En Etkili Aşk Büyüsü (Sadece Bilinmeyenler)

En etkili aşk büyüsü insanların karşılıksız olarak sevdiği veya kavuşamadığı kişiler için yapılan bir çeşit bağlama büyüleridir.  Aşk, evrensel bir hal almış ve en derin duygulardan biridir.

Kişiler, bir takım duygular beslediği şahısların hayatlarında kalmayı ve onları kendi hayatlarında tutma konusunu geniş çerçevede değerlendirmektedir. Hayatı boyunca aşkın ne olduğunu bilmeden, tadına varamadan ömrünü tamamlayan çok fazla insan vardır.

Âşık olan iki bireyin birlikte, bir araya gelmesi kimi zaman harika bir beraberliği meydana getirebilmektedir. Ancak çiftlerin, çevrelerinde harika olarak görünen bu ilişkiler her zaman bu şekilde devam etmemekte ve istenmeyen bir şekilde bitme aşamasına gelmektedir.

Biriken hatıralar, hayatta sabitlenmiş ve çapa haline gelmiş anlar dolayısıyla bazı ayrılıklar insanlar üzerinde yıpratıcı bir etkiye sebep olur. Bunun ortadan kalkması için insanlar kendi çabalarıyla bir şey yapmaya çalışmaktadır. Bu duruma gelen insanlar, kendi bilinçleriyle ve kullandıkları bilinç kabiliyetleriyle bir yerlere varmaya çalışırlar.

Kullanılan bu bilinç odaklı çabaların yanında etkili bir çare olarak sevdikleri insanları aşık etme büyüleri yardımıyla kendilerine bağlamaya çalışmaktadır.

Çünkü ilişki konularında başarı kaydedemeyen insanların imdadına yetişebilir ve istedikleri şeye ulaşma sonucunu verebilmektedir. Etkili aşk büyüsü konusunda işini bilen bir medyumdan ya da bilgili bir uzmandan alınan yardım eli, sizin için önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilir -> Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

En etkili aşk büyüsü, medyumlar yardımıyla yapılan ileri seviye ve evde yapılamayacak bir büyü olan Canbar büyüsüdür. Birçok medyum ve hocanın kullandığı, başarı elde ettiği Canbar büyüsü, karşınızdaki kişiyi kendinize âşık edebilmek ve ilişkilerde yaşanan sorunları çözebilmek için yapılan büyü çeşididir.

Birini çok seven hatta platonik olarak seven, sevdiği kişiden uzaklaşan şahısların sıkça karşılaştığı ve tercih ettiği bir büyü olduğu bilinmektedir. Karşılaşılan hocalar ve medyumların da verdiği tavsiye ile uygulamaya koyulan bir büyü olup bu büyü sayesinde bireylerin sevdiği kişiye kolaylıkla kavuşabilmeleri sağlanmaktadır.

Bilinmesi gereken hususlardan biri, büyü yapıldıktan sonra hemen olsun diye beklememektir. Yapılan büyü tutmayabilir ya da çabalar boşa çıkabilir. Bunun için kişiler de bir şeyler yapmalıdır.

Eşlerinin veya hayatlarındaki kişinin ilgisini çekmeli, hoşuna gidebilecek şeylerin üzerinde yoğunlaşmalı ve hatta onun seveceği şeyleri birlikte yapmaya özen göstermelidir.

aşk büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü Tarifleri

En etkili aşk büyüsü tarifleri her yerde ve hemen bulunabilecek bir tarif çeşidi değildir. Doğru tarifin bulunması için bilirkişiye başvurulmalıdır.

Evli veya bekar olmak, uzakta olmak yapılacak büyüde bir değişiklik yaratmamaktadır.  Evde aşık etme büyüleri arasında etkili olan kırmızı mum büyüsünü yapmak isteniyorsa, 4 tane kırmızı renk mum ve bir iğneye sahip olunmalıdır. Sahip olunan mumların üzerine iğneyle birkaç çeşit sembol çizilerek yapılmaktadır.

Birçok farklı aşk büyüsü yapılabilir ama bunlardan önce kişi kendisini hazır hissetmeli ve inanmalıdır. Çoğunlukla bilinç yardımlı olan bu seanslar aslında kişinin istemesiyle olabilecek şeylerdir.

Büyütülen inançla birlikte bir takım hazırlıklar yapılmalıdır. Hazırlıkların başında ikili ilişki arasında sıcak noktalar bulunmalıdır. Eşler birbirlerine, gerçekten hoşuna gidebilecek ve hoşlanacağı şeyleri yapmaktan vazgeçilmemelidir. Büyüyü yapacak kişi eğer bir kadınsa, nasıl giyineceğini ve nasıl göz dolduracağını bilmelidir. Yaşanılan evde normal oda kokuları kullanmak yerine gül kokulu tütsüler tercih edilmelidir.

Gül kokulu tütsüler, evde hem mistik hem de romantik alımlı bir ortam yaratacaktır. Kullanılan kıyafetler de bunun yanında çok önemlidir. Kırmızı gecelik, kırmızı kıyafetler giymeli, kadın aynada kendini görüp işte bu diyebildiği an kendinden son derece emin olduğu zaman o anı bulmuş olmaktadır. Bu yollar izlendikten sonraen etkili aşk büyüsü araştırmasının yardımcı olabileceğinden emin olabilmelisiniz.

İlginizi Çekebilir -> Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

en etkili aşık etme büyüsü

En Etkili Aşk Duası

En etkili aşk büyüsü duası; kavgalı olunan eş ile aradaki bir problemi halletmek, sevilen veya platonik olarak âşık olunan biriyle birleşmeyi istemek gibi durumlarda aşık etme büyüleri dışında destek olan farklı bir yol olarak kullanılmaktadır.

Bu dua için içsel niyetin güzel olması ve belirlenen bir istek olmalıdır. İstenilen şeyden emin olunmalı ve ona inanılmalıdır. On iki saatte etki gösterecek bu dua öncesinde hazırlık yapılmalı ve tam olarak hazır olunmalıdır. Güzelce duş alıp temizlenmeli ve sabah saatlerinde okunduğundan emin olunmalıdır.

Bu duaların bir kere veya üç kere art arda olacak şekilde okunması durumunda istenilen etkiye ulaşılacaktır. Üç özel Esmaül Hüsna duaları vardır. Bu dualar, Ya- Muksit, Ya- Kadir ve Ya- Mucib’dir. Bu duaların etkisinin ancak on iki saat içinde ortaya çıktığı bilinmektedir.

En Etkili Aşk Duası Havas

En etkili aşk duası olan Havas ilmi, dilek duası olarak da bilinir. Genellikle sırlar kapısı olarak geçen bu gizemli Havas ilmi,  verim alabilmek için güçlü bir inanca ihtiyaç duymaktadır.

Havas ilmine maddi hiçbir boyutla yaklaşım yapılamamakla birlikte, tamamen maneviyattan oluşan güçlü bir ilim olduğu ileri sürülmektedir.

Âşık etme büyüleri kullanmak yerine Havas dualarına başvuran birçok kişi vardır. Etkisinin olabilmesi için tamamen niyetlenmeli ve etkileri gözlemlenmelidir. Bu uygulama çok çeşitli alanlardadır. İnsanlara şifa verebilmek için, onları sıkıntıdan kurtarmak için, hatta ikili ilişkiler arasında bir bağ kurabilmek için kullanılan niyet kapısıdır bir nevi.

Sorunlarla başa çıkmaya çalışırken yorgun düşen ve artık yola devam edemeyecek derecede çaresiz hisseden kişiler için tam olarak işe yarayan Havas ilmi, kişinin tekrar kuvvetine kavuşabilmesini sağlamaktadır. Havas ilmi, işini layığı ile yapan hocalar ve uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. Yapacak olan kişinin Havas konusunda uzman olduğundan emin olunmalı ve güvenilmelidir.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili aşk büyüsü yapılabilmesi için öncelikle konuya olan inancın tam olması gerekmektedir. Sıradan insanlar tarafından yapılması önerilmemektedir. İşini bilen ve bu konuda uzman olan birine gitmeli ve gözlemlenebilecek zararlardan korunmalıdır. En etkili aşk büyüsü olarak Canbar büyüsü önerilen büyülerin en başında gelmektedir. Aşağıda verilen bilgilerde Canbar büyüsünün nasıl yapıldığı gösterilmektedir.

 • Öncelikle bir adet ceylan derisi ya da hocanın tercihine göre geyik derisi üzerine yazı yazılmalıdır.
 • Tercih edilen deri üzerine büyü sembollerinin çizimi yapılır,
 • Büyünün etkisini sağlaması için inanç gereklidir. Büyünün olacağına ve tutacağına inanılmalıdır, inançlar doğrultusunda etkisinde değişim gözlenmektedir,
 • Oldukça tehlikeli ama işini bilen biri ile yapılırsa beklenilen olumlu etkinin alınabileceği en etkili aşk büyüsü budur,
 • Büyü yapılırken yapan kişinin enerjisinin düştüğünü gözlemlenebilir, oldukça olağan bir görüntüdür. Sadece yapan kişi değil ortamda olan kişilerin de etkilendiği gözlemlenebilir.

Kırmızı Mum büyüsü ise dört adet kırmızı mum ve iğne yardımı ile yapılmaktadır. Kullanılan iğne ile kırmızı mumların üzerine semboller çizmelidir.

 • Seçilen ilk mum kadını temsil edecektir ve çember çizilmelidir
 • Seçilecek ikinci mum erkek için olmalıdır ve üzerine kılıç çizilmelidir
 • Seçilen üçüncü mum ise aşkın önünde duran engeller olarak adlandırılmalıdır ve yılan figürü çizilmelidir
 • Son mum, kadın ve erkeğin birleştirici gücü olacağından sol el figürü çizilmelidir,

Daha sonra ise mumların hepsini gümüş tepside doğu ve batı yönüne göre yerleştirilmelidir. Kadın için olan mum doğu tarafına, erkek için olan mum batıya, kötüyü temsil eden mum kuzeye ve birleşmeyi temsil eden mum güneye koyulur. Sonrasında niyet edilerek kavuşmaya yönelik sözler söylenir ve mumlar sırayla tek tek yakılır. Birinci mumdan sonra ikinci mum yakıldığında ilk mum söndürülür ve diğer mumlar da art arda bu şekilde yakılır. Bu yapılan işleme tam olarak on dört defa devam edilir ve on dört günde etkisini göstermesi beklenir.

En Etkili Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık etme büyüleri çok çeşitli kategoriler içermektedir. Her birinin yapılışı, malzemeleri ve duaları farklıdır. Hocalar veya medyumlar, kendilerine yakın olan seçeneği ya da garanti tutabilecek büyüyü seçebilmektedirler. Benzer amaçla farklı isim ya da farklı etkiye sahip büyülerden bazıları şunlardır;

 • Bağlama büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Canbar büyüsü
 • Kara Nohut büyüsü
 • Düğüm büyüsü
 • Kırmızı Mum büyüsü

Gibi farklı birçok büyü bulunmaktadır. Bazıları oldukça tehlikeli ve zarar verici olsa da, tercih eden kişiler yine de vardır

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Gösterir?

Yapılan büyüden büyüye farklı şekilde gözlemlenen etki süreleri vardır. Canbar büyüsü iki ayda etkisini sağlarken, kırmızı mum büyüsü on dört günde etki etmektedir. Papaz büyüsünde farklı, bağlama büyüsünde bu durum daha farklıdır. En etkili aşk büyüsü tam olarak oluşma süresi inançlara ve niyetlere göre de farklılık göstermektedir. Kişinin içinde beslediği inanç tam ve fazla olursa eğer büyünün tutma süreci kısaltılmış olur. Sadece sabredilmeli ve yapılacak olan işleme güven gerekmektedir. Sizler de merak ettiğiniz konular için yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konulara yanıt bulabilirsiniz.

Kaynakça: Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın