Yahudi Büyüsü Nedir?

Yahudi büyüsü, büyü ilminin başladığı ve kadim öğretilerin yerleştirildiğine inanılır. Yahudiler tarihin en eski kavimlerindendir. Mısır firavunlarının kâhinlik ve büyü ile ilgili işlerini yapan bilge kişiler olarak tanınırlar. Kabala kitabına dayalı tılsımlara sahip olan Yahudiler, büyü konusunda çok derin ilme sahiptir.

Tevrat bilgisi ve kabala öğretilerini kullanan hahamlarca yapılan Büyü, son derece zarar verici olabilir. Kişilerin akıl ve beden sağlıklarını kaybetmelerine ve hatta ölüme kadar gitmesine vesile olmaktadır. Büyü 2000 yıllık bir geçmişe sahip etkili büyülerden biridir. Firavunlar tarafından esir tutulan Museviler tarafından kahinlere bilgi aktarımı sağlanmış ve savaşlarda bu bilgiler kullanılmıştır. Tarih  boyunca etkili büyülerin kaynakları olarak Yahudi olup Tevrat ve kabala bilgisine sahip kişiler gösterilir.

Kadim sırlar nesilden nesle aktarılmış, gizli olarak korunmuştur. İbranice kullanılması bu büyü için bu sebepten çok önemlidir.

Yahudi büyüsü İslam peygamberi Hz. Muhammed’e de yapılmış ve sağlığının bozulmasına sebep olmuştur. Yataktan kalkamayacak duruma gelen peygamber Cebrail’den gelen haber ile yapılan büyüyü buldurup, çözülmesini sağlamış ve iyileşmiştir.

Yahudi büyüsünde en büyük yardımcı diğer âlemlerde yaşayan varlıklardır. Çok yoğun enerji içeren bu varlıklar ile tamamlanan ritüeller sonrasında, Yahudi büyüsü çok büyük etki kazanır. Bu büyüyü hahamlar dışında yapabilen yetenekli ve ilim sahibi medyumlarda bulunur. Bu kişiler İbranice metinleri okuyup, tılsımlı cümleleri okuyabilmelidir. Büyünün etkili olması için gerekli olan İbranice duaların doğru bir şekilde okunabilmesine bağlıdır.

Sizin İçin Öneriliyor -> Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

Yahudi Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

yahudi büyüsü tableti

Yahudi büyüsünün neden yapılmasını istediğinizin çok iyi belirlenmesi gerekmektedir. Çok ağızlı bir büyüdür. Ayırmaya yönelik veya geri dönüp âşık etmeye yönelik yapılabilir. Yapılan büyünün bu konuya hâkim olması çok önemlidir. Büyünün temeli İbranice duaların okunabilmesine bağlıdır. Aksi takdirde tılsımlar oluşmaz, büyü tutmaz. Bu hazırlıklar tamamlandıktan sonra büyü etkisini yavaş yavaş gösterir, 3-5 hafta arasında niyete bağlı olan istek gerçekleşmeye başlar.

Yahudi büyüsünü yapan kişiler, Havas, Hüddam, Remil, Ledün ilimlerinin sahibi olmalıdır. Tılsımlar ve duaların yanında diğer boyutlarda yaşayan varlıklar ile ilişkili olmak gerekir. Yahudi büyüsünün hazırlığı yapılmalıdır, İbranice dualar ve çeşitli tılsımların okunması ve harmanlanması birkaç gün sürmektedir. Çiftlerin mutluluğu adına yapılmak istenen Yahudi büyüsünün yapılış şekli;

 • Yahudi büyüsünün sevenleri birleştirmeye yönelik olan büyüsünü yaptırabilmek için doğru bir uygulayıcı ile çalışmak gerekmektedir. Sonrasında seven kişilerin kendi rızaları ile Yahudi büyüsünün yapılması ve yine sevenlerin isimleri, doğum tarihleri, anne isimleri, kendi isimleri, kişisel eşyalarından bir parça, vücutlarına ait saç veya tüy gibi materyaller alınmalıdır.
 • Daha sonra büyüyü yapacak olan kişinin sevenleri birleştirme özelliğinde ki ak büyü olan Yahudi büyüsü için bazı malzemeleri bulundurması gerekmektedir. Bu malzemeler; taze incir yaprağı, diğer boyutlarda yaşayan ruhani varlıklara sunmak üzere taze soğan ve sarımsak kabukları, metal sunak kabıdır.
 • Sevenlerin ortak aynı karede yer aldıkları fotoğraflarının boş bir alanına, yine sevenlerden alınmış olan şahsi bilgileri yazılmalıdır, fotoğraf, taze incir yaprağı ile beraberinde taze soğan ve sarımsak kabukları da metal sunak kabının içerisinde kül olana kadar yakılır.
 • Son işlemde ise kül suyla karıştırılır, su süzülerek kalan kalıntılar çıkarılıp, yine birbirlerini seven çiftlerden temin edilmiş, kendi kullandıkları eşyalar ile birlikte vücutlarından alınan materyaller kalıntıların içerisine koyularak, karıştırılır.
 • Bu işlemler gerekli tılsım ve dualar ile birlikte kalıntıların hepsi beyaz bir bez parçasının içerisine sıkıca düğümlenerek, mutlu bir evlilik hayatı yaşayıp vefat etmiş, evli oldukları bilinen çiftlerin mezarlığına yakın bir yere gömülmelidir.

Sizin İçin Öneriliyor -> Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler (Önemli)

Yahudi Büyüsü Etkileri Nelerdir?

davud yıldızı büyüsü

Yahudi büyüsü için gerekli olan hazırlıkların tamamlandıktan sonra, büyünün doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi durumunda istenen sonucun alınması mümkündür. Yahudi büyüsünün etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz,

 • Büyü, kişileri birbirine aşık edebilmek için yapıldığı durumda, büyü etkisine girecek olan kişi aşık olur
 • Büyünün etkisi altındaki kişi veya kişilerin içinde bulundukları aşk ve sevginin yönü istenilen kişiye dönmesi sağlanabilir
 • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiyle aynı ortamda olduğunda kendini mutlu ve   güvende hissedecektir
 • Kötü niyet ile yapılan Büyünün etkisinde olan  kişi, karşı tarafta bulunan kişiye karşı büyük bir ilgisizlik hissetmeye başlayacaktır
 • Büyünün etkisindeki kişi sevdiği kişiye veya eşine karşı olan duyguları zayıflamaya başlayacağı için ilişkilerindeki bağ tamamen kopacaktır
 • Evli veya sevgili olan çiftlerin  hayatlarının tamamen değişmesi veya nefret hissetmeleri  veya ayrılmaları için Yahudi büyüsünün yapılması, ayrılık gerçekleşene kadar etkisini sürdürmeye devam eder.

Yahudi Büyüsü Kaç Günde Tutar?

yahudi tılsımı

Yahudi büyüsü  aşk için yapıldığında ak büyü sınıfında yer alır. Kişilerin hayatlarını birleştirmeye yönelik amaçlar doğrultusunda çalışıldığında 16 ile 61 gün arasında sonuçlarını göstermeye başlar. Evlilik yolunda olan kişiler için sorunların kalkmasına yönelik uygulama yapılmışsa, bu süre içinde sorunlar çözüme kavuşur.

Yahudi büyüsü için yüksek enerji kabiliyetleri olan ruhani varlıklardan yardım istenir. Bu sebepten yavaş ilerliyor gibi görünse bile, doğru yapılan bir Yahudi büyüsü kalıcı bir etkiye sahiptir. Büyü bulunup bozulana kadar devam eder. Amaç mutluluk olduğu için büyünün bozulması da pek istenmez.

Yahudi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yahudi büyüsünü bozabilen kişi aynı zamanda yapabilen kişidir. İbranice olarak okunan dualar ile yapılan büyü aynı şekilde bozulmalıdır. Bu konuyu bilmeden yapılabilecek bir işlem değildir. Büyü yapılırken enerjisel varlıklarla iletişim kurulur ve büyü gerçekleşir. Özellikle yapılan büyü bulunamıyorsa büyü bozulması için kurban kesilebilir.

Kişiler büyüden kurtulduklarını, negatif etki altından çıkmaya başladıklarında anlayabilirler. Her ne şekilde olursa olsun yapılacak dualar ile büyünün çözülmesi veya hiç yapılamaması sağlanabilir. Dualar büyüye karşı en etkili kalkandır. Ancak İslam peygamberi olan Hz. Muhammed’e Yahudi büyüsü yapılmıştır. Bu büyünün varlığı ancak Cebrail’in bildirmesiyle anlaşılmıştır. Kör bir kuyuda,düğümlü ipin yerini bildiren Cebrail büyünün bozulması için bulunduğu yerden alınmasını söylemiştir. Tarif edilen kuyuda bulunan düğümlü ip, her düğümüne Felek suresi okunarak çözülmüş ve büyü etkisini kaybetmiş, Hz. Muhammed iyileşmiştir. Görüldüğü gibi dünya üzerinde en korunaklı olan peygamberlere dahi büyü yapmak suretiyle zarar verilmek istenmiştir. Yahudi büyüsü bu konuda etkili ve sonuçları ağır olabilecek bir büyüdür. Eğer bu belirtileri gözlemliyorsanız, Büyü etkisi altında olabilir ve bunu bozdurabilirsiniz,

 • Büyü kötü niyetlerle yapıldığında görülecek olan ilk belirtileri ilişki içindeki basit sorunların büyütülmeye başlaması olacaktır
 • Ayırma niyet ile yapılan büyü etkisi altındaki çift, ilişkisinde sorun olmasa da eski kavgaları ve sorunlarını yeniden yaşamaya başlayacaktır.
 • Büyü yapılan bireylerin eşlerine karşı ilgisi azalacak, sevgisi zayıflıyor olacaktır. Bununla beraber bağlılık ve sadakat sorunları yaşanacaktır.
 • Büyü yapılan çift uyku sorunlar yaşayacaktır. Uykusuzluk, karabasan, zor uyanma ve benzeri uyku problemleri hissedilmeye başlayacaktır.
 • Geçmişte yaşanan herhangi bir travmaya dayanmadan, aniden ortaya çıkan psikolojik rahatsızlıklar ortaya çıkacak ve rahatsızlık verecektir.

Papaz Büyüsü Nedir? Detaylı Rehber

 

“Yahudi Büyüsü Nedir?” üzerine 2 yorum

 1. Arkadaşlar merhaba, eşimle 3 aydır aramız bozuktu, annemde kalıyordum ve eşim beni almak için bile çaba göstermiyordu. Yorum sitelerinde gezerken onun numarasına rastladım ve bir umuttur diyip aradım. Kendisi çok nazik ve dert dinleyen bir insan. Beni anladı ve 8 gün içerisinde eşini sana tekrar ilk gün ki gibi aşık ederim dedi. Daha önce bir çok defa dolandırıldığım için inanmadım ve sizi daha sonra arayım dedim. Oda bana olsun sohbetimiz en azından bir nebzede olsa içini rahatlatmıştır tanıştığıma memnun oldum dedi. Telefonu kapatırken bile bu kadar nazik bir insan olabilir mi? Ertesi gün dayanamayıp tekrar aradım ve hocam son çarem sizsiniz dedim. Umut edecek gücüm kalmadı dedim. Oda sen bana güven ve sadece 8 gün dişini sık dedi. 8. gün olduğunda akşama kadar hiçbir şey olmamıştı. Akşam saat 8 gibi eşim kapının önündeyim diye aradı beni. Aşağı indim ve bana nasıl sarıldı nasıl özlemiş anlatamam. Bense içimden sadece Allah razı olsun hocam dedim. Tekrar tekrar diyorum hocam Allah bin kere razı olsun sizden.

  Yanıtla

Yorum yapın

Medyum Hocaya Yazın