Üzerimde Büyü Var Mı Testi

Üzerinizde büyü var mı testi diye merak ettiğinizi ve şüphe içerisinde olduğunuzu biliyorum. Bunu anlamanın bir çok yolu olsa da, en yaygınlarından olan üzerimde büyü var mı testidir. Bu test sayesinde kısa bir ritüel ile üzerinizde büyü olup olmadığından emin olamasanız bile, yine de şüphelerinizi destekleyecek kanıtlara ulaşabilirsiniz. Yine de tam olarak üzerinizde büyü var mı yok mu emin olmak için uzman bir hocaya başvurmanız sizin için faydalı olabilir.

Bu yazı ilginizi çekebilir -> Güvenilir Medyum Bulmanın Püf Noktaları

Bende büyü olup olmadığını nasıl anlarım?

Bende büyü var mı yok mu bunu nasıl anlarım diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Siz hiç merak etmeyin bu yazımız yine bir rehber niteliği taşımaktadır ve kısa bir ritüel ile merakınızı dindireceğiz. Üzerimde büyü var mı testi yapmadan, her şeyden önce şüphe duymanıza sebep olan belirtileri incelemekte fayda var. Çünkü bilinçli olarak art niyetli kişiler tarafından yapılmış olsun veya iyi niyetle sizin veya başkasının size yapılan işlemin ters tepmesi sonucu olsun, üzerinizde büyü olduğunda bazı belirtiler göstermektedir.

Bu belirtiler, uysal insanlarda sinirli bir ruh hali, bulunduğu ortamda uzun süre duramama, sıkıntı basması, dikkat bozukluğu, el ve ayaklar gibi uzuvlarda anlamsız terlemeler, halüsinasyon görmek, sürekli biri tarafından izleniyor gibi hissetmek, ansızın ürpertiler, nefeste soğuma ve akabinde nefeste buharlaşma gibi bir çok belirtisi vardır.

Bu sıkıntıların dışında, baş dönmesi, sürekli yorgunluk, isteksizlik ve depresyon ruh halleri de üzerine bir büyünün olduğuna sık sık işaret etmektedir.

Bu belirtilerin dışında internette bir çok işe yaramayan test bulunmaktadır. Tabi ki sitesine ziyaretçi çekmek isteyen başta Onedio ekibi, bilinçsiz ve tecrübesizce sitelerinde bir test yayınlamışlar, kesinlikle buna itibar etmeyin.

üzerimde büyü var mı testi

Üzerimde büyü var mı testi nasıl yapılır?

Gelelim ritüel yoluyla üzerimde büyü var mı testi nasıl yapılır bunu sizlere anlatmaya. Öncelikle üzerinizdekinin bir büyü mü ? yoksa bir musallat mı olduğunu iyi anlamanız gerekiyor. Çünkü musallat bir varlıktır ve adı üzerinde insanlara musallat olurlar. Benzer belirtiler gösterseler de, canlı varlıklar oldukları için etkileri artarak ve ağırlaşarak devam etmektedir ve belirtiler düzensiz olarak rastgele gözükmektedir. Ayrıca musallatlar kendilerini musallat oldukları kişiye göstermekten hiç çekinmezler. Bu gibi durumlar oldukça ağır sonuçları olmaktadır ve kendi başınıza üstesinden gelmeniz mümkün değildir. Acilen bir güvenilir uzman bir medyum hocaya başvurmanızı önermekteyiz.

Bunun dışında büyüler tek bir amaç doğrultusunda yapılmaktadır ve cansızdırlar. Belirtiler sabittir ve kuvvetlerini yapan kişiden aldıkları için zamanla etkileri azalabilmektedir ancak büyü yapılmış kişiler musallat ve başka varlıkları adeta kan kokusu almış köpek balıkları gibi üzerine çektikleri bilinmektedir. Bu sebeple üzerinizde hem bir musallat hem de bir büyü olabilir.

Üzerimde büyü var mı testini yapıp emin olduktan sonra aşağıda belirtilen malzemeleri tedarik etmeniz gerekir,

  • Cam kase
  • İçme suyu
  • Saman kağıdı ve kurşun kalem
  • Bir mum ve altına koymak için bir çay tabağı
  • Mumu yakmak için bir çakmak

Yapılışına geçecek olursak,

Aldığımız saman kağıdı üzerine, adınızı (annenizin size seslendiği isim olması önemli, kimlikteki değil), soyadınızı, doğum tarihinizi yazın.

Cam kase içerisine suyu ve ceviz kabuğunu koyun. Mumu çay tabağına sabitleyin ve mumu yakın. Cam kaseyi ve mumu yan yana koyun. Bilgilerinizi yazdığınız kağıdı, ince bir kibrit çöpü olacak kadar rulo gibi sarın ve sıkıştırın. Sol işaret parmağınızı cam kasenin ağız kısmının etrafında, saat yönünde 5 defa adınızı soyadınızı sesli söyleyerek gezdirin. Ardından sıkıştırdığınız saman kağıdını yaktığınız mumda ucunu tutuşturup, 3 e kadar sayıp cam kasenin içine atın. Mumu üfleyerek söndürün ve kasedeki sudan bir yudum için. Suyun tadı normal ise endişelenecek bir şey, büyük ihtimal üzerinizde herhangi bir büyü yok. Ancak suyun tadı acı ise bir güvenilir gerçek bir medyum hocaya danışmakta fayda görmekteyim.

Sana büyüyü yapan kişiyi nasıl buluruz?

Yukarıda ki üzerimde büyü var mı testini yaptıysanız ve artık size büyü yapıldığından eminseniz, aklınıza gelen ilk şey bu büyüyü bana kim neden yaptı olacaktır. Bunu kesin ve net olarak güvenilir gerçek bir medyum hoca bakım yaparak size söyleyebilir.

Ancak maddi durumunuz el vermiyor ve bunu yapanı kendim bulmak istiyorum derseniz, yukarıda bulunan çalışmayı yaparken mumu üflediğinizde genelde aklınızda büyüyü yapan kişinin adı veya yüzü canlanmaktadır. Buna bakarak da fikir edinmeniz mümkün olmaktadır.

Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın