Canbar Büyüsü Nedir?

Ceylan derisi üzerine dualar yazılarak yapılan en etkili büyülerden birisi olan Canbar Büyüsü, bir tür aşk büyüsüdür. Ayrı çiftleri bir araya getirmek için yapılan bu aşk büyüsü yedi gün içinde etkisini gösterir. Canbar büyüsünü yaptıran kişinin inancı kuvvetli olmalıdır.

Bu büyü Babiller döneminde beri uygulanmaktadır. Çok eski medeniyetlerde uygulanmakta olan yöntemlerin hala etkisini koruyabilmesi çok gizemlidir. Aşk adına yapılan canbar büyüsü ile aşkları tükenen çiftler tekrar bir araya gelerek, mutluluklarını yeniler. Canbar büyüsünün en önemli özelliği belirli zamanlarda yapılmasıdır. Her ayın son 4 gününde yapılması uygundur. Tılsımların etkisini koruması ve göstermesi için yapılma şekli çok önemlidir. Bu yüzden ritüelde uyulması gereken tüm kurallara uyulmalıdır.

Canbar Büyüsü, her büyü türü gibi geçmişten gelen sırları içinde barındırır. Etkisini gösterdiği anda, ilişkiler tekrar düzene girmeye ve daha güzel bir hale gelmeye başlar. İnsanların mutluluğu üzerine yapılan büyülerin, gideni geri getirdiği, eşler arasında sıcaklık ve samimiyetin yenilediği görülmüştür. Bu yüzden büyüyü yapabilen kişiler, genel olarak iyi niyetli düşünülen hisler içinde yardım isteyenler için bu özel uygulamayı gerçekleştirir.

Kadim geleneklere ve büyü tılsımlarına hakim, ilmi bilgiyi kullanabilen, özel yetenekli kişilerce yapılması gereken büyü hızlı etkisi ile bilinmektedir. Uygulama şekli ve ritüelleri ile olumlu kullanılabilecek kara büyü sınıfında yer aldığını unutmamak gerekir. Bozulması yapılmasından daha zor olan büyü yapılırken ruhani evrenden yardım alındığı bilinmektedir. Ortaya çıkan enerji aktarımı ile doğal seyir bozularak, kişinin duygu dünyasına girilir ve aşk gerçekleşir. Burada iyi niyetin olması gözetilmelidir. Büyü kişinin iradesini elinden alan bir işlemdir. Bu sebepten uygulanması sırasında duyguların gözetilmesi çok önemlidir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

canbar büyüsü nasıl yapılır

Canbar büyüsü, ceylan derisi üzerine yazılan dualar ile yapılır. Ritüelin her ayın son 4 günü içinde yapılması gerekir. Geçmiş kadim uygarlıklarda kullanılan Canbar büyüsünü yapmak zor bir işlemdir. Büyüye maruz kalan kişi bunun farkında olmaz.

Canbar büyüsü yapılacak kişinin bilgileri uygulayıcıya verilmelidir. Bu bir resim olursa daha kuvvetli olur. Resmin arkasına şahsi bilgiler yazılır, aynı anda aşkını hissetmesi istenen kişinin de bilgileri yazılır resmin üzerine. Daha sonra canbar çemberi hazırlanır. Siyah bir keçi derisine sarılan resim ve bilgiler sıkıca bağlanarak, kişinin aile büyüklerinden birisinin mezarına gömülür. Bu ritüel esnasında okunan tılsımlı cümleler büyünün etkisini güçlendirir. Bir hafta içinde etkisi görülür.

Büyü altına giren kişi, kesinlikle büyük bir aşk ve heyecanla büyünün yapılmasını isteyen kişiye dönüş sağlar. Eski Mısır hanedanlığı, Babil Krallığında yapılan bu eski aşk büyüsü ile karşılıksız aşklar, biten evlilikler yerine; sevgi ve aşkın birlikte olduğu anlar yaşanmaya başlar.

Olumlu niyetler gözetilerek yapılan büyü yapıldıktan sonra ortaya çıkan aşk ve sevgi etkisini çok uzun süre gösterir. Eğer büyü olduğundan şüphe duyulup, araştırılıp bulunmazsa; bozulma yapılamayacağından etkisi ömür boyu süren çok etkili bir büyüdür. Eski kurallar uygulanarak yapıldığından çok daha zor bozulmaktadır.

Sizin İçin Öneriyoruz -> Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

Canbar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

canbar büyüsünün etkileri nelerdir

Canbar büyüsü, etkisi yönünden çok kuvvetlidir. Etkisi altına giren kişi büyüden etkilendiğini fark etmez. Ancak davranış değişiklikleri açıkça gözlemlenir. Bu büyü olumlu bir niyetle yapılmasına rağmen kara büyü sınıfındadır. Yani kötü niyetli kullanıma da açıktır. Kişi üzerinde etkileri,

  • Büyü etkisine giren kişi, karşı tarafa deli divane aşık olur.
  • Büyü, evlilik yolunun açılmasına ve etki altına alınan kişiyle evlenilmesini sağlar.
  • Aşık olduğu kişiyi kendisi gibi görmeye başlar.
  • Kavgalı veya küs olduğu birisi olsa bile canbar büyüsünün güçlü etkisiyle bunu unutur.
  • Büyü etkisi altında bulunan kişi, aşık olunan kişinin ölümü halinde kendi canını düşünmez hale gelir.

Bu etkiler gösteriyor ki canbar büyüsü yapıldığında kesinlikle muazzam bir etkiye sahip oluyor. Elbette burada önemli olan etkenler, büyüyü uygulayacak olan kişinin konusuna ne kadar hakim olduğudur. Kadim çağların dili ve tılsımları doğru okunup, yapıldığında etkisi, bozulana kadar sürebilir. Büyünün tarihi düşünüldüğünde bundan faydalanmak isteyen insanların ne kadar çok olduğu da fark edilir. Söz konusu büyü gerçek bir yeteneğe sahip kişice uygulanmalıdır. Bu şekilde aşk ve buna bağlı duygular gerçek olarak yaşanabilir.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar?

canbar buyusu kaç günde tutar

Canbar büyüsü doğru uygulama ile bir hafta içinde etkisini gösteriri. Kurallara uygun olarak yapılabilmesi çok önemlidir. Canbar büyüsü süresini mezar altında tamamlayan bir büyüdür. Canbar büyüsü etkisini ruhani varlıklar, fiziksel evrenin dışındaki ruhsal enerjiler yardımıyla olgunlaşır. Bu yüzden en önemli koşullardan birisi, büyüyü yaptıracak olan kişinin de inancının olması gerektiğidir.

Büyünün ilk aşamasında bu varlıklar enerji yoğunluklarını, büyü altına girmesi istenen kişiye yönlendirir. Aklına ve kalbine diğer kişiyi aşılamaya başlar, yaklaşık 12 gün içinde bu enerji aktarımı gerçekleşmeye ve etkisini göstermeye başlar. 21 gün içinde ise maksimum seviyeye ulaşarak aşık olması istenen kişi etki altına girer.

Bu söz konusu işlemler yapılırken, yapan kişinin havas ilmi, hüddam, vefkler ilmine haiz olması gerekir. Bu doğal yeteneğe sahip insanlarca uygulanması gereken işlemlerdir. Kişiler tek başlarına yapmaya kesinlikle kalkışmamalıdır. Evrensel değişimlerden kaynaklana enerji transferleri olduğu için, yapılan her yanlış uygulama sonuçların çözülemez hale gelmesini sağlar. Böyle bir durumda büyüyü yaptırmak isteyen kişi için sorunlar baş gösterebilir. Huzursuzluk, endişe, kaygı bozuklukları yaşanabilir. Açığa çıkan enerjinin gücü kesinlikle yadsınmamalıdır. Korunmak ve asıl amacına uyarak sonuç alabilmek için büyü işlemi, uzman bir uygulayıcı tarafından yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Nedir? %100 Sonuç

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

canbar büyüsü nasıl bozulur

Canbar büyüsü, bulunması veya fark edilemez olmasından kaynaklı bozulması da zordur. Ama imkânsız değildir. Öncelikli olarak yapılan büyüyü bulmak gerekmektedir. Büyü mezar altına gömüldüğü için, bozma işleminin bir kısmı mezarlıkta gerçekleştirilmelidir.

Büyünün bulunabilmesi için ruhsal varlıklardan yardım alınması gerekmektedir. Bu yüzden tenha saatler seçilmelidir. Mezarda bulunan büyülü tılsım bozulması için;

  • Siyah derili bir keçi kesilmeli ve kanı büyülü materyalin üzerine akıtılmalıdır.
  • Daha sonra büyü yapılırken sarılı deri ve içindeki resim ikiye kesilip, kesilen bölümün bir tarafı yakılmalıdır.
  • Canbar Büyüsü bozma işleminin diğer bölümünde beyaz derili bir keçi kesilir, daha önce kesilen büyülü materyalin kalan kısmına beyaz keçi kanı akıtılır ve bu bölüm de yakılır.
  • Bu şekilde yapılan büyü 13 – 21 gün içinde etkisini kaybederek, büyü altındaki kişi eski hayatına dönebilir.

Bu işlemler yapılırken uygulanan ritüellerde yardımcı olan diğer varlıklar asla unutulmamalıdır. Görüldüğü gibi, bozma işlemi çok daha zor ve yorucu işlemler barındırmaktadır. Büyünün bulunabilmesi ve sonrasında etkisiz kılabilmek için yapılan çalışma son derece önemlidir. Bu ritüeller sırasında okunan eski büyü tılsımları ve dualar bulunur. Etkili bir bozma işlemi gerçekleşmediği takdirde büyü güçlenerek etkisini arttırabilir. Kara büyü, kendi içinde direnç kazanabilen bir yöne sahiptir. Büyüsü güçlenerek etkisini devam ettirebilir. Bu sebepten uygulamayı gerçekleştirecek kişinin mutlaka uzman bir yardımcı olması gerekir.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın