Aşık Etme Duası (Deli Gibi) Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası, Herkes ruh eşini aramaktadır. Sevgi ve aşk için her bireyin içerisinde kocaman bir boşluk vardır. Bazı bireyler bu boşluğu doldurma konusunda oldukça şanslıdır. Gerçek aşkı bulmuş ve karşılığını almıştır. Bazı kişilerse aşkı bulmuştur fakat ya aşkına karşılık bulamamıştır ya da henüz karşı taraftan fark edilememiştir. Bu durumlarda olan kişilerin en çok başvurduğu yöntemlerin arasında aşık etme duası gelmektedir.

 Aşık Etme Duası Yapılmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Birey önce kendini sevmelidir. Kendini sevmeyen, yetersiz gören, çaresizliği kabullenmiş birey bütün negatif enerjileri kendisine çeker. Bu nedenle aşk ile arasında bir blokaj oluşturur. Blokajlar karşı cins ile ilişkiyi yarım bıraktırır veya olmasına hiç imkan vermez. Birey kendisini sever ve yalnız olduğu süreçte kendisiyle güzel vakit geçirmeyi öğrenirse bu blokaj oluşmaz.
  • Dışarıdan gelen kötü enerjileri ortadan kaldırmak için evin içerisinde adaçayı tütsüsü yakılır ve pencereler açıkken tüm odalar gezilir.
  • Bireyin kendisinde olan negatif enerjisini ortadan kaldırmak ve cazibesini artırmak için sirkeli su ile banyo yapılır. Normal banyo yapıldıktan sonra tasın içerisine bir kapak sirke dökülmesi ve bu suyun baştan aşağı dökülmesi yeterlidir.
  • Doksan dokuz kere Estağfurullah çekilir.
  • Doksan dokuz kere Elhamdülillah çekilir.

Bu konu ilginizi çekebilir > En Etkili Aşk Büyüsü (Sadece Bilinmeyenler)

kendine aşık etme duası

Niyet Etmek Çok Önemli

Aşık etme duası yapılmadan önce yapılan niyet çok önemlidir. Sadece birisinin aşık olması değil, bireyin hayırla, mutlulukla, iyi niyetle gelerek aşık olması istenilmelidir. Bunun sebebi seçilen insanın kötü birisi olması ve bize geldiğinde olumsuz özelliklerinin hayatı etkilemesidir.

Örnek Niyet Çalışması

Allah’ım hakkımda hayırlı olan aşkı senden diliyorum. Bana mutluluk verecek, beni yüceltecek, iyi olan hayatımı en iyiye götürecek olan aşkı senden istiyorum. Kalpler senin elindedir. Hayırlı kapılar senin elindedir. Hayırlısıyla, mutlulukla, sevgiyle, neşeyle, bolluk ve bereketle, huzurla senden gönlümde yatan kişiyle olan aşkı istiyorum. Bu niyetle yapacağım dua çalışmamı kabul eyle.

aşık etmek

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Bu dua en az 41 gün yapılmalıdır. Abdest alınarak yapılırsa daha makbul olur. Önce yirmi kez Ya Vedud ismi zikredilir. Ardında Ya Cami ismi içinizden geldiği kadar okunur. Ardında Ya Rauf ismi üç yüz seksen yedi kere okunur. Yedi kere Fatiha Suresi, on bir kere Ayetel Kürsi, on üç kere Felak ve Nas sureleri okunur. Ardından ”Allah’ım niyetim için okuduğum duaları kabul eyle. Gönlümde yatan kulunu hakkımda hayırlısıyla nasibim eyle” diyerek aşık etme duası tamamlanır.

aşık etme duası nasıl yapılır

Aşık Etme Duası Ne Zaman Etkili Olur?

Süreden daha ziyade duanın ne kadar içten okunulduğu önemlidir. Bazı bireylerde dua tamamlanmadan etki görülürken, bazı bireylerde uzun süre geçse dahi sonuç görülememektedir. Bu nedenle dua çalışması yapılırken sessiz ortamda olunması ve odaklanarak yapılması oldukça önemlidir. Eğer olmuyorsa gelecek olan kişi hakkınızda hayırlı değil demektir. Bu durumda hayırlı olan aşkı bulmak için niyet edilerek aynı dua çalışması yapılmalıdır.

Bilindiği üzere aşk her yaşta olağanüstü bir duygudur. Her insan mutlaka aşık olma duygusunu yaşamıştır. Tabi bir de duygular karşılıklı ise iş daha da büyülü güzellikte bir hal alır. Fakat bazen her şey görüldüğü gibi düzenli ve güzel gitmeyebilir. Bir taraf deli gibi severken diğeri sevmeyebilir. O da bir başkasına aşık olmuştur. İşte tam da bu zamanda aşklarına karşılık alamadıkları bu anda soluğu aşık etme duası yapanlar da alırlar.

Aşık etme duasına bağlama duası da denilebilir. Sevdiğiniz insanı kendinize aşık etme ya da size bağlanmasını sağlama anlamında öne çıkabilir. Aşık etme duasının ortaya çıkışı çok eski zamanlara tekabül etmektedir. Yani çok güçlü ve çok kökeni çok uzun yıllara dayanan bir büyüdür. Bu büyüyü aşık etme duası yapanlar çok iyi bir şekilde bilirler.

Bozulan ve çıkmaza sürüklenen bir ilişki var ise ya da tek taraflı bir aşk söz konusu ise o halde duruma yardım edecek en önemli unsur aşık etme duası yapanlar olarak belirtebiliriz. Aşık etme duası herkese yapılmamalıdır. Bu durum en önemli noktadır. Bilinen güvenilir, işinin ehli medyumlardan yardım alınmalıdır. Aşık etme duası bağlama büyüsü ile aynı özellik de taşıyabilir.

Bu konu ilginizi çekebilir > Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

kuvvetli aşık etme duası

Aşık etme duası yapanlar nelere dikkat etmeli

Çok güçlü bir dua olması nedeni ile su istimal edilmemesi gereken bir duadır. Platonik aşk yaşayanlar aşık etme duası yapanlar sayesinde aşkına kavuşabilmektedirler.

Güvenilir ve gerçek medyumlara ulaşabilmek adına doğru medyuma ulaşmak için ince elenip sık dokunarak medyuma ulaşılmalıdır. Aksi takdirde aşkına kavuşmak isteyenlerin bu isteği hüsran ile sonuçlanabilir.

Ama diğer yönden aşık etme duasını doğru ve düzgün bir şekilde yapanlar eriştikleri mutlu haberler ile diğerlerini mutlu edebilir.

Karşılıksız, tek taraflı yoğun duygular içerisindeyseniz aşık etme duası derdinize derman olacaktır. Eğer çok sevdiğiniz sevgilinizden ayrıldıysanız ya da sevdiğiniz insanın sizi sevmesini istiyorsanız platonik bir sevgi yaşamak istemiyorsanız aşık etme duası sizler için sunulan en güzel bir hediyedir.

Fakat bu durumun da aksi yönleri var. Eğer aşık etme duanızın tutmasını istiyorsanız karşı cinsin evli, nişanlı ya da sevgilisinin olmaması gerekmektedir. Aksisi olamaz. Aşık etme duanız tutmaz. Anlaşıldığı gibi burada iyi niyet yoktur. Tam aksi diğer insanların kötülüğünü isteme hissi var. Bir duanın kabul olması için de en önemli unsur iyi niyettir.

Sevgi, bağlılık ve aşk bu gibi duyguların meydana gelmesi için edilen içten ve iyi niyetlilik içerisinde edilen dualar Allah’tan yardım istenilen dualardır. Aşkınıza ulaşmak, tek taraflı sevmemek için iyi niyet içerisinde aşık etme duası yapan medyumlara ulaşılabilir.

Dua sayesinde sevdiğinizin de sizi sevmesi mümkün. Fakat en iyi güvenilir medyumların olması şartı ile. Aşk çok güzel bir duygudur fakat karşılıklı olduğunda daha da güzel bir hal alır.

İslami Gerçek Aşk Duaları

Aşk insanlığın varoluşundan beri en çok arzuladığı ve en çok fedakârlık yaptığı şeylerin başında gelir. Bunun yanı sıra karşılıksız aşklar insanların en çok canını acıtan şeylerdendir ve bu gibi durumların bazılarında hiçbir çıkar yol yokmuş gibi görünür.

Bu gibi durumlarda insanların elinden hiçbir şey gelmeyebilir bu çaresizlik durumunda sığınılacak yer tabii ki insanüstü bir güce sahip olan Allah’tır. Bu gibi durumlar için birçok dua bulunur ve acınızı dindirmek için gerçek aşk için aşk duası tanımına uygun duaları okumak gerekir.

Bu gibi dualar genel olarak birçok farklı durumda size yol gösterici olabilir ve sizin iç huzurunuzu toplamanız için büyük bir yardımcı olabilir. Bu gibi duaları bu çaresizlik durumlarında göz ardı etmeden okumak en mantıklı olan yollardan biri olarak göze çarpacaktır.

Bu konu ilginizi çekebilir > Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Hayırlı Aşk Duası

Genel olarak Allah’tan hayırlısını istemek en mantıklısı olarak gözükür. Bu gibi durumlarda aşkları tarafından gözleri kör olan insanoğlu aşkına körü körüne bağlanır ve bu aşkın hayırsız olduğunu idrak edemez. Bu gibi durumlar için en mantıklısı olan hayırlı aşk dualarını okumaktır. Bu dua genel olarak gerçek aşk için aşk duası tanımına uyan bir duadır.

Duanın Okunuşu: Rabbim bir insanı koy kalbime ve bu insan senin de sevdiğin bir insan olsun ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanın kalbinde sen olasın ki ben o insanın kalbinde seni bulayım.

Karşılıklı Gönül Duası

Genel anlamda aşkların karşılıklı olması için Allah’a edilen duadır. Bu dua kalplerin karşılıklı çarpması ve halk arasındaki değimle kalbin kalbe karşı olması için edilen bir duadır.

Bu duayı okumak Allah’a hiçbir zaman çiftlerin sevgilerinin bitmemesi için yalvarmak anlamına gelir. Eğer o karşılıksız aşktan kurtulup size dönerse sizin de hiçbir zaman ondan soğumamanızı sağlamak için edilen bir duadır ve bu duada gerçek aşk için aşk duası tanımına uyan bir dua olarak sayılabilir.

Duanın Okunuşu: Rabbim nasibimin gönlünü gönlüme, benim gönlümü onun gönlüne ikimizin gönlünü de sana layık eyle.

Daha Hayırlısına Yönelme

Kul yüce Rabbi için neyi terk ederse Allah ona ondan daha hayırlısını verir. Bazen bir işin veya aşkın oluru yoktur ve bu durum sizi de karşı tarafı da üzmekten başka bir şey yapmaz bu sevdadan uzaklaşmak genel olarak size çok zor gelse de bunu yapmak gerekir.

Bu gibi durumlarda durmanız gereken yerleri bilirseniz eğer üzülmekten de kurtulmuş olursunuz bunun yanı sıra dua ettiğiniz takdirde bir iş olmuyorsa o işin olmaması sizin ve diğer insanlar için en hayırlı olanıdır. Bu gibi durumlar için en mantıklı olan çizgiyi aşmamaktır.

Gerçek aşk için aşk duası olarak bilinen duaların daha birçok çeşidi vardır ve bunları deneyebilirsin lakin bir karşılık almıyorsanız artık önünüze bakarak yolunuza devam etmeniz sizin için en hayırlı olanıdır.

Kuran’da Birine Kendine Aşık Etme Duası

Kuran – ı Kerim, Müslüman inanışındaki en kutsal değerlerin başında gelmektedir. Allah’ın ayetlerini Cebrail meleği aracılığı ile İslam Peygamberi Hz. Muhammed’e (SAV) ilettiği kutsal kitap Kuran’ı Kerim içerisinde ayetlerin oluşturduğu cüz denilen bölümlerden bir araya gelmektedir. İslam inanışında ayetlerin güçlü bir etkisi vardır. Bu nedenle de kuranda birini kendine aşık etme duası var mıdır? Sorusunu sıkça akıllara gelmektedir.

Kuran’da Aşık Etme Duası Var mıdır?

Kuran’ı Kerim geneli itibariyle yaşanmış olan öyküler üzerinden nasihat veren bir kutsal kitaptır. Kuran’da Allah’ın ayetleri, nasihatleri ve yasakladığı davranışlar, toplumsal kurallara yer verilmektedir. Bu nedenle de net bir şekilde kuranda birini kendine aşık etme duası diye bir durum söz konusu değildir. Dualar gönülden edildiği anda tüm her şey için edilebilir. Kuran’daki en büyük çıkarım Allah’ın kullarına karşı merhametli ve adaletli olduğudur. Bu nedenle de Allah kulları için en doğru olan duayı kabul eder.

Allah’tan Yardım İstemek

Yüce Allah, Kuran – ı Kerim vasıtasıyla belirli öğütleri kullarına göndermiştir. Kuran’ın net mesajı, Allah’ın her şeye kadir olduğu ve her şeyin yüce Allah’tan geldiğidir. Bu nedenle de araya aracıları koymadan direk olarak Allah’tan yardım istemek en iyi yoldur. Bu yolun en etkili yöntemi ise dualar aracılığıyla Allah’a seslenmektir.

Aşk için de durum aynıdır. Eğer aşk acısı çekiyor ve birine çok kavuşmayı istiyorsanız dua yolu ile Allah’tan yardım istemek en etkili yoldur. Bu nedenle de kuranda birini kendine aşık etme duası olarak bir durum yoktur. Tüm dualar aşk niyeti ile gönülden istendiğinde niyet kapısı sonuna kadar açıktır.

Dualar Ne Zaman Kabul Olur?

Duaların kabul zamanı belli değildir. Bu nedenle de net bir şekilde duaların kabul zamanı diye bir kavram yoktur. Bu nedenle de kuranda birini kendine aşık etme duası için de bir zaman verebilmek mümkün değildir. Allah’ın ayetleri üzerinden edilen dualardaki en önemli nokta devamlılıktır. Bir müddet sonra dua etmeyi bırakılırsa samimiyetsiz olur.

Her işte olduğu gibi duada da gönülden istemek ve samimiyet oldukça önemlidir. Samimi bir şekilde edilen duanın kabul olması için devamlılık esastır. Namazlardan sonra dua etmek de oldukça etkili bir yöntemdir.

Duaların Kabul Edildiğine Dair Bir İşaret Var mıdır?

Kuran – ı Kerim’de duaların da kabul edildiğine dair belirli işaretler bulunmamaktadır. Duaların etkisi iki kişinin kaderini etkilediği için Allah, kulları için hayırlı olanı verir. İki kişinin kader çizgisinin birleşmesi için edilen duaların kabul olması oldukça zaman alabilir.

Duaların kabul olduğuna dair net bir işaret olmadığı gibi manevi bir takım hisler ile işaretler verilebilmektedir. Duaların kabul olduğunun en net işareti olarak manevi olarak huzursuzluk hissi görülmektedir. Aniden gelen ağlama isteği de duaların kabul olduğuna dair bir işaret olarak kabul edilmektedir.

Kaynakça: Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın