En İyi Medyumlar (Detaylı Anlatım)

En iyi medyumlar genelde kişiden kişiye değişse de, belli başlı kriterler bulunmaktadır. Yazımızın devamında bunlardan bahsedeceğiz ancak sizin için en iyi medyumlar kimlerdir? bu sorunun cevabını en iyi verebilmek için genel konularak başvurduk. Sizlerden ricamız eğer yazımızın geliştirilmesi ve cevap bulamadığınız sorular olursa bu yazımızın altına, tecrübelerinizi paylaşın ki, bu yazıya eklemeler yaparak daha fazla insana yardımcı olabilelim.

Sonuç Alınca Öde Medyum

Sonuç alınca öde medyum sloganıyla yola çıkan bazı medyumlar, sizler için en iyi medyumlar olabilirler. Ancak bu sloganı lağıyla yerine getiren çok az medyum vardır. Çünkü Allah rızası için yapıyorum adı altında dolandırıcıların geliştirdikleri bir yöntem olarak göze çarpmaktadır. Sizlerin güvenini kazanıp önce işlem sonunda ücreti talep edeceklerini söyleyip daha sonrasında çeşitli bahanelerle sizlerden tekrar tekrar para istenmektedir.

Çünkü mantık çerçevesinde bu olaya dikkat ederseniz, siz nasıl aradığınız medyumu gerçek anlamda tanımıyorsanız aynı medyumda sizleri telefondan dinledikleri kadar tanımaktadır. Günümüzde kur fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı malzeme ücretlerinin korkunç rakamlara ulaşmasından ötürü, malzeme ücretleri de korkunç fiyatlara ulaşabilmektedir.

En iyi medyumlar telefon üzerinden karşılıklı mutabık kaldığınız medyumlardır. Malzeme ücretlerini ödemek tabi ki sizin borcunuzdur. Aksi takdirde gerçek medyumlar zengin olmadıkları için onları ciddi bir borcun altına girmelerine sebep olursunuz.

Sizler nasıl mağdur olmak istemiyorsanız gerçek medyumları da mağdur etmemelisiniz. En doğru çalışma şekli, malzeme ücreti önceden karşılanan ve medyum hocanın el emeği adı altında talep ettiği ücretin sonuç alınca ödenen şeklinde olanıdır. Ayrıca işlem öncesinde sadece yarım saat kadar süren ön bakım ile kalmamalı gerekirse ücreti karşılığında süresi 4-5 saatleri bulan detaylı bakım yaptırmalısınız ki daha sonrasında hesapta olmayan durumlarla karşılaşmayıp tekrar tekrar ücret ödemeyin.

Ayrıca para almayan medyumlar var ki bu medyumlar tamamen başka bir konudur. Bu medyumların hakkında bilgi sahibi olmak için para almayan medyumlar makalesine tıklayıp, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

sonuç alınca öde medyum

Türkiye’de ki En İyi Medyumlar

Türkiye’de ki en iyi medyumlar arayışı içerisinde olan kişiler öncelikle bilmeleri gereken asıl konu şudur. Gerçek medyumlar nam salmış kişiler değillerdir. Nam salan medyumlar genelde amaçları para olan kişilerdir. Medyumlar ilimleri ile meşgul olan hatta bu yaşam felsefesini belirlemiş kişilerdir. Bu sebeple Türkiye’de ki en iyi medyumlar diye google’da aradığınızda bulduğunuz veya bulabileceğiniz listeler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu medyumları bulabilmek için önce neyi aradığınızı bilmeniz gerekmektedir. Nasıl ki bir çok branşa sahip doktor varsa aynı şekilde uzmanlığını farklı konularda geliştirmiş bir çok medyum bulunmaktadır. Örneğin; sağlıksal ve ruhsal problemleriniz için şifacı medyumlar ile irtibata geçmenizde fayda vardır.

Medyumları dini ve mezhebi de değişiklik göstermektedir, bu sebeple hangi dine mensup medyumun hangi konuda uzmanlığı olduğunu araştırmanızda fayda görülmektedir. Bu sebeple en iyi medyumlar size en iyi gelecek medyumlardır.

Türkiye'deki en iyi medyumlar

En İyi Medyum Hoca Kimdir?

En iyi medyumlar arayışı içerisinde olan kişilerin sorduğu bu sorunun yanında, en iyi medyum hoca hangileri ve en iyi medyumlar kimler sorularının eşlik ettiğini görmekteyiz. Bu sorulara yukarıda cevap niteliği taşıyacak şekilde bahsettik ancak özet geçecek olursak. Sizin sorununuza en iyi ve kesin çözümü getirecek hoca en iyi medyumlardır.

Yine de bu süreçte yalnız olmamak için medyum tavsiyelerine de göz atabilirsiniz, medyum hoca yorumlarını okuyabilir ve sizde oradan yola çıkarak kendi yaşadıklarınızda yapacaklarınız konusunda kendinize bir yol çizebilirsiniz.

Birden fazla kaynaktan bilgi almak ve bu bilgileri birbirleri ile karşılaştırmak bu konuda en elzem olanıdır. Çünkü internette her yazılan şey doğru değildir ve sizi genelde yanıltmak için oradadırlar.

En İyi Medyum Hoca Yorumları

Eğer sorununuzun ne olduğunu ve nasıl çözüleceği konusunda fikir sahibi değilseniz en iyi yöntem, diğer sorunlarına çare arayışı içerisinde olup çözüm bulmuş insanların tecrübelerinden faydalanmak olacaktır. Bu konuda da danışabileceğiniz en iyi medyum kadınlar kulübü veya en iyi medyum ekşi sözlük gibi kaynaklar olduğu gibi bizim web sitemizin de yorumlar kısmına tecrübelerinizi paylaşabildiğiniz gibi aynı zamanda diğer tecrübelerini paylaşan insanların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Geriye kalan tüm sorularınız için medyum hocamızın iletişim numarasından detaylıca bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın