Kara Büyü Nedir?

Kara büyü geleneksel olarak doğaüstü güçlerin veya büyünün kötü ve bencil amaçlar için kullanılmasıyla ortaya çıkar. Modern zamanlarda, bazıları büyü tanımının, büyü olarak onaylamadıkları büyü veya ritüel uygulamaları tanımlayan insanlar tarafından karıştırıldığını keşfeder. Son derece yıkıcı ve felaketlere yol açabilme özelliğine sahiptir. İnsanın başına gelebilecek, başka birisi tarafından yapılabilecek en kötü tılsımları barındırır. İblis ve kötü cinler aracılığıyla, insana ağır bir zarar vermek istendiğinde kara büyü yapılır. Kötülük amacı içerdiğinden bunu yaptıran kişinin de dikkatli olması gerekmektedir.

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

büyü nasıl bozulur?

Büyünün her çeşidi kutsal dinlerde yasaklanmıştır. Ancak kara büyünün asıl amacı kötülüğe hizmettir. Karanlık güçlerle iş birliği yapılarak uygulaması yapıldığından; kesin olarak yasaklanmıştır. Kara büyünün bilmediğimiz boyutlarda yaşayan varlıklar ile kurulan temaslarla gerçekleşmesi, kalıcı etkilerinin bulunması asla gözden kaçmaması gereken bir durumdur.

Modern zamanda büyü yapmayı kabul eden kişiler, söz konusu büyü olduğunda geri çekilirler. Buna rağmen uygulamayı yapan kişilerin sayısı da az değildir. Belli bir amaca yönelik büyüye başvuru yapılmışsa, bunun hangi yönde olduğunu bilmek çok önemlidir.

Her büyünün etki süresi farklıdır. Büyü tılsımları ve diğer güçlerin yardımıyla çok hızlı bir şekilde etki gösterebilir. Belirtilerini biraz sıralamak gerekirse,

 • Kişiler eşlerinden ayrılabilir veya hatalı seçimler yapması sağlanabilir.
 • Maddi olarak varlıkları kesilebilir veya azalabilir.
 • Akıl sağlığı, bedensel sağlık ciddi boyutta bozulabilir.
 • Farklı boyutta bulunan varlıkların karışmasıyla hayati önem taşıyan girişimler yapılması engellenebilir, kişi dengesizleşebilir.
 • Ailenin tüm huzuru ve mutluluğu bozulabilir. Güvensizlik hissi yoğunlaşır.
 • Büyü eğer bir mekana karşı uygulanmış ise içinde bulunan herkese farklı etki edebilir.
 • Papaz büyüsü veya Süryani büyüsü ile desteklenen bir uygulama yapılmış ise hayati tehlikeler yaşanabilir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

büyü nasıl yapılır

Kara büyünün yapılış amacı çok önemlidir. Eğer aşk adına yapılıyorsa, genelde domuz yağı veya muska yöntemleri kullanılır. Bu  şekilde büyü kişi üzerinde etki sağlar ve aşık olması istenen kişinin duyguları değişime girer. Eğer ki bağlama büyüsü yapılacaksa düğüm büyüsü uygulanabilir. Kilit büyüsü, bir başka bağlama büyüsü çeşididir. Büyünün güçlendirilmesi adına muska yazılabilir.

Ayrılık için yapılan bir kara büyüde kişinin özel eşyalarına ihtiyaç vardır. Tılsım ve muska bu eşyalar üzerinden okunarak yapılır. Özellikle farklı boyutlarda yaşayan canlılar ile iletişim halinde olanlar büyünün etkisini kalıcı ve etkili kılabilir. Bu uygulamalar yapılırken mutlaka ilim bilgisi var olan, uzman olan kişilerden yardım alınmalıdır. Her türlü büyünün yapılana olduğu kadar yaptırana da etkisi vardır.

Büyü ile etkilenen kişilerin iradeleri yok olmuş gibidir. Kısa sürede yapılan büyünün niteliğine göre davranışlar görülür. Aşk ve bağlanma üzerine gerçekleşmesi istenen duygular yaşanmaya başlar ve  etkisi büyü bozulana kadar devam eder.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü, büyü dünyasının en güçlü ve en karanlık yanını temsil eder. Mistik güçlerin varlığını kullanarak yapılan  etkisi en kalıcı ve belki de ömür boyu sürenidir. Bu yüzden yapılması ne kadar zorsa, bozulması da o kadar zordur. Öncelikle büyülü eşya veya büyünün kendisini bulabilmek çok önemlidir.

Kara büyüyü bozmak için, büyüyü oluşturan kişi cinlerden destek alır. Bu yüzden etkisi bu kadar yoğundur. Büyünün bozulması için özel dualar okunmalı ve yine büyü yapılırken nasıl destek alınıyorsa bozulurken de aynı canlılardan destek alınır. Kimse bu büyüyü tek başına kaldıramaz. Çok güçlü olduğu unutulmamalıdır. Yanlış okunacak bir dua ile büyü iyice değişip daha zararlı hale gelebilir.

Sizin İçin Öneriyoruz -> Bağlama Büyüsü Nedir? %100 Sonuç

Kara Büyü Çeşitleri

kara büyü

Adından da anlaşıldığı gibi kara büyü, insanları, toplulukları zarara ve  kötü bir yola sevk etmek üzerine kuruludur. Kutsal bilinen her inanışta bu eylem kesinlikle yasaklanmıştır. Ağır sonuçlarından dolayı fark edilmesi ve geri döndürülmesi oldukça zor olabilir. Bu yüzden uygulamayı yapan kişinin kesinlikle ne yaptığını biliyor olması gerekir. Amaçlara ulaşmak konusunda yapılan büyü çeşitlerine biraz bakalım,

 • Büyü genel olarak birisini kendine bağlı kılmak için yapılmak istenir. Ancak kara büyü de bu amaç tersine dönerek, yuva yıkmak, ayırmak ve mutsuzluk için yapılır. Büyü yapılırken bir takım özel uyuşturucularda kullanılabilir.
 • Musallat büyüleri, büyünün içinde yer alır. Başka boyutta bulunan kötü niyetli canlıları kullanarak büyü yapılan kişiyi etki altına almayı hedefler. Bu şekilde büyü tesiri altında bulunan kişi, sürekli olarak kötü bir ruh halinde olur, akıl sağlığı tehlikeye girer, sanrılar yüzünden kabus içindedir. Büyü varlığı anlaşılmadığı takdirde kalıcı etkiler bırakır.
 • Kara kedi büyüsü, yaşanılan hanenin uğursuzluğa, şanssızlığa yakalanmasına, kişinin hayatının baştan sona değişmesine ön ayak olur. Kadim zamanlardan beri uygulanır ve çok güçlü bir büyü çeşididir.
 • Delirtme büyüsü, en çok tercih edilen ve yaptırılan kara büyü çeşididir. Akıl ve beden sağlığının kaybedilmesi için yaptırılır. Kişinin yaşam düzeni bozulur, sağlıklı kararlar alamaz hale gelir. Genellikle çok yavaş bir şekilde etki eder, eğer kara büyünün yapıldığı fark edilmezse yaşam boyu o kişinin hayatını zora sokar. Kalıcılığı sayesinde ömür boyunca devamlılığını sürdürebilir.
 • Kara bağlama büyüsü, en çok yapılması istenen büyüdür. Farklı amaçlar için kullanılır. Çoğu zaman amaç bir kişiden ayırmak veya bir kişiyi kendine bağlamak için kullanılır. Aileleri dağıtmak için uygulanması istenebilir.

Sevgiliye Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Bağlanma ve sevdiğine kavuşmak için yapılan kara büyüler, etkileri bakımından çok kuvvetlidir. Aşk büyüsü için kullanılan sevgiliye yapılan kara büyü daha hafif sayılabilir. Burada amaç, sevilen kişiye kavuşmak ve evlenmektir. Büyünün iyi yönlü olması sebebiyle daha fazla kabul gördüğü söylenebilir. Daha çok kişisel eşyalar kullanılır. Resim, kıyafet,saç teli gibi kişinin kendisine ait olan malzemelere okunan dualar ve tılsımlar ile yapılır ve mutlaka amacına ulaşır.

Dünyanın hemen her yerinde uygulanan bir büyü sayılabilir. Burada önemli olan niyettir. İyi yönde ve mutluluk dileği ve niyetiyle başlandığında, sonuç istenildiği gibi olmaktadır.

En Tehlikeli Kara Büyüler Nelerdir?

büyünün ruhsal belirtileri

Tarih boyunca kara büyüler zarar verme niyetiyle yapılmıştır. Bunun özel bir dili ve ritüelleri bulunur. Herkes tarafından büyü veya büyü yapılamaz. En başta doğuştan gelen bazı yetenekler olmak zorundadır. Değişik boyutlarda yaşayan canlılar ile iletişim kurarak güçlendirilen büyüler, büyü tarihinin en karanlık yönünü temsil eder.

En tehlikeli kara büyüler ölüm ve hastalıkla sonuçlanır. Bu büyüleri yapmayı sağlamak için oldukça ikna edici olmak gerekmektedir. Çünkü sadece yapılan kişi değil, yapan kişiye de zarar verici olabilir. Bu büyülerden bir kaçını söylememiz gerekirse,

Geri Getirme Büyüsü Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

 • Papaz büyüsü
 • Ölüm büyüsü
 • Tırnak büyüsü
 • Voodoo büyüsü
 • Saç büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Ayırma büyüsü
 • Domuz büyüsü

Bu büyüler, büyü yapmayı oldukça iyi bilenler tarafından yapılabilmektedir. Her amaca göre farklı bir yapılışı vardır. büyüler oldukça tehlikeli olmasına rağmen dünya genelinde talep edilen bir uygulamadır.

Merak ettiğiniz her şey için sitemize yorum atabilirsiniz. Uzman medyumlar sizlere cevap verecektir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın