Para Almayan Medyumlar

Siz sevgili okurlarım için para almayan medyumlar hakkında yine detaylı bir rehberle karşınızdayım. Para almayan medyumlar kimlerdir? Bu kişiler güvenilir medyum mudur? ve medyumlar neden para alır bu konuya bir açıklık getireceğiz. Sorularınız olursa bu yazının altına yorum yazabilirsiniz. Oradan gelen yorumları cevaplıyorum.

Medyumlar Neden Para Alır?

Öncelikle belirtmeliyim ki para alan ve para almayan medyumlar ile ilgili yazdığım bu rehber sadece güvenilir hocalar için geçerlidir, sahtekar hocaların varlığını yok sayarak anlatmaktayım.

Güvenilir hoca nasıl bulurum diyorsanız Güvenilir Medyum Bulmanın Püf Noktaları  yazımızı okuyabilirsiniz.

Yapılan çalışmanın cinsine göre her işlemde malzemeler ve karışımlar yapılmamaktadır. Sadece ritüel ile yapılan çalışmalar da bulunmaktadır. Bu gibi çalışmalarda herhangi bir malzeme gideri olmadığı için, el emeği adı altında ücret talep etmek veya etmemek medyumun tercihidir. Bu sebeple eğer ciddi maddi zorluğunuz var ise işlemde malzeme kullanılıp kullanılmayacağını ve el emeği alınmamasını medyumdan rica edebilirsiniz.

Bir çok işlemde malzemeler kullanılmaktadır. Bazı malzemeler basit bir şekilde aktarlardan veya pazarlardan tedarik edilinebiliyor olsa da işlemde kullanılacak bazı malzemeler, sadece işlem için yurt dışından özellikle getirilmektedir. Medyumların yüksek meblağlar istiyor olmasının ana sebebi budur. Çünkü yurt dışından getirilen malzemeler, bozulmadan korunaklı bir şekilde, özel konteynırlar ile getirilmektedir ve dolar/euro üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Medyumlar çok fazla para talep ediyor gibi görünmelerinin ana sebebi budur, yapılan çalışmaların arka planını bilmeyen insanlar, sanki medyumlar sadece para için çalışıyor gibi bir ön yargıya sahiptir. Aslında medyumlar hayatlarını idame ettirebilmek için bir miktar el emeği ücreti almaktadırlar. Gerçek medyumların fani dünya ve zevkleri olmaması sebebiyle çok yüksek meblağlarda paraları olmamaktadır. Bu sebeple işleminizin ücretini ceplerinden karşılamaları beklenemez. Bu gibi durumlarda da medyumlar sizlerden ücret talep etmektedirler.

Allah rızası için büyü bozan hocalar

Sonuç Alınca Ödeme Yapılan Medyumlar

Bir çok ihtiyaç sahibi medyumlara önce sonuç alalım ardından ödeme yapalım gibi talepleri olmaktadır. Yukarıda da ifade ettiğim gibi, malzeme ücretini karşılamadan işlem yapılması mümkün değildir. Ancak ve ancak sizi farklı hikayelerle dolandırmak isteyen ve kendilerine medyum diyen insanlar bu yöntemin reklamını yapmaktadır.

Sonuç alınca ödeme yapılan medyumlar bu durumu kabul etmeleri gerçek dışı bir istektir. Bazı işlemlerin malzeme ücretleri 2000-3000 liraları rahatlıkla bulmaktadır. Gerçek medyum olan kişilerin bu kadar parası olması mümkün değildir. Ayrıca bu kadar ücreti olsa da dahi herkesin malzeme ücretlerini ödeyecek kadar paraları olması imkansızdır.

Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar

Medyumlar ile telefon üzerinden iletişim kurduğunuzda genelde ücretsiz bir ön bakım yapabilmektedirler. Ancak yine bu medyumun kendi tercihine kalmış bir konudur. Bakım için herhangi bir malzeme kullanılmaz ancak 30-40 dakikaları bulabilen yoğun bir çalışma gerektirirler. Bu sebeple ücretsiz bakım yapan hocalara, bakım yaptırırken gerçekten ihtiyacınız olduğundan emin olun.

Allah Rızası İçin Büyü Bozan Hocalar

Her medyum yapılan çalışmaların özünde insanlara yardım ve allah rızası için yapmaktadır. Bu sebeple giderleri ve malzeme ücretleri karşılanması durumunda Allah rızası için büyü bozan hocalar size yardımcı olacaklardır.

Konunun sonuna gelirken tekrar hatırlatmak isterim ki, bu rehberlerin devamını yazmam için lütfen yorum atmayı unutmayın. Sizlerin soruları ve önerileri ile bir çok kişi akıllarında olan sorulara çare bulmaktadır.

 

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın