Domuz Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Domuz büyüsü ayırma büyülerinin en kuvvetlileri arasında başı çekmektedir. Ayırma ve soğutma büyüsü gibi çalışmaların bir çoğunda amaç kişilerin arasına nifak tohumları sermek olsa da bu çalışmada amaç ayırmak istenen kişiyi adeta domuz gibi göstermektir. Bu çalışma hakkında detaylıca bilgi almak için yazımızın devamını okuyun.

Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz büyüsü kabaca bir ayırma büyüsüdür. Soğutma büyüsü gibi türevlerinden farklı olarak burada amaç çiftlerin arasına nifak tohumu serpmek değil, ayırmak istenen kişiyi adeta domuz gibi tiksinç bir hayvan gibi görmesine sebep olmaktır. Bu çalışmanın tesir etmesi durumunda kişi, ilişki içerisinde olduğu partnerinin yüzünü, sesini hatta varlığına bile katlanamaz. Onu görmek istemez!

Soğutma büyülerinin bir çoğu, ayırma işlemi tamamlandığında etkilerini yitirirler. Ancak domuz büyüsünde kişiden ayrılınsa bile ömrünün sonuna kadar tesiri altında olan kişi, eski partnerini domuz gibi görmeye devam eder. Bu sebeple diğer alternatiflerin aksine bu çalışma ömürlüktür.

domuz yağı büyüsü nasıl yapılır

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyü gibi domuz büyüsünün de yapılış şekli, çalışmayı yaptırdığınız medyumun, dili, dini, ırkı ve hatta mezhebine göre değişiklik göstermektedir. Biz bu yazımızda ermeni medyumların yapmış olduğu domuz büyüsüne değineceğiz.

Domuz büyüsü yapmak için öncelikle işlemi yapacağımız ve domuz gibi göreceği kişinin, kısaca ayıracağımız çiftin bilgilerine ihtiyaç duyuyoruz. Bunlar anne isimleri, doğum tarihleri, isimleri ve yüzlerin net bir şekilde görüldüğü filtresiz fotoğraflar olacaktır. İşlemimizde kullanılmak üzere en az 2 yaşını doldurmuş dişi bir domuzun, yaklaşık 100 ml kanına ve 200 gramda yağına ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca işlemi tamamladıktan sonra sarmamız için yaklaşık 30 cm’e 14 cm bir domuz derisi parçası ve 1 metre jut ipi de bu işlemde gerekmektedir.

Yapılışına geçecek olursak, domuz gibi görecek olan kişinin fotoğrafının arkasına domuz kanıyla:

 • Anne adı
 • Doğum Tarihi
 • İsmi

Yazılır ve üzerine fotoğrafın önüne domuz kanı ile yüzünü kapatacak şekilde büyükçe bir haç çizilir.

Domuz olarak görünecek kişinin de fotoğrafının arkasına aynı bilgiler yazılır ve fotoğrafın önüne domuz kanı ile yüzünü kapatacak şekilde büyükçe bir çarpı çizilir.

Ardından fotoğraflar ayrı ayrı 3 defa ikiye katlanır. Katlamış olduğumuz fotoğraflar almış olduğumuz domuz derisinin tam ortasına üst üste koyulur ve domuz derisi katlanarak sıkıca kapatılır. Jut ipi ile bir ucundan diğer ucuna kadar dolayarak sarılır ve domuz yağına bulanarak mühürlenir.

Yapılan büyü, yaklaşık 7 gün saklanır ve ardından tılsımlı sözler söylenerek yakılır. Alev alan büyüden çıkan siyah dumanların camdan dışarıya çıkmasına izin verilir. Yanan parça saklanır.

Çalışma bu şekilde tamamlanır.

Domuz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

7 gün boyunca süren çalışmamızı tamamladıktan sonra etki süremiz hemen başlamaktadır. Ancak bu etkinin gözle görülebilir bir boyuta ulaşması 14 günü bulabilmektedir. Unutmayın bu çalışma her geçen gün etkisini katlayarak ilerlemektedir bu sebeple geçen her gün sizin için kar olacaktır.

domuz büyüsü kaç günde etki eder

Domuz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Çalışmanın tamamlanmasının ardından aklınıza gelen ilk soru bu çalışmanın sonunda nasıl etkiler beklemeliyim olacaktır. Nikahlı ve Nikahsız olan çiftlerde farklı etkileri ve sonuçları olmaktadır. Bu sonuçları başlıklar halinde ikiye ayıracak olursak;

Bu yazı ilginizi çekebilir -> 7 Başlıkta Soğutma Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Nikahlı olan kişilerde;

 • Sebepsiz ve anlamsız kavgalar çıkacaktır
 • Çiftlerin sohbetleri ve muhabbetleri tamamen bitecektir.
 • Aynı ortamda bulunmaya bile tahammül edemeyeceklerdir.
 • Cinsel anlamda ilişkileri tamamen bitecek hatta aynı yatakta bile bulunamayacaklardır.
 • Çiftler birbirlerini domuz gibi gördüklerini ifade edeceklerdir.
 • İki tarafta eşlerin aileleri arasındaki ilişkilerin tamamen kesildiğine şahit olacaklardır.
 • Sözlü tartışma boyutu çoktan aşılmış, iş fiziksel şiddet boyutuna ulaşıldığına şahit olunmuştur.

Nikahsız olan kişilerde ise;

 • Çiftler iletişimi aniden ve sebep belirtmeksizin keseceklerdir.
 • Bırakın aramayı sormayı, benimle iletişim kuracak diye korku beslemeye başlayacaklardır
 • Partnerlerini domuz gibi gören kişiler, çareyi başka kişiler aramakta bulacaklardır.
 • Evlilik planları veya söz, nişan planları varsa tamamen ortadan kalkacaktır.

Domuz büyüsü en kuvvetli soğutma büyülerin başında geldiğini ifade etmiştik. Bu sebeple bu işlem tesiri altında nikahlı veya nikahsız olsun sonuç ayrılık ile sonuçlanacaktır.

Domuz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu büyünün yaptırılma amacı tamamen çiftlerin ayrılması ve bir daha bir araya gelmelerini engellemek amacıyla yapılmaktadır. Bazı web sitelerinde domuz büyüsü veya domuz yağı büyüsü adı altında yazılan makalelerde bu büyünün bir aşk büyüsü olduğuna yönelik ifadeler yer almaktadır. Kadim kaynakların hiç birinde bu büyünün bir aşk büyüsü olarak kullanıldığı yazmamaktadır. Bu sebeple bu büyünün bir aşk büyüsü olduğu ifadesi asılsızdır.

Genelde çiftlerin aileleri veya çiftlerden birinin eski sevgilileri tarafından yapılması tercih edilen en kuvvetli ve en popüler büyüler arasındadır. Aile bireyleri onaylanmayan evliliklerin son bulması içinde tercih etmektedirler.

Bu yazı ilginizi çekebilir -> Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yukarıda ifade edilen belirtilerden bazılarını veya bir çoğunu gösteriyorsanız, domuz büyüsü etkisi altında olma ihtimaliniz olabilir. Bunu evde kendi imkanlarınız ile tespit etmeniz mümkün değildir. Tespiti ancak uzman ve güvenilir bir medyumun ön bakım dışında detaylı bir bakımı ile tespit edilmesi mümkündür. Bu noktada işlem tesiri altında ne kadar kaldığını önem arz etmektedir. Çünkü uzun süre geçmiş çalışmaların geri dönüşü olmamakla birlikte bozulması yeni yapılan bir çalışmaya göre daha zor olmaktadır.

Ayrıca bağlama büyüsü yapılması durumunda bu büyü tersine döndürülebilmektedir. Bağlama büyüsü en kadim aşk büyülerinden biridir ve hükmü oldukça kuvvetlidir. Domuz büyüsü etkisi altına girip ayrılmış veya ayrılmak üzere olan çiftleri bağlama büyüsü ile tekrar bir birine aşkla bağlayabilirsiniz. Yine bunu uzman bir medyum tarafından destek almanız durumunda, yaşadığınız zor durumdan bir an önce kurtulabilirsiniz.

Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın