygı ve endişe hisseder. Yemek içmek düşüncesi ortadan kalkar. Büyü düşünüldüğünde sarsıcı etkilere sahip olduğu görülür.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

ölüm büyüsü nasıl yapılır

Ölüm büyüsü, yapılacak olan kişiye ait saç, tırnak, deri parçası gibi vücuduna ait parçalar ve şahsi bilgilere dayanarak yapılır. Kişinin üç adet resmine ihtiyaç duyulur. Ölüm büyüsünde yardımcı olan ruhani varlıkların en tehlikelisi olan iblislerdir. Bu varlıklar karanlık dünyanın en tehlikeli türleridir. Baphomet iblisleri, büyü ritüellerinde canlı adak, kurban bekler. En az altı adet kurban kesmek ritüelin parçasıdır. Kurban edilen hayvan kanı kişinin kendisine ait olan materyallerin üzerine akıtılarak büyü yapılır. Kara büyünün tılsımlı sözcükleri okunarak işlem tamamlanır. Büyüyü yapabilmek için doğaüstü yeteneklerle donatılmış olmak gerekir.

Ölüm büyüsü iblislerle birlikte yapılabilmektedir. Canlı adak kullanılması büyünün etkisini ömür boyunca mutlak kılar. Baphometin tasviri boynuzlu keçi olarak kitaplarda geçer. Bu yüzden canlı adak olarak keçi kullanılması, büyüde yardımcı olacak iblislerle anlaşmayı kolaylaştırır. Kan sürme tamamlandıktan sonra yaşamı temsil eden ana elementler olan hava, toprak, su işlemi devreye girer. Adak olarak sunulan keçi kanı sürülen fotoğraf sırasına göre önce,

 • Birinci resim yakılarak havaya atılır ve bu küller rüzgâr etkisiyle her tarafa savrulur.
 • İkinci resim yakılıp külleri toprağa gömülür.
 • Son fotoğraf ise yakılır ve külleri göl, deniz ya da okyanus bırakılır.

Bu işlemler gerçekleşirken, kara büyü kitaplarının en eski tılsımlı cümleleri okunur. Ölüm büyüsü artık etkisini göstermeye başlayacaktır.

Sizin İçin Öneriliyor -> Hüddam Nedir? Ne İşe Yarar? Hüddam Nasıl Çağırılır?

Ölüm Büyüsü Etkileri Nelerdir?

ölüm büyüsü nasıl bozulur

Ölüm büyüsü adının etkilerini kişiye tam olarak hissettirir. Kötü ruhani varlıkların musallat olmasıyla kişinin hayatı kâbusa döner. Ölüm büyüsü kesinlikle yasaklanan ve asla yapılmaması gereken bir büyü türüdür. Etkileri insanın tüm sınırlarını yok eder, şu şekilde sıralanabilir;

 • İblisler ile yapılan bir büyü olduğundan kişiye cinler musallat olur, rahatsızlık başlar.
 • Kişi sürekli izleniyor hissi taşır, korku ve anksiyete başlar,
 • Kötü rüyalar, kâbuslar ortaya çıkar, düşünce muhakemiyeti kaybolmaya başlar.
 • Cinler bir sonraki aşamada kendilerini göstererek korkuyu arttırır, korkudan beslenen varlıklar daha da güçlenir,
 • Kişinin ruhsal dünyası alt üst olur, güven ve güvenlik duyguları çöker.
 • Korku ve kâbustan kişinin tüm bağışıklığı bozulur ve kişi ölüme yakınlaşır.
 • Hastalığa karşı direnci düşen kişi tedaviye alınması halinde buna cevap veremeyecektir.
 • Çaresiz ağrı ve sancılar çekilebilir.
 • Fiziksel bulgu olmamasına rağmen yaşanan ağrı ve acılar psikotik değerlendirilir.
 • Yemek yiyebilme tamamen kesilebilir.
 • Bağışıklık düştüğünden en ufak bir mikrop temasında hastalık yaşanır.
 • Dış dünya ile bağlantı kesilir, depresyon başlar,
 • Aile ile ve dostlar ile görüşmeler kesilir.
 • Yoğun bir buhran hali görülmeye başlar.
 • Kişi ilaç kullansa bile fayda göremez, geçmeyen huzursuzluk hali gittikçe yaygınlaşır.
 • Mantığa dayalı bir değerlendirme geliştiremez.
 • Kişi yatalak duruma düşebilir, yardım edilemez duruma düşebilir.
 • Kalp spazmı, panik atak, solunum yavaşlığı, kalp çarpıntısı yaşar, vücut zayıf düşer
 • Mücadele yeteneği kaybolur, kişi ölüme doğru yaklaşır.

ölüm büyüsü etkileri nelerdir

Sizin İçin Öneriliyor -> Kara Büyü Nedir?

Ölüm büyüsü bu etkileri ile insanları felakete sürekler. Kendi içinde büyük felaketler barındıran bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin niyeti de ayrıca önemlidir. Büyüye maruz kalacak kimsenin ölümünü mü, yoksa sürekli hasta kalmasını mı istiyor, büyü işlemi bu şekilde oluşturulmaktadır. Amaçlara göre şekillenen ölüm büyüsü bazı durumlarda uzun süreli çaresiz hastalık olarak da kendini gösterebilir. Uygulamayı yapacak olan medyuma hangi amaç için bu işlemi yapması gerektiği tam olarak anlatılmalıdır.

Ölüm Büyüsü Kaç Günde Tutar?

ölüm büyüsü kaç günde tutar

En tehlikeli kara büyülerden birisi olan ölüm büyüsü iki aşamalı yapılır. İlki ruh ve akıl sağlığını hedef alır. Öncelikle bu sistem dağıtır. Daha sonra fiziksel çökkünlük yaratılması için ilk aşama gerçekleştikten sonra 3 gün beklenmelidir. İkinci bölüm olan fiziksel rahatsızlık için 12 günlük bir çalışma yapılır. Toplam 27 – 30  gün içinde ölüm büyüsü işlemi tamamlanmış olur.

Ölüm büyüsünün etkisi yapılmaya başladığı andan itibaren hissedilir. Yardımcı olarak iblisler kullanılmaktadır. Kara büyünün en tehlikeli bölümü olan ölüm büyüsünde, dirençli bir etkilenen varsa etki daha yavaş ama kalıcı olarak yaşanacaktır.

Ölüm büyüsü, kara büyünün en tehlikeli olan kısmında yer alır. Buna maruz kalan kişi, büyü etkisi altında olduğunu bilemeyecek haldedir. Bu durum kimse tarafından anlaşılamaz. Ancak bu büyüyü tanıyan bir kişinin fark etmesi sonucunda, tersine işlem yapılmasına çalışılabilir.

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

ölüm büyüsü

Ölüm büyüsü yapıldığı çok zor anlaşılan bir büyüdür.  Bunu anlayabilmek için büyüyü bilen bir kişi olmak gerekir. Normal buhranlar veya fiziksel çökkünlük yaşandığı varsayılabilir. Öncelikle büyüyü bozmak için var olduğunu belirlemek gerekmektedir. Büyüde var olan belirtiler başka şeylerle karıştırılabilir. Bunu anlayabilmek için, uygulamayı bilen bir uzmandan yardım almak gerekmektedir. Tespit edilen ölüm büyüsünün bozulması için yapılması gereken uygulama şu şekildedir,

 • 6 adak verilerek yapılan ölüm büyüsünde iblis anlaşmasının bozulması için 12 adak verilir
 • Bu adaklar baphometlere kesilir ve büyüyü bozmaları, kişiyi serbest bırakmaları istenir
 • Adak kanı akıtıldıktan sonra iblisler musallat oldukları kişiyi rahat bırakır ve büyü çözülmüş olur.

Ölüm büyüsünün bozulmasına ilişkin dikkat edilmesi gereken en önemli konu tek başına yapılamayacağıdır. Bu ritüel uygulanırken en eski büyü tılsımları ve duaları okunmaktadır. Bunun yanında anlaşma yapılan, farklı varlıklar söz konusudur. Bu kulaktan dolma bilgiler ile bozulacak bir büyü türü değildir. Mutlaka ilmi mertebesi yüksek medyum tarafından yeni bir anlaşma yoluyla bozulabilir. Kara büyü bozulmaya çalıştığında direnç gösterir ve bozulması daha zor hale gelir. Bunun önüne geçmek ve doğru sonuca ulaşabilmek için uygulamacıyı da doğru seçmek gerekmektedir.

Kara büyünün karanlık dehlizlerinde, büyü yapabilmek büyük bir ilim gerektirmektedir. Yapılması çok zor ve büyük zararlar verebilme gücüne sahip bir büyüdür. İnsanlık tarihinde, büyü ve tılsımlar öğrenildikçe ve farklı boyutlarda yaşayan canlılarla iletişim kuruldukça, uygulanma şekilleri de artmaktadır. Doğaüstü yeteneklere sahip insanlar genelde bu yönlerini iyi niyetli olarak kullanmayı tercih ederler. Fakat kötü bir amaca yönelik gerçekleşecek eylemlerde, büyüyü yaptıran kişi de etkilenebilir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın