Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

Her şeyden önce bu makale de siz danışanlarımın bana papaz büyüsü hakkında sıkça sorduğunuz sorulara yanıt vermek isterim. Aslında bu büyü bundan yıllar önce Süryani papazlar tarafından yapılan ve çokça bilinen kuvvetli bir büyüydü. Kara büyü sınıfına girerdi ve asıl amacı yapılan kişiye psikolojik anlamda ciddi zararlar vermek amacıyla yapılırdı. Kara büyü sınıfına girmesine sebep olan konu ise bu büyüde kullanılan varlıkların ve özellikle cinlerin dinsiz, acımasız varlıklar olmasından kaynaklıydı. Bu cinler büyü yapılan kişinin bedenini ölmeden veya delirtmeden terketmemekteydi. Bu dönem içerisinde bazı protestan ermeni medyumlarda bu ilmi öğrendiler ve kullanmaya başladılar. Süryani medyumlar ise bu çalışmanın verdiği zarar neticesinde tamamen yasaklanması ve mevcut kayıtların yok edilmesi yönünde karar verdiler. Şuan da süryani eğitimlerinde bu büyü öğretilmemektedir.

Günümüzde ise protestan ermeni medyumlar bu büyünün farklı amaçlar içinde kullanılabileceğini keşfetti ve geliştirdiler. Bu büyünün varlıklar tarafından yapılmayıp, bağlama büyüsünün karması şeklinde yapılması durumunda kişinin psikolojisini bozmak yerine, yapılan kişinin yapan kişiye inanılmaz bir aşk ve sevgi duymasını sağladılar. Papaz büyüsü karanlık ve korkunç zararlar ortaya çıkaran bir büyüden, yuva kurmada kesin sonuçlar üreten bir büyüye dönüştü. Bu sebeple gerçekten çıkmazda olan insanlar için uygulanan son çare ve en kuvvetli büyülerden biri olarak yer aldı.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir -> Üzerimde Büyü Var Mı Testi

papaz büyüsü etkileri

Papaz Büyüsünü Kimler Yapar?

Papaz büyüsünün müslüman hocalar tarafından yapıldığını sıkça duymaktayım. Günümüzde bu çalışmayı eğer kuvvetli bir aşk büyüsü için yaptırıyorsanız bunu sadece ve sadece prostestan ermeni hocalar yapmaktadır. Eğer müslüman olup veya süryani olup bu büyüyü yaptığını söyleyen biri ile karşı karşıyaysanız, bu ilme vakıf olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü diğer aşk büyülerinden farklı olarak yavaş yavaş etki eden bir çalışma değildir. Yaklaşık 14 günlük bir çalışmanın ardından etkisi altında olan kişi aniden, istediğiniz kişiye yoğun bir ilgi duymaya başlar. Yaptırılan kişi ciddi bir kaybetme korkusu içerisindedir. Büyü tesir ettikten sonra görmediği bir an bile hayata devam edemeyeceğini düşünür.

Papaz büyüsü belirtileri ise şunlardır:

 • Aniden ilgi alaka artar
 • Kişi sizi sevdiğini göstermek için ciddi çaba gösterir
 • Yoğun bir aşkı olur
 • Sizin dışınızda hiçbir şeyi düşünemez olur

Bu Yazı İlginizi Çekebilir -> Güvenilir Medyum Bulmanın Püf Noktaları

Papaz Büyüsünün Etkileri Ne Kadar Sürer?

Papaz büyüsünün etkisi, yapan kişinin ne kadar süre ile yaptığı ile alakalıdır. Genelde papaz büyüsü kalıcı olması için yapılır ve etkisi kalıcı olmaktadır. Yine de süreli bir çalışma isterseniz bunu da diğer büyülerde olmayan bir özellik olarak tercih edebilirsiniz.

papaz büyüsünü kimler yapar

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz büyüsü bu yazımızın ilk paragrafında da bahsettiğimiz gibi bir çok çeşitli amaç için yapılmaktadır. Bunlar bağlama için, aşık etme için , geri getirme için, ayırma – soğutma için, kısmet kapatmak için, cinsel tercih için, cinsel bağlılık için yapılan büyülerdir.

Bu çalışmalar yine sizin ihtiyaç duyduğunuz çalışmaya göre çeşitlilik göstermektedir.

Bağlama İçin Papaz Büyüsü

Bu çalışmanın amacı adından da anlaşılacağı üzere iki kişinin sevgi ve aşk için bağlanması amacıyla yapılmaktadır. Tek fark bu çalışma yapıldığı zaman, büyü tesiri altında olan kişinin gözü kimseyi görmez ne derse onu yapar ve hatta neredeyse yaptıran kişinin emri altına girmektedir. Bu işlem tuttuktan sonra büyü tesiri altındaki kişi ömrünün sonuna kadar yaptıran kişiye bağlı kalır.

Aşık Etme İçin Papaz Büyüsü

Bu büyü bağlama büyüsünden farklı olarak daha doğal bir ilişkinin peşinde olanlar için önemlidir. Çünkü çalışmada etki altına almak yoktur daha çok seven kişi kadar sevsin diye yapılan bir çalışmadır. Bu çalışmada çalışmayı yaptıran kişi ayrılmadıkça bozulmamaktadır. Ayrılması durumunda bu büyü sona erecek ve büyü tesiri altında kalan kişinin bedenini terk edecektir.

Geri Getirme İçin Papaz Büyüsü

Bu papaz büyüsünü yapmak için yapılan kişi ile yaptıran kişi arasında daha önceden evli, sevgili, nişanlı veya sözlü olmaları gerekmektedir. Bu büyünün amacı her ne sebeple olursa olsun kişilerin ayrılması durumunda en kısa sürede bir araya gelmeleri için yapılmaktadır.

Ayırma – Soğutma İçin Papaz Büyüsü

Bu büyü tesir ettiğinde, evli olsun olmasın çiftler ayrılmakta ve hatta birbirlerinin seslerine bile tahammül edemeyecek kadar birbirlerinden nefret etmektedirler. Çiftler bir arada ilişkileri yolunda giderken aniden ve sebepsiz yere hiçbir sebep olmaksızın ayrılmaktadırlar.

Kısmet Kapatmak İçin Papaz Büyüsü

Bu çalışma yapılan kişinin iş veya ilişkilerinde yolunda giden her şeyin bozulmasına ve ileride karşısına çıkacak fırsatların ortadan kalkmasına sebep verilmek için yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma neticesinde büyü tesiri altında olan kişinin çevresi bile ona negatif bakması sebebiyle yaşanan bunca talihsizliğin olumsuzluk olarak görmezler ve bunu tuhaf bulmazlar. Bu sebeple en doğal görülen çalışmalar biri olarak adlandırılır.

Cinsel Tercih İçin Papaz Büyüsü

Tek bir spesifik amaç için yapılan bu çalışma, hem cinsinden hoşlanan birinin ondan hoşlanmaması ve cinsel tercihinin buna engel olması durumunda yapılır. Bu işlemin tesiri ardından yapılan çalışmalar neticesinde büyü tesiri altında kalan kişinin cinsel yöneliminin değiştiğine şahit olunur.

Cinsel Bağlılık İçin Papaz Büyüsü

Bu çalışma genelde sadık olmayan eşlerden muzdarip, erkek veya kadın evli veya sevgili kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eşinin çok çapkın olması ve hatta gözünü bir an için bile çevirdiği anda onu aldattığını gören ancak yine de onu sevdiği için ayrılamayan kişiler tarafından yapılan bu çalışma neticesinde kişinin birlikte olduğu kişiden başkasını gözünün görmemesi yine de alışkanlıktan da olsa başka bir kadın veya erkekle birlikte olmaya giden kişinin cinsellikte ciddi olumsuzluklar yaşayarak vazgeçirilmesi ile sonuçlanır.

Bu olumsuzluklar, erkeklerde cinsel organın hiç bir koşulda erekte olmayıp, cinsel organının sertleşmemesi ve hatta yok olacak derece küçülmesi ile hem fiziksel hem de psikolojik olarak ciddi sonuçları olmaktadır.

Kadınlarda ise, eşinden başkası ile birlikte olmaya hazırlanan kadının, vajina yolunun adeta derisi dökülecek kadar kuruması yine de cinsel bir birliktelikte inat edilirse, sivri uçlu dikenler batıyor gibi hissetmesinin, yanma ve hatta kanama görülmesi gibi sonuçları olmaktadır.

Bu belirtilerin görülmesi durumunda, başarılı birlikteliğin sadece eşlerinde gerçekleştirebildiklerini gören kişiler farklı insanlarla birlikte olmak konusunda ciddi travmalar yaşamaktadır.

Vikipedi

“Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber” üzerine 5 yorum

 1. Ben de başımdan geçen bir olayı size anlatmak istiyorum arkadaşlar daha önce iki tane medyumla işlem yaptım ama sonuç alamadım internette gezerken tavsiyeler üzerine medyum hocayı gördüm ve kendisini arayarak bana papaz büyüsü konusunda yardımcı olmasını istedim sağ olsun kendisi beni hiç kırmadı bana yapmış olduğu bakımdan sonra sevgilimle aram bozuktu ve aramızın düzelmesi ile alakalı bana yardımcı olacağını söyledi kendisinin sesine çok güvendim yapmış olduğu işlemler ve tavsiyeleri gördüm kendisi de çalışmak istedim ve bundan yaklaşık on gün önce kendisine işlem başvurdum ve… bu sabah sevdiğim insanın beni aramasıyla uyandım ve sabah kahvaltıya gittik kendisi gerçekten bir anda çok değiştiğini gördüm ve ben şu an çok mutluyum çok huzurluyum ve bu mutluluğu mu medyum hocaya borçluyum kendisini çok ama çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda bu nalet virüs bittikten sonra kendisi de görüşmeye gideceğim kendisi çok temiz bir insan kesinlikle tesiye ediyorum

  Yanıtla
 2. Selam benim esimle alakali bi takim sorunlarim vardi cokta özele girmek istemiyorum ama bosanma asamasindaydim erkeklik gorevini yerine getirmeyip hic yokmusum gibi davraniyordu bende bana bağlanmasini istedim o sebeple papaz büyüsü yaptırmak istedim cunku baska yolum yoktu hocalardan yardim almak istedim hoca cikti karsima konusmasiyla guven verisine ikna oldum islemler icin onay verdim 10 gun surdu esim eskisinden daha bağli ve daha sicak liseli asiklar gibi oldu resmen medyum hocam size minnettarim sağolun

  Yanıtla
 3. Merhaba arkadaşlar ben de bir çok hocayla işlem yaptırdım daha önce ama ne yazıkki sevdiğim adamı bir türlü bana hiç kimse geri getirememişti bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette Hocam ile tavsiyeler üzerinden bir numarasını bulup iletişime geçtim çok sıcakkanlı bir insan ve bir papaz büyüsü uyguladık birlikte biz yaklaşık sekiz gün sonraÇok güzel gelişmeler oldu şu anda çok mutlu huzurluyum bunu hocaya borçluyum🙏

  Yanıtla
 4. Merhaba benim adım hakan. Eşim ile 5 aydır ayrıydık ve beni aldattığını öğrendim. Ne yapsam ne etsem de unutamadım onu geri getirmek istiyordum. İnternette yaptıgm araştrma sonrası medyum abimi buldum. hocam bana sadece 7 gün bekle işlemin olacak dedi. O an gerçek mi sahtekar mı düşünmeden çalışmayı başlattım. İyi ki de güvenmişim 7 gün boyunca intiharın eşinde olan ben Allah ın her günü o adam ile konuşarak geçti ve 7. gün eşim beni aradı. Telefonda yalbvar yakar ağlayarak evine geri dönmek istedigni benim onu affettmemi istedi. Allahım bunları da mı görecektim çok şükür yarabbim dedim içimden başka birşy diyemedim. Hiç çekinmeyin derdinizi anlattın. Elinden geleni yapar sizin için

  Yanıtla
 5. Ben kendimden yaşça küçük birisine aşık olmuştum ve kız bana yüz vermiyordu. Sonra hocayla tanıştım ve kendisiyle papaz büyüsü işlemi yaptık. 3-4 günün sonunda aynı yerde çalışıyoduk bana ilgi göstermeye başladı artık benimle daha ilgilenir hale geldi işlem sonunda netice alıcağıma eminim sağolun hocam

  Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın