7 Başlıkta Soğutma Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soğutma büyüsü, kısaca özet geçmek gerekirse adından da anlayacağınız üzere birlikte olan iki kişinin aralarının açılması ve soğukluk oluşması adına yapılan çalışmaya verilen isimdir. Bu yazımızda soğutma büyüsü hakkında merak ettiğiniz konulara değineceğiz ve aklınızda oluşan soru işaretlerine çözüm bulacağız.

Bu yazı ilginizi çekebilir -> Güvenilir Medyum Bulmanın Püf Noktaları

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü kara büyü sınıfında olan doğal ayırma büyülerinin başında yer almaktadır. Doğal denmesinin sebebi, işlemin tesiri altında olan kişilerin aniden değil, daha yavaş ve doğal bir şekilde ayrılmalarının gerçekleşmelerinden kaynaklıdır. Bu gibi durumlarda belki ceviz kabuğunu doldurmayacak sebeplerle ayrılan çiftler, bunun doğaüstü bir güç veya büyü ile gerçekleştiğine şüphe dahi edemezler.

Bir çok farklı dine mensup veya mezhebe mensup kişilerin farklı yorumlar ve yöntemlerle bu büyüyü gerçekleştirdikleri kendi yöntemleri vardır. Süryani medyumlar genelde, ifrit musallat gibi kafir varlıklar ile anlaşarak bu işlemi gerçekleştirip, kişilerin arasına nifak tohumları serpmeleri için varlıkları kullanmaktadır.

Ermeni hocalar ise bu çalışmayı bir varlıkla anlaşmanın ters tepme gibi kötü sonuçları olacağını bildiği için varlıklarla anlaşmaya varmanın doğru olduğunu düşünmez. Bu sebeple soğutma büyüsü çalışmasını dualar ve ritüeller ile gerçekleştirirler.

soğtuma büyüsü nasıl yapılır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapılacak çiftten bazı bilgiler talep edilmektedir. Bunlar anne isimleri, doğum tarihleri, işlemin yapılacağı kişilerin isimleri ve birer fotoğrafıdır. Bu bilgiler doğrultusunda işlem öncesinde fotoğraflar birbirine 41 dikiş ile dikilmektedir. Dikilen fotoğrafların arkasına örneğin; 1990 doğumlu ayşe kızı fatma ve 1990 doğumlu hatice oğlu hasan gibi yazılır. İlmi saklı olan bir karışım hazırlanır ve tılsımlı sözler okunarak bu karışım fotoğrafların üzerine yavaş yavaş dökülür. Birbirine dikilen fotoğrafların ipinin ucu ateşe verilir. Eğer çalışma doğru yapıldı ise fotoğraflar yanmaz ancak 41 dikişin yavaş yavaş yanım fotoğrafların birbirinden ayrıldığı görülür.

Tüm çalışma bittiğinde fotoğraflar ayrı ayrı iki sedir ağacının altına gömülür.

Bu yazı ilginizi çekebilir ->Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

Soğutma Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Soğutma büyüsü başarılı bir şekilde yapılmasının ardından, işlemin tesir etmesi yaklaşık 7 günü bulmaktadır. Ardından çiftlerin ayrılması ve aralarının tamamen soğuması yaklaşık 10 günü bulmaktadır. Toplamda bu süreç 17 gün kadar sürebilmektedir. Ancak bu süre kişiden kişiye değişiklik gösterdiğini ve burada bizim maksimum süreyi belirttiğimizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bunun ardından çalışma son bulur.

soğutma büyüsü belirtileri

Soğutma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Her büyü gibi soğutma büyüsünün de bir çok belirtisi vardır. Eğer büyü tesiri altında olduğunuzu veya partnerinizin bu büyü tesiri altında olduğunu düşünüyorsanız. Aşağıda yazacağımız belirtilere dikkatlice okumanızda fayda var. Kanaat getirmeden önce güvendiğiniz bir medyuma bakım yaptırmanızda oldukça önemlidir. Sonuca varmadan önce profesyonel yardım almak her zaman için iyidir.

  • Daha önce büyük konular için bile oturup konuşan iki insanın en ufak konuda sinirlenip, bunu tartışmaya çekmesi
  • Tarafların birbirine tahammülü kalmaması, bırakın aynı yatakta yatmayı yan yana bile duramaması
  • En ufak konularda bile ev içerisinde sürekli kavga çıkar
  • Kavgalar sözlü olarak başlayıp fiziksel şiddete kadar varabilmektedir.
  • Çalışma tesiri zaman içerisinde kuvvetlendikçe, çiftler birbirlerine baktıklarında çeşitli hayvan sülietleri görmektedir. Bunlardan en yaygını domuz silüetidir.
  • Büyü tesiri altındaki çiftler yataklarını ayırır ve zorunda kalmadıkça birbirleri ile iletişime girmezler, herkes kendi halinde evin içerisinde yaşamını devam ettirir.
  • Sevgili veya nişanlı olan kişilerin ilişkileri ivedilikle son bulur, bir birleri ile iletişimleri kesilir

Bu belirtileri gösteren kişiler büyünün tesiri altındadırlar ve bu sebeple yaşamlarını sağlıklı bir şekilde idame ettiremezler. Sonuç olarak kişilerin birbirlerinden ayrıldıkları kesin olarak görülür.

En İyi Soğutma Büyüsü Hangisidir?

Daha öncede belirttiğimiz gibi işlemi gerçekleştiren medyumun dini, ırkı, mezhebine göre çalışmalar değişiklik gösterse de bilinen en kuvvetli büyü ermeni soğutma büyüsüdür. Bu  Gerekenler (Önemli)büyü nasıl yapılır başlığında anlatıldığı uzaktan ve resme gerçekleştirilmektedir. Yedirme ve içirme yoluyla yapılan çalışmalarda sık sık çalışmanın ters teptiği ve ifrit, musallat sorunları ile karşılaşıldığı için yapılması tehlikeli görülmektedir.

Bunun dışında aileden soğutma büyüsü, soğutma büyüsü bozma duası gibi konularda vardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu çalışmanın etkisi altında olduğunuzdan eminseniz veya tanıdığınız başka biri bu çalışmanın etkisi altındaysa bu büyüyü bozmanın en etkili yolu bağlama büyüsüdür. Çivi çiviyi söker mantığı ile bu büyü ortadan kaldırılabilmektedir. Soğutma büyüsünün bir nevi tersi olan bağlama büyüsü ile taraflar birbirine tekrar bağlanarak aralarında tekrar kuvvetli bir aşk ve şehvet yaratılır. Bu sayede bir işlem diğerini bozmuş olur.

Bu yazı ilginizi çekebilir -> Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz

Evde Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ilmine sahip kişiler bu ilmin eğitimini uzmanlarından almaktadırlar. Bu kişiler bu ilimde uzmanlaştıktan sonra kendilerine medyum denilmektedir. Uzman bir medyum dışında internetten öğrendiğiniz bilgiler ile deneme yanılma yoluyla işlem yapılması kesinlikle tehlikeli ve önerilmemektedir. Çünkü burada yapacağınız denemenin yanılması olamaz ve istenilmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalınması büyük ihtimalle beklenilen bir sonuçtur. En doğru yöntem uzman bir medyumdan yardım almanız olacaktır.

Vikipedia

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın