Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, adı gibi sabun üzerine uygulanan bir büyüdür. Genel amacı zarar vermeye yönelik olduğundan kara büyü olarak geçer. Çok nadir olarak bir bağlama büyüsü için sabun büyüsü yapılabilir. Fakat genel maksat fenalık üzerine kurulan niyettir. Sabun büyüsü aslında derin bir öfke ve nefret duygusu barındırır. Kim için uygulandıysa sabun gibi erisin, yok olsun manasındadır.

Kadın veya erkek tarafından yaptırılabilir. Sabunun büyüklüğü, çeşidi, rengi bile bir mana taşımaktadır. Evli çiftlerde birbirine karşı duyulan sevgi bağının zedelendiği durumlarda da yapılabilmektedir. Aşk büyüsü olarak çok nadir de olsa yapılır.

Sabun büyüsünün etkisi oldukça kuvvetlidir.  Yapıldığında karşı tarafta etkileri gözlemlenir. Yapıldıktan sonra büyünün etkisi karşı tarafta hemen görülmeye başlar. Sabun büyüsünün etkisinin kuvvetli olmasını isteyenler,  kullanılacak sabunun kaliteli olmasına dikkat etmelidir. Aşk maksadıyla yapılan bir büyü söz konusu olduğunda, sevdiğiniz adamın veya kadının büyü yapıldıktan sonra kısa sürede sizden yana dönerek erimeye başladığını görebilirsiniz.

Nefret ve intikam duygularını içinde besleyen; kara büyüler arasında en tehlikeli sınıfta olan sabun büyüsü haksızlığa, türlü eziyetlere uğramış, kişilerin intikam arzusuyla başvurduğu bir büyü olan sabun büyüleri hala pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

sabun büyüsü nasıl yapılır

Sabun büyüsünü, büyünün ilmi bilgilerine gerçek anlamda sahip olabilen, doğuştan yetenek ile donatılmış kişilerce yapılabilir. Bu büyü uygulanırken en fazla etkiyi,  ruhani âlemin ateist cinleri ile irtibata geçebilen medyumlar sağlayabilmektedir. Büyü kuvvetli ve çok büyük bir büyü çeşididir.  Yanlış uygulama yapan kişiyi de yaptıran kişiyi de dönüşü çok zor bir yola sokabilmektedir. Sabun büyüsünün yapımı için gerekli aşamalara bir bakmamız gerekir;

 • Büyü, kara büyü özelliği ile bir kişiye zarar verebilmek için uygulanacaksa,  kişinin evinden alınan, kişinin kendisinin kullanmış olduğu şahsi sabunu gerekmektedir.
 • Kişinin kendi ismi, doğum tarihi, anne ismi gibi bir takım şahsi bilgiler
 • Kişinin saç, tırnak, sakal teli gibi vücudundan alınmış olan bir parça.
 • Sabun büyüsü yapılacak alan seçilirken, insanlardan uzak, sessiz ve sakin, kör bir kuyuya veya mümkünse su kenarına yakın bir yer tercih edilir.
 • Öncelikle büyü yapılacak kişinin bilgileri, sabunun üzerine işlenir ve bu sabun 24 saat bekleyecek şekilde domuz kanında bekletilir.
 • Daha sonra kişinin kendisine ait olan bir adet resmin boş alanına yine kişinin bilgileri yazılır, sabun büyüsü için gerekli olan bazı ritüeller ve tılsımlar uygulanır.
 • Son olarak 24 saat bekletilen sabun,  bir sonraki gün domuz kanı içinden çıkarılır, kişisel bilgilerin işlendiği fotoğraf, kişiye ait vücut parçası ile birlikte domuz derisine sıkıca sarılır,
 • En son dibi susuz olan bir kuyu bulunup, oraya atılması gerekir. Böylelikle gerçekleştirilen büyü tutmuş olacaktır. Sabun eridikçe büyü hissedilecektir.

Burada yapılan işlem son derece karmaşık ve bir yerde tehlikelidir. Çünkü kara büyülerde cinler yardımcı olarak kullanılır. Bu sebepten hiçbir şekilde kendi başına uygulanabilecek bir ayinle ilgili değildir.

Kara Büyü Nedir?

Sabun Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

sabun büyüsü kim yapar

Sabun büyüsü tüm ritüellere uygun olarak yapıldığı durumda büyü etkisine giren kişi üzerinde ciddi anlamda sağlığı bozucu gelişmeler yaşanmaya başlar. Fiziksel ve ruhsal sorunlar kara büyü etkisiyle çok güçlenir. Büyü yapılması çok tehlikeli ve kaçınılması gereken bir büyüdür. İnsan üzerindeki etkilerini şu şekilde sıralamak mümkün,

 • Sabun büyüsüne maruz kalan kişi üzerinde büyük bir baskı oluşmaya başlar, bir psikolojik sorunlar görülür.
 • Aşırı derecede kaygı, korku, depresyon ve panik ataklar oluşur,
 • Uykusuzluk, iştah kaybı, kâbuslar çok sık görülmeye başlar.
 • Farklı boyutta bulunan varlıkların yardımıyla gerçekleştiği için, hayati önem taşıyan girişimler yapılması engellenebilir, kişi dengesizleşebilir.
 • Büyü kişiyi tam anlamıyla etki altına almaya başladıktan sonra kişi,  dipsiz kuyu içinde eriyen sabun gibi kendisi de eriyerek, tükenir.
 • Sabun Büyüsüne maruz kalan kişi bir süre sonra çok kötü bir duruma gelir, tek başına kalamaz bir hale gelir,
 • Büyünün etkisi bitmez. Kişinin korkusundan beslenen ruhani varlıklar kendilerini gösterirler, bu ruhsal hastalıkları iyice tetikler.
 • Büyü bulunup bozulmaz ise en sonunda kişiyi ölüm derecesine kadar getirir.
 • Kişiler eşinden ayrılabilir, işlerini bırakabilir veya yanlış kararlar alması sağlanabilir.

Sabun büyüsünün etkileri görüldüğü gibi maruz kalan kişiye çok zarar vermektedir. Bu haliyle ölüme kadar uzanan bir yol açılabilir. Sabun büyüsünü yaptırmayı düşünen kişiler gerçek anlamda kötü sonuçlar alınacağını bilerek hareket etmelidir.  büyü sonucu ölüme kadar uzanabilen, tehlikeli bir büyü olduğu konusunda yer alan bilgiler ile etkilerinin birden fazla kişiye sirayet edeceği görülmektedir. Düşmanca sayılabilecek hislerle uygulandığından, sadece kişiye değil ailelere yönelik de zarar verici boyuttadır.

Sabun Büyüsü Kaç Günde Tutar?

sabun büyüsü yapanlar

Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kör bir kuyu içine atılır ve beklemeye başlanır. Bu büyünün tutması için belirli bir süre yoktur, kuyuya atılan sabun eridikçe, büyüye maruz kalan kişi günden güne eriyip, tükenir. Bundan dolayı belli bir gün belirtilmemekle birlikte, büyünün yapılmasını sağlayan kişi etkileri gözlemleyip, büyünün tuttuğunu görebilmektedir. Ancak büyü 1 hafta içinde etkisini göstermeye başlar, 15 gün içinde de sabun erir ve kalıcı etkisi görülür.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Nedir? %100 Sonuç

Sabun büyüsü, bozulması imkânsız olacak kadar kuvvetli bir büyüdür. Fakat bu büyünün bozumu için ateist cinlerle yapılan anlaşma, Müslüman cinlere hâkim olan bir medyumdan yardım alarak bozulabilir. Sabun büyüsünün bozulma işlemi yapımı kadar kolay değildir.

 • Öncelikle yapılan işlemin bulunması ve hatta mümkünse kuyudaki sabunun çıkartılması gerekebilir.
 • Bu işlemi yapacak kişinin tüm havas ilmine sahip olması, tılsımları ve duaları eksiksiz bilmesi gerekir.
 • Kuyu veya eriyen sabun bulunamayacak gibiyse, uzaktan büyü bozulmaya çalışılır.
 • Dualar bu büyünün bozulmasında çok etkilidir. 7 gün boyunca Felak ve Nas Sureleri okunur. Büyü etkisini kaybetmeye başladığında kişi eski hayatına geri dönebilir.

Kara büyünün en kötü çeşidinden biri de sabun büyüsüdür. İçten içe yok oluşa sürükleyen bir süreç söz konusudur. Büyüyü bozmaya kalmak, büyünün etkisini de arttırabilir. Hüddam ile yapılan kara büyüler çok daha kuvvetli olduğu için, bozulması da zorlaşır. Bunu ancak konusunda bilgi sahibi, uzman kişiler yapabilir. Tek başına bozulmaya çalışılmamalıdır.

Özellikle kara büyü sınıfına giren büyülerin bozulmaya çalışılması sonuçları daha ağır hale getirebilir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan tılsımların bir gücü vardır. Bu güce karşı savaşmak ve kendini korumak adına, büyüyü sağlayan varlıklar direnir. Kadim bilgiler, kara büyünün bu tehlikeli yönünü hatırlatır. Tılsımların doğru kullanılmasının önemi de buradan gelmektedir. Eğer sabun büyüsünün karanlık tarafı kullanılacaksa, alınan yardımlarda bu enerji ile dolu olacaktır. Büyü kurallarını bilmeyen hiç kimse, bu ritüelleri duyduğu kadarıyla yapmaya kalkışmamalıdır. Medyum olan kişiler bile kara büyü yapılması istendiğinde kabul etmek istemez. Çünkü yapılması ve bozulması en zor olan büyülerdir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın