Kaşık Büyüsü Hakkında Herşey (Yaptırmadan Önce Okuyun)

Kaşık büyüsü ak büyü sınıfından bir büyüdür ve bilinen en kuvvetli bağlama büyülerinden biridir. Bu çalışmanın temel yapılış amacı, ayrılan çiftleri bir araya getirmek veya aralarında soğukluk olan çiftlerin aralarını ısıtmak amacıyla yapılan bir aşk büyüsüdür.

Bu çalışmadan haberdar olan siz okurlarımıza yazımızın devamında bu büyü hakkında merak ettiğiniz her soru işaretine değineceğiz. Bu yazı yine rehber niteliğinde olacaktır.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü kısa tabiri ile kuvvetli bir aşk büyüsüdür. Ayrı olan çiftleri sıkça bir araya getirmek için tercih edilen bu büyü esasında bir bağlama büyüsüdür. Aralarında küslük veya dargınlık hisseden çiftler, artık konuşmayan ve ayrılmış olan çiftler, tek taraflı olarak yuvayı kurtarmak için çaba gösteren çiftler için ideal bir çalışmadır. Aşk büyüleri arasında en az karmaşık olan bu çalışma olması sebebiyle, hata payı da en düşük çalışma budur. Bu sebeple bir çok medyum bağlama büyüsü yapıyorum dediğinde aslında ilk olarak başvurdukları çalışma kaşık büyüsüdür.

kaşık büyüsü nasıl yapılır

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünün sizin için en ideal büyü olduğuna karar verip, güvenilir medyum seçtikten sonra çalışacağınız medyumun çiftlere ait bazı bilgilere ihtiyaç duymaktadır. Bunlar anne isimleriniz, doğum tarihleriniz, isimleriniz ve yüzünüzün net göründüğü ve herhangi bir filtre olmayan birer fotoğrafınız olacaktır.

Bu bilgileri paylaşmanız durumunda artık kaşık büyüsü yapılması için hazırsınız demektir. Bu bilgiler dışında aşağıda madde madde yer vereceğimiz bazı malzemelerde gerekmektedir. Bunlar;

  • 2 adet ceviz ağacından yapılmış tahta kaşık, yemek kaşığı boyutunda olması önemli.
  • Sarı gramil bitkisi (kırmızı mürekkep yapmak için kullanılır)
  • 2 yaşına gelmiş siyah bir kuzgunun kuyruk tüyü
  • Koyundan yapılmış yün iplik
  • Doğal malzemelerden üretilmiş mum

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını verecek olursak. Sarı gramil bitkisini, güneş altında yaklaşık 3-4 saat geçecek kadar kurutun. Ardından bir sarmısak döveceği ile rengi koyu bir kırmızı olana kadar kuruyan bitkileri ezin. İyice ezildiğini gördüğünüzde, bir kaç damla su ile iyice karıştırın. Karışımın koyu kırmızı bir renk aldığına şahit olacaksınız. Bu karışım mürekkep görevi görecektir.

Tahta kaşıklar yan yana ve yüzü size dönük şekilde masa gibi sert bir cismin üzerine koyun. Ardından kuzgun tüyünün ucunu bir kalem gibi hazırladığımız karışıma hafifçe daldırın. Tahta kaşıkların üzerine birine biri, diğerini biri olacak şekilde çiftlerin, anne adını, doğum tarihlerini, isimlerini yazın. Burada önemli olan nokta, mürekkep kuruduğunda soluk bir hal almaktadır bu sebeple, okunmayacak kadar silik olmaması için sürekli olarak tüyü mürekkebe daldırmayı ihmal etmeyin.

Yün ipliğimizden yaklaşık 1 metre kadar koparın ve hazırladığımız mürekkebe daldırın. Rengi tamamen kırmızı olup kuruduğunda ise tahta kaşıkları sırt sırta verip boğaz kısmından 7 defa dolayın. Her dolamanızda tılsımlı sözleri söyleyin. Son dolandırmanızın ardından mum damlatarak mühürleyin. Aynı işlemi ilk attığımız düğümün 4 parmak kadar altına tekrarlayın. Yine mum damlatarak mühürleyin ve tamamlayın.

Aldığınız fotoğrafların yüzleri birbirlerine bakacak şekilde üst üste koyun. Ardından bir birlerine bağlı olan kaşıkların sapına, sıkıca dolayın ve mum ile mühürleyin.

Bu çalışmayı 2 günde bir çıkararak, tılsımlı sözler eşliğinde 7 defa dolama işlemine devam edilir.

Burada önemli nokta ne fotoğraflar nede doladığımız ipler salladığımızda veya çekiştirdiğimizde çıkmamalarıdır. Eğer çıkıyor ise tüm işlemi iptal edip tekrar en baştan başlayınız. Çünkü amacımız bu çiftlerin aralarını sımsıkıca bir birine bağlamak.

Kaşık Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadardır?

Kaşık büyüsü veya diğer adıyla tahta kaşık büyüsü tesir etmesi durumunda ömürlük bir çalışmadır. Yani bozulması için ekstra çaba gösterilmediğinde sonsuza kadar etkisini koruyacaktır. Çalışma tamamlandıktan sonra yaklaşık 4 ila 7 gün arasında tesiri yavaş yavaş görülmektedir. Çalışmanın tesirinin tam anlamıyla etkisini göstermesi ve çalışmanın sonlanması 14 günü bulmaktadır. İşlemin erken tesir etmesi durumunda, çalışma 14. güne kadar devam ettirilir. Bu büyü aynı zamanda ritüeller sınıfına girmektedir ve ritüeller erken kapatılmaları durumunda, gelecekte çalışmanın olumsuza dönüşmesine neden olabilir.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü ak büyü sınıfına giren büyüdür. Bunu özellikle tekrar belirtmemin bir sebebi var bu da kara büyüler gibi doğa üstü anlık olarak etkiler vermemektedir. Kara büyü sınıfına giren çalışmalar bir varlık ile birlikte yapıldığı için yapılan kişi adeta kontrol altındadır ve ansızın netice verebilmektedir. Ak büyü sınıfına giren çalışmalarda ise netice daha doğaldır ve ağır ağır sonuç vermektedir.

Görünen etkiler ise genel olarak şunlardır;

  • İşlem etkisi altında olan kişinin sadakati artmıştır ve sizden başka kimse ile herhangi bir sohbeti olamaz. Gözü sizden başkasını göremez.
  • Yapılan kişi erkek veya kadın ise cinsel anlamda sizin dışınızda tamamen dışarıya kapalıdır. Çiftler kendileri dışında kimse ile cinsel ilişkiye giremezler.
  • Yapılan kişinin aklında ve fikrinde siz varsınız bu sebeple sizi düşünmekten içine kapanıklık veya işinde aksamalar görülebilmektedir.
  • Evlilik düşüncesi olmayan ve sevgililikten memnun olan kişilerde, kısa sürede evlilik görülmektedir.

kaşık büyüsü nasıl bozulur

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu çalışma diğer çalışmalardan farklı olarak fiziksel anlamda da bozulabilmektedir. Kaşıklar ile yaptığımız çalışmada birbirine bağlayan iplerin koparılması ile kaşıklar ayırılır ise büyü etkisini tamamen yitirmektedir. Bu sebeple kaşık büyüsünü bozmaktan korkan biri iseniz, etkisinin devamlılığı için hazırladığınız çalışmayı bir ömür saklamanız gerekmektedir. Fiziksel etkiler dışında kuvvetli bir soğutma büyüsü yapılması durumunda da bu çalışmanın bozulduğuna bir çok kez şahit olunmuştur. Kaşık büyüsü gibi aşk büyülerini gerçekleştirirken korumu büyüsü ile sağlamasını almanız sizin için çok önemlidir.

Bu makalemizde de detaylı bir rehber olması açısından olabildiğince detay vermeye çalıştım, sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz. Olabildiğince sizlere cevap vereceğim.

Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın