Geri Getirme Büyüsü Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Geri getirme büyüsü veya insanların diğer söylediği şekilde geri döndürme büyüsünün içeriği nedir ve nasıl yapılır. Giden sevgilinizi geri döndürme amacıyla başvuracağınız son çarelerden biri olan bu çalışmada size rehberlik edeceğim. Detaylıca bilgi vereceğim bu yazımıza lütfen yorumlar ile süslemeyi unutmayın.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü adından da anlaşılacağı üzere giden bir sevgiliyi geri getirmek amacıyla yapılan büyüye verilen isimdir. Bu çalışma, çalışmayı yaptıracağınız medyumun dini inançlarına, diline ve hatta mezhebine göre yapılış bakımından değişiklikler göstermektedir. Her ne kadar farklılık gösterse de amaç tek olduğu için kişilerin bir araya getirilmesi sonucuyla sonuçlanacaktır.

Geri getirme büyüsü, yuva kurulması veya seven iki insanın hayrına vesile olması sebebiyle tercih edilirse, hangi dine mensup olursanız olun günah sayılmamaktadır. Bununla ilgili bir çok ayette yer verilmektedir. Büyü yasaktır ve haram kılınmıştır ancak bu büyü geri getirme büyüsü ise insiyatifi vardır ve hayırlı bir sebep amacıyla yapıldığı için günahı yoktur.

İlginizi Çekebilir ->  Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

geri getirme büyüsü nedir

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsünün yapımının bir çok yöntemi bulunmaktadır. Burada belirleyici nokta çalışmayı yaptıracağınız medyumun, dini, dili, ırkıdır. Çünkü bütün medyum hocaların öğretisinde bu büyü mevcuttur. Bilinmesi gereken ise bu çalışmanın neticesinin hep olumlu yönde olacağıdır. Çünkü bu çalışma ak büyü sınıfının en kuvvetli çalışmasıdır. Bağlama büyüsü ile birlikte karma yapılması durumunda etkisinin oldukça arttığı gözlemlenmektedir.

Bütün medyum hocalardan farklı olarak, ermeni medyum hocaların yaptığı geri getirme büyüsünde farklılıklar bulunmaktadır ve bu farklılıklar binlerce çalışmanın yapılmasının ardından edinilen tecrübenin nesiller boyunca aktarılmasıyla sağlanmaktadır. Geri getirme büyüsünün yapılışını anlatırken en güvenilir kaynak olan ermeni medyum hocaların çalışma yöntemine odaklanacağız.

Ermeni medyumların yaptığı geri getirme büyüsünün ilk adımı sizlerden bazı bilgiler talep edilmesi olacaktır. Bu bilgiler yaptıran ve yapılan kişilerin, anne isimleri, isimleri, doğum tarihleri ve yüzlerin net ve belirgin olacak şekilde (bir takım filtreler kullanılmaması önemli) birer fotoğraftır.

Sizden talep edinilen bilgiler dışında geri getirme ritüelinde kullanılmak adına şu malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır:

  • 1 adet toplu iğne
  • Safran mürekkebi
  • 7 adet kırmızı mum
  • kireç tozu
  • doğal malzemelerden üretilip boyanmış kırmızı ip

Medyum ile paylaşılan fotoğraflarınızın, olabildiğince net bir çıktısı alınır. Bunun ardından sizden talep edilen bilgiler fotoğrafların arkasına safran mürekkebi yardımı ile yazılır. Hemen ardından bu fotoğraflar, iğne ve ip yardımı ile birbirine sıkıca 7 defa dikilir. Her dikiş atılmasının ardından tılsımlı sözler sesli ve doğru bir şekilde okunur. Dikme işlemi bitmesinin ardından, kireç tozu ile olabildiğince simetrik bir yuvarlak çizilir. Yuvarlağın etrafına 7 kırmızı mumu eşit aralıklarla olacak şekilde dizilir. 7 mum sırasıyla yakılır ve her yakma işleminde, tılsımlı sözler doğru ve sesli bir şekilde tekrar edilir. Ardından yakmış olduğumuz mumların birinin ateşinde, diktiğimiz fotoğrafların ucundan ateşe verip

Bu çalışma yüzyıllar boyunca bir çok defa denenen ve bir çok medyumun hocaları tarafından nesiller boyunca aktarılan çalışmalara dayanılarak yapılmaktadır. Bu sebeple bu çalışmayı evde kendi imkanlarınız ile gerçekleştirmeniz durumunda tam olarak doğru neticeyi alabilmeniz mümkün olmayabilir. Nasıl ki dua okurken, okunan duanın söyleniş makamı var ise bu çalışmada da ritüel esnasında okunan tılsımlı sözlerin makamı vardır ve tam olarak makamıyla söylenmelidir. Çünkü aynı kelimenin farklı okunuşları ve buna bağlı olarak farklı anlamları ortaya çıkmaktadır. Eğer büyü ilmine hakim değilseniz bu çalışmaları mümkün mertebe, güvenilir ve uzman bir medyum tarafından yapılmasını istemelisiniz. Çünkü burada mesele deneme yanılma yoluyla elde edeceğiniz yarım yamalak sonuçlar olamaz çünkü bu sizin kaderinizi doğrudan etkileyen hatta ve hatta hayatınızı olumlu veya olumsuz etkiler bırakacak bir yol ayrımı olmaktadır. Hayatınız için alacağınız kararları harcayacağınız paralardan korktuğunuz için riske atmayın. Para denilen şey bir araçtır ve ihtiyaç durumunda çalışarak yerine gelebilir ancak hayatınızda olacak olumsuz tercihlerin geri dönüşü olamayabilir.

geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Çalışmanızın tamamlanmasının ardından işleminizin ilk safhası da tamamlanmış demektir. Bu süreçten sonra her iki günde bir bu çalışmanın tılsımlı sözler ile okumalarının yapılması gerekmektedir. Çalışma ortalama 7-14 gün aralığında tesir etmektedir. Çalışma erken tesir ettiği durumlarda olmaktadır ancak bu durumlarda bile okumaların 14 günlük süre içerisinde iki günde bir okunmaya devam edilmesi gerekmektedir. Ardından işlem tamamlanır tamamlanmaz, çalışma kapatılır ve işlem çiftlerin ömrünün sonuna kadar onlarla birlikte kalır.

İlginizi Çekebilir -> Soğutma Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Gideni Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar?

Bu çalışmayı bir çok dine ve mezhebe mensup medyum yapabilmektedir. Ancak bilinen ve en çok sonuca ulaşan çalışmalar ermeni medyumların çalışmalarıdır. Müslüman hocalar, Türkiye cumhuriyeti içerisinde herhangi bir kuruma ve kuruluşa bağlı olmadan çalışmalar yaptıkları için ilimleri bireyseldir ve bu sebepten dolayı güvenilir olan medyum bulmak zordur.

Ancak ermeni medyumlar kilise mensubu kişiler oldukları için, ilimlerini kiliselerde öğrenirler ve hayatları boyunca bu kiliselere bağlı kalırlar. Bu sebepten ötürü aynı zamanda sıkça denetlenmektedirler. Kilise mensubu olan ermeni medyumlar tutarlı ve güvenilir kişilerdir. İlimleri diğer nesillere aktarılması için sürekli olarak kayıt altındadır ve size uygulayacakları çalışmalar daha önce ki nesillerin hocalarına aktardıkları bilgilerden ibarettir.

Çevirgel Duası Nedir?

Çevirgel duası geri getirme çalışması yapmaya çekinen insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu duanın yerine getirilebilmesi için iki tarafında mutlak suretle islam dinine mensup kişiler olmaları gerektedir. Her şeyden önce islam dininde farz olan bir duayı okumadan önce abdest alınması gerekmektedir. Abdestin tüm farzları yerine getirilmiş ve şüphesiz olmalıdır. Şüpheli abdestli durumunda iseniz, tekrar abdest almanız oldukça elzemdir. Abdestinizin farzlarıyla birlikte şüphesiz alınması durumunda aşağıda belirtilen duayı tane tane ve sesli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Bu duayı okumak için bir medyum veya hoca olmanıza, hatta herhangi bir ilim bilir kişi olmanıza gerek yoktur. Niyetinizi en içten duygularınızla belirleyip kalp kapılarınızı Allah’a açmanız yeterlidir. Bu dua her aşaması doğru yapılması durumunda oldukça etkili olduğuna bir çok defa şahit olunmuştur ancak bilinmelidir ki duaların garantisi yoktur.

Bihakkı Lâilâhe illallahu Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm eşimin, gönlünü bana dost ve muhabbetli kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.”

 

Eğer kesin sonuca ihtiyacınız var ise medyum hocamıza telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynakça: https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCy%C3%BC

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın