Sevgi Büyüsü Nedir?

Dünya sevgi büyüsü üzerine kurulu bir düzende gittiğinde, insanların olaylara bakış açısı değişir. Daha huzurlu, mutlu ve güvenli günler geçirilir. Bunun oluşması için yapılan girişimler herkes tarafından kabul edilebilirdir. Sevgi yeryüzündeki en kutsal duygudur ve bunun için çalışılmaktadır.

Bir sevgi bağının oluşması istenilen kişiler için sevgi büyüsü yapılır. Büyü kimsenin düşüncelerine zarar verme niteliği taşımamaktadır. İki kişi arasında güçlü bir sevgi bağı oluşturabilmek için yapılması tercih edilir. Herhangi bir risk içermeyen, çok zor olmayan teknikler kullanılarak yapılan işlemlerdir.

Sevgi büyüsü kalıcıdır. Etkileri kaybolmaz. büyünün amacı kişinin bir şeye değil, bir kişiye bağlanmasını sağlamaktır.

sevgiliye sevgi büyüsü yapmak

İnsanlar sevgi konusunda oldukça hassastır. Eşler arasındaki sevgi, kardeşler, dostlar, arkadaşlar arasındaki sevgi bağları farklı yapılarda olabilir. Fakat zaman geçtikçe bu bağlarda zayıflama meydana gelebilir.

Hayatın getirdiği zorluklar karşısında çözülebilen bu bağları kuvvetlendirmek için büyüden faydalanılabilir. Bu şekilde rutin sarmaldan çıkıp, sevginin tazelendiği ve daha da arttığı bir dönem başlayabilir.

Sevgi, karşıda bulunan kişiye duyulan bağlılığı anlatır. Bu sevgi karşılık beklentisi olmadan devam ediyorsa son derece değerlidir. Büyü aynı zamanda bir aşk büyüsü de olabilir.

Ancak sadece eşler arasında uygulanmadığı için uyandırdığı hisler daha dostça ve samimidir. Büyü özünde mutluluk getiren her şeyi kapsamaktadır. Büyüler çok eski zaman ritüellerine dayanır.

Dualar, tılsımlar kadim büyü kitabından ve dinlere ait kutsal kitaplardan gelir. İyi niyetle ve huzur, bereket, kısmet açmak gibi güzel sebeplerle yapıldığında, ailelerin huzur ve mutlulukları daim olarak sağlanır.

Art niyete dayalı yapılan büyü işlemleri hiçbir  zaman içinde kabul görmese de yine de yapılmaktadır. büyünün amacı karşılıklı muhabbet ve sıcaklığın artması ve huzur birliğinin sağlanmasıdır.

Sevgi ve aşkın değişmez gücünü içinde bulunmak çok güzel bir duygu durumudur. Ancak büyü,  büyü kurallarına bağlı yapılmalıdır.

Büyü belli bir ilim dünyasını bilen, doğuştan yeteneği olan medyumların kullandığı bir yöntemdir. Kimseye zarar vermeyeceği hakkında güvenilir olmak gerekir. Hatalı  yapılacak işlemler ile istenen amaç  gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden güvenilir ve doğru uzmandan yardım almaya dikkat edilmelidir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

sevgi büyüsü yorumları

Sevgi büyüsü kişilerin üzerine yapılan bir büyüdür. Bu yüzden kimse tek başına denemeye kalkmamalıdır. Birisinin sevgisini güçlendirmek için yapılan büyü kişisel bir eşya üzerinden yapılabilir.

Bu şekilde yapılan büyü daha hızlı bir şekilde etkisini göstermekte ve sonuç kesinlik kazanmaktadır.  Sevgi büyüsü yapılacak kişiye ait bir kişisel; eşya tarak, saç teli, gibi malzemeler yeterlidir.

Bir fotoğraf yardımıyla yapılacak büyü daha etkili olur. Resim kişinin suretini doğrudan gösterdiği için, kalbine doğru okunacak tılsımlı sözler hızlıca amaca yönelik yayılır.

Büyü enerjisel bir akıştır. Bu akışı yönlendiren ve doğru şekilde ilerlemesini sağlayan aracılar tarafından uygulandığında başarılı olur.

sevgi büyüsü yapan medyumlar

Eşyalar üzerine okunacak dualar ve tılsımlar ile büyü etkisini göstermeye başlar. Arada var olan sevgi bağı kuvvetlenmeye başladığı hissedilir.

Sevgi büyüsü de diğer büyülerde olduğu gibi ruhani varlıklardan destek alınarak yapılır. Büyünün etkisi sürmesi için kullanılan eşyanın tekrar yerine bırakılması gerekmektedir.

Büyü yapılırken, inanç ve sabırlı olmak gerekir. Büyü yapıldıktan sonra görülen etkilere şu şekilde sıralanabilir;

  • Sevgi büyüsünün muhatabı kişi sürekli uyku halinde olabilir,
  • Önceki davranışlarından farklı olarak, hediyeler alınır, gönül almalar artar
  • Sevgi büyüsü etkisi altında olan  kişi sürekli eşini düşünür,
  • Sevgi gösterilerinde aşırılık ve heyecan artar dikkat çekici duruma dönüşür,
  • Sevgi büyüsü etkisini arttırdıkça özür dileyen, alttan alan ilişkiyi düzenleyen taraf olmaya başlar
  • Eş, sevgili, kardeş, arkadaş, büyü kime niyetle yapılmışsa yanından ayrılmak istemez ve ayrıldığında üzüntü gözlenir.
  • Sevgi büyüsü kendisini rüyalarda hissettirir. Tüm gün sürekli sevdiği kişi düşünülür.
  • Sevgi büyüsü ile önceden var olan kavgalar sona erer.
  • Sevgi büyüsü tarafından etkilenen kişi ruhsal değişimlerde gösterir. Bazı durumlarda üzüntü, durgunluk, depresyon hali gözlemlenebilir.
  • Arasında küslük olan, veya geçimsizlik durumları ortadan kalkar.

Sizin için öneriliyor -> Bağlama Büyüsü Nedir? %100 Sonuç

Sevgi Büyüsü Kaç Günde Tutar?

sevgi büyüsü nedir

Sevgi büyüsü çok etkili ve hızlı işleyen bir büyüdür. Yapıldığı andan itibaren kırk sekiz saat içinde etkisini göstermeye başlar. Kişinin kendi üzerinde taşıdığı bir nesne veya evinde bulunan bir eşyaya büyü uygulandığı için bozulmadığı sürece de etkisini korur.

Eğer yediği veya içtiği bir şeye karıştırılarak yapılan büyü ise çiftlerin arasında güçlenen bağlar daha hızlı ve ayrılmaz hale gelir. Yüzyıllar öncesine dayalı geleneklerden gelen metafizik, büyü, sihir doğru bir şekilde kullanıldığında bu isteğe kavuşmak mümkün. Büyü güçlü ve güzel duyguların oluşmasını sağlayabilir.

Sevgi büyüsü mutluluk amaçlanarak yapıldığından, kimsenin zarar görmesi düşünülemez. Bu şekilde mutlu ve daha huzurlu birliktelikler devam edecektir. Karşılıklı hissedilen duyguların güçlenmesi  ve sağlam hale gelmesi için yapılan büyü 2 gün içinde etkisini gösterir  14 gün içinde kalıcı hale gelir.

Eğer büyü muhatabı olan kişi başka bir büyü altında değilse bu süre daha da hızlanır. Başka bir sevgi büyüsü etkisinde olduğunu düşünüldüğünde ise, bu büyü bulunup çözülmeli ve sonra tekrar sevgi büyüsü yapılmalıdır.

Büyünün temelinde yatan duyguların açığa çıkmasını sağlayan büyü maksimum 41 gün içinde en etkili süresine ulaşır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur?

sevgi büyüsü nasıl yapılır

Birbirini seven ve ayrılık olmadan hayatlarının sonuna kadar yaşamak isteyen çiftlere yapılan sevgi büyüsü bozulmak istenmez. Bir inanç ile sevgi bağının güçlenmesi ve zedelenmemesi adına yapıldığından, bozulmaya çalışılması ancak art niyetli kişilerce istenebilir.

Bu şekilde insanların iradeleri dışına çıkarak hükmetmeye çalışmak sadece kötü niyet doğrultusunda yapılabilir.

Büyü yapılırken kullanılan eşya veya kişisel materyal bulunarak büyü bozulmaya çalışılabilir. Bunu yapabilecek kişiler büyü konusunda bilgi sahibi olan uzmanlardır.

Büyü bozmak en az yapmak kadar zor bir işlemdir. Hüddam ile anlaşarak yapılan sevgi büyüsü , bozulmaya çalışılırken güç kazanır. Bu yapılırken doğru tılsım uygulanmaz ise bozdurmaya çalışan için de zarar verici olabilir.

 

Büyülerin insanlar üzerinde çeşitli etkileri vardır. Bunlar gözlemlenmeye başladığında yapılan sevgi büyüsü tutmuş demektir.  Büyüler her şekilde kişilerin iradesi dışında gerçekleşen eylemlerdir.

Eğer büyü ile etkilenmek istenen kişi sevgi duygusu içinde değilse, yapılan işlemler etki etmeyebilir. Bu yüzden karşılıklı duygulardan emin olmak ve ona göre hareket etmek gerekmektedir.

Büyü yapılırken kullanılan eşya bulunup, üzerine gerekli dua ve tılsımlar okunarak büyü bozma işlemi yapılır. Evde ve tek başına denenmemesi gereken bir durumdur.

Konu ile ilgili doğru bilgilere sahip kişiler tarafından kimseye zarar vermeyecek şekilde bozulur ve büyü etkisini kaybeder. Büyü etkisinden çıkan kişi önceki duruma dair pek bir şey hatırlamaz.

Büyünün bozulması için Rahman suresi, Ayet el Kürsi, Bakara Suresi  ve ihlas sureleri okunarak büyüden korunmak ve bozulmasını sağlar. Esma-ül Hüsna büyü bozma işlemlerinde yardım alınır .

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın